Ratujmy polskie rajdy!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez fuks_go » sobota, 2 lis 2002, 20:27

popieram poprzednika. poczytajcie sobie strefe zgniotu w wurcu to wszystkim wam sie wyda ze pora wziasc tabletki i gasic swiatelko i modlic sie zeby bylo lepiej. przy okazji polecam wywiad z jednym gosciem ktory cos wspomina o reklamach papierosow. poczytajcie sobie sami. warto
Avatar użytkownika
fuks_go
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 23:30
Lokalizacja: Kraków


Postprzez fuks_go » sobota, 2 lis 2002, 20:35

a jesli nie macie nowego wurca zacytuje wam slowa red. naczelnego G. Krajewskiego: "...że rajdy w telewizji mogą być tak samo widowiskowe jak piłka nożna, że zakaz reklamy papiersów na samochodach nie ograniczy palenia czy w końcu, że rajdy mają potencjał (!!!!!!!)...
Avatar użytkownika
fuks_go
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 23:30
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fuks_go » sobota, 2 lis 2002, 20:42

PS

najbardziej optymistyczne w tej wypowiedzi jest ostatnie słowo cytatu, czyż nie mam racji??[/b]
Avatar użytkownika
fuks_go
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 23:30
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » piątek, 8 lis 2002, 17:54

Jęsli chcecie ratować polskie Rajdy to wpadajcie na KJsy i pokażcie sami jak wam zalezy na dobrej walce:)
W SKAWINIE NA PLACU PREVAR 10 LISTOPADA , zapisy od 9 rano start 10:00.
Wpisowe tylko 30 zł wiec zapraszamy sa nagrody i puchary , jak ktos niewie jak trafić to www.rallykrakow.prv.pl jest info.
ZAPRASZAMY WIDZÓW I ZAWODNIKÓW
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Przyszłość RSMP!

Postprzez grandmaster » niedziela, 10 lis 2002, 13:40

Wydaje mi sie że polska scena rajdowa znajduje sie na dnie od którego w najbliższym czasie powinna się odbić.
Apropos "Strefy zgniotu" w magazynie WRC---->ten redaktor ma naprawde problemy z samooceną i chyba rzeczywiście siedzi w psychiatryku. Nazwę go może tak: Pesymistyczny-Optymista.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

STREFA ZGNIOTU ?

Postprzez dyr » poniedziałek, 11 lis 2002, 15:35

Kiedzy czytam Strefę Zgniotu w WRC, to zawsze wiem jaka będzie wydźwięk pointy autora. Ma on oryginalne lecz chyba lekko zbyt jednostronne podejście do zagadnienia (jakiekolwiek by nie było). Niemniej jednak, mam cichą nadzieję że sam autor felietonów tak do końca naprawdę nie wierzy w to, co pisze. :-)
Avatar użytkownika
dyr
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez maciekd » poniedziałek, 11 lis 2002, 20:10

A dlaczego nikt nie słucha Juliana Obrockiego? :?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez tygrysek_m » piątek, 22 lis 2002, 01:38

Hmmm...kocham rajdy. Żyć bez nich nie mogę. Ale co robią kirowcy rajdowi żeby uratować same rajdy??? powiem prosto z mostu: NIC. Oni jeżdżą, i ciągle słyszymy o fatalnej sytuacji...A to im przede wszytskim powinno zależeć na rajdach, oni się z tego utrzymują, z tego żyją.
Pozdrawiam :)
tygrysek_m
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 01:28

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron