Gran Turismo 5

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Gran Turismo 5

Postprzez kamyk 95 » sobota, 4 lip 2009, 19:33

http://www.gry.v10.pl/Gran,Turismo,5,pi ... 32052.html

Wykupili licencję WRC :D , ale chyba nie wyjdzie na PC :(
http://www.youtube.com/user/kamykRBR
Avatar użytkownika
kamyk 95
N2
 
Posty: 105
Dołączył(a): środa, 22 kwi 2009, 11:14


Postprzez ictus » sobota, 4 lip 2009, 20:23

na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem... w momencie premiery PS3 bedzie tansza niz srednia karta graficzna potrzebna do grania, ktora i tak nie odzwierciedli mozliwosci konsoli...
no i tam nic sie nie zawiesza, nie trzeba co tydzien instalowac nowych sterownikow... tylko pilot od TV i lecimy
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 21 lip 2009, 10:22

ictus napisał(a):na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem...

W tym, że nie wszyscy tutaj mają konsole...?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez zwibel » wtorek, 21 lip 2009, 14:45

Cogonieznajom napisał(a):
ictus napisał(a):na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem...

W tym, że nie wszyscy tutaj mają konsole...?

Boże człowieku wszystkich upominasz a sam gówno piszesz, naprawde żenujący jest poziom twojego ego -troche wyrozumienia dla innych.

Otwieram czwarty temat z kolei i jak zwykle pan Cogonie.... pisze głupiego posta nie wnoszącego nic do tematu, ale za to wszystkich upomina.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez ictus » wtorek, 21 lip 2009, 17:09

Cogonieznajom napisał(a):
ictus napisał(a):na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem...

W tym, że nie wszyscy tutaj mają konsole...?

przeczytaj sobie moja wypowiedz do konca i bedziesz mial odpowiedz czemu konsole sa lepsze do wiekszosci gier
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Cogonieznajom » środa, 22 lip 2009, 10:13

zwibel napisał(a):
Cogonieznajom napisał(a):
ictus napisał(a):na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem...

W tym, że nie wszyscy tutaj mają konsole...?

Boże człowieku wszystkich upominasz a sam gówno piszesz, naprawde żenujący jest poziom twojego ego -troche wyrozumienia dla innych.

Otwieram czwarty temat z kolei i jak zwykle pan Cogonie.... pisze głupiego posta nie wnoszącego nic do tematu, ale za to wszystkich upomina.


Upomina? Weź się człowieku ogarnij.
Jak masz jakis problem to pisz PW a nie tu podskakujesz.

ictus, spoko ja widziałem gry na nowego Xboxa, na ponad pięćdziesięciu calach w pełnym HD... urywa głowę:) Niestety, poza wrażeniami wizualnymi ŻADNA pozycja na konsole (dla mnie, fana sportów motorowych i gier o tej tematyce) - nie zrobiła kompletnie wrażenia. Można wieczór spędzić przy ultra realistycznej grafice popijając piwko i na luzaku sobie pograć - jasne :wink: Ale można też spędzić wszystkie inne wieczory w roku z rękami zaciśniętymi na G25, DFP lub MOMO... ustawiając auto w Ryśka i jadąc kolejny sezon WRSMP :wink:

A jeszcze nawiązując do Twoich argumentów o wyższości konsol nad PC... Ja zapłaciłem za grafikę do blaszaka ok 350pln (i mam 512MB, które ciągnie wszystkie najnowsze pozycje na najwyższych ustawieniach, a nie sądzę że PSX3 będzie kosztować takie pieniądze;-) ), za cały komputer (rok temu) zapłaciłem ok 2500pln. Do dzisiaj mam torpedę do gier i oprogramowania. Nie instaluje co tydzień sterowników i nic mi się nie zacina/wiesza/wyłącza :wink:
Pozdrawiam:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez wrcgrzesiek » środa, 22 lip 2009, 12:13

Na ps3, xboxie czy innej konsoli nie ma możliwości edycji textur czy zrobienia własnego toru czy oesu i przez to konsole są przegrane na starcie jak dla mnie!
wrcgrzesiek
 
Posty: 48
Dołączył(a): piątek, 19 cze 2009, 21:03

Postprzez MSG Racing » środa, 22 lip 2009, 17:16

Cogo - na prawdę przeginasz pałę. To do twojego pierwszego posta.
Bo co do drugiego to się zgadzam.
Miałem okazję zagrać na PS nie wiem którym i GT i WRC i jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenie po za grafiką. Jakoś tak dziwnie i jakby mało realnie się jeździ.
Jakieś 4 czy 5 lat temu kupiłem kartę grafiki za 250zł i do dziś działa i mogę w Ryśka zagrać. Może najnowszych gier nie ciągnie tak jak powinna ale mnie też nie ciągnie do nich.
PS nie cholery nie kupie teraz za grosze chyba że dla kogoś grosze to 500zł (chciałbym tak) ale za taką kasę zrobię sobie kompa i bee miał spokój na kolejne 5 lat i nie tylko będę mógł grać ale i tworzyć wgrywać, przegrywać, kopiować, dodawać, wklejać, podmieniać itd itp.
Konsola jest dobra jako podstawka pod wazon :P
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez TommiCrazy » czwartek, 3 mar 2011, 20:05

ktos pyka w gran turismo 5 online?
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Tabaluga_ » czwartek, 3 mar 2011, 23:22

Ja, na ten przykład.
Avatar użytkownika
Tabaluga_
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 23 mar 2010, 00:07
Lokalizacja: warszawa

Postprzez TommiCrazy » niedziela, 6 mar 2011, 00:56

wyslij zaproszenie na login tommicrazy to kiedys cos zagramy
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 4 kwi 2011, 00:47

Cogonieznajom napisał(a):
zwibel napisał(a):
Cogonieznajom napisał(a):
ictus napisał(a):na pierdylion % nie bedzie na PC... ale nie wiem w czym problem...

W tym, że nie wszyscy tutaj mają konsole...?

Boże człowieku wszystkich upominasz a sam gówno piszesz, naprawde żenujący jest poziom twojego ego -troche wyrozumienia dla innych.

Otwieram czwarty temat z kolei i jak zwykle pan Cogonie.... pisze głupiego posta nie wnoszącego nic do tematu, ale za to wszystkich upomina.


Upomina? Weź się człowieku ogarnij.
Jak masz jakis problem to pisz PW a nie tu podskakujesz.

ictus, spoko ja widziałem gry na nowego Xboxa, na ponad pięćdziesięciu calach w pełnym HD... urywa głowę:) Niestety, poza wrażeniami wizualnymi ŻADNA pozycja na konsole (dla mnie, fana sportów motorowych i gier o tej tematyce) - nie zrobiła kompletnie wrażenia. Można wieczór spędzić przy ultra realistycznej grafice popijając piwko i na luzaku sobie pograć - jasne :wink: Ale można też spędzić wszystkie inne wieczory w roku z rękami zaciśniętymi na G25, DFP lub MOMO... ustawiając auto w Ryśka i jadąc kolejny sezon WRSMP :wink:

A jeszcze nawiązując do Twoich argumentów o wyższości konsol nad PC... Ja zapłaciłem za grafikę do blaszaka ok 350pln (i mam 512MB, które ciągnie wszystkie najnowsze pozycje na najwyższych ustawieniach, a nie sądzę że PSX3 będzie kosztować takie pieniądze;-) ), za cały komputer (rok temu) zapłaciłem ok 2500pln. Do dzisiaj mam torpedę do gier i oprogramowania. Nie instaluje co tydzień sterowników i nic mi się nie zacina/wiesza/wyłącza :wink:
Pozdrawiam:)

Też myślałem tak jak Ty ale od tygodnia jestem posiadaczem PS3 i GT5. Nie masz pojęcia ile frajdy daje ta gra poza urywającą d... grafiką. Oczywiście można się czepiać np:,że nie da się przebić przez ,,betonowe'' taśmy ale fizyka jazdy,dźwięki, dokłądność z jaką zostały wykonane modele robią naprawdę ogromne wrażenie.
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez lordpix » sobota, 25 cze 2011, 22:19

Ja tam się zawiodłem na GT5. Za długo kazali nam czekać, a jakość nie jest taka jak oczekiwałem. Większość samochodów jest w wersji standard i wyglądają jak kupa. Jedynie obsługa kierownicy jest fajna. Z padem nie ma co podchodzić.

A wracając do wcześniejszych rozważań to na PC NIGDY nie wyjdzie żadne GT. Polyphony które robi GT to firma Sony więc nawet jakby sie dwie niedziele do kupy zeszły to tej gry nie będzie ani na Xa ani na nintendo i na pc też nie.
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości