Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska czekają na chętnych

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez Beret » piątek, 26 mar 2010, 00:20

swietna wiadomosc!! szkoda, ze rok temu nie bylo podobnego cyklu. powodzenia wszystkim debiutantom!! :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno


Postprzez sim_on » wtorek, 30 mar 2010, 18:51

był ktośna tym spotkaniu, mówili coś ciekawego?? niestety nie mogłem przyjechać, więc może ktoś się podzieli swoją opinią
pozdro
Avatar użytkownika
sim_on
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 8 wrz 2009, 22:38
Lokalizacja: kraków

Postprzez MSG Racing » środa, 31 mar 2010, 19:50

Osobiście nie byłem ale dostałem jakieś tam informacje.
W sumie nie ma żadnych zmian w stosunku do regulaminu.
Nie będzie jednak można jechać na typowo wyczynowych oponach -będzie taniej i równo.
Nie ma podziału na zawodników z lic R2 i innymi - trzeba będzie sobie samemu robić klasyfikacje :)
Jeśli chodzi o media.... to będzie ładnie, każdy z zawodników dostanie profil na matokibic.tv i każdy poda swoje info i będzie o nim napisane coś.
Na każdym OS mają być 2-3 kamery. Relacje będą nie tylko w motokibic.tv na TV Katowice ale też na kilku sąsiednich regionalnych stacjach.
Nikt nie ma wyłączności.
Jak się uda dogadać z dużym sponsorem to będzie dodatkowa promocja.
Jeśli wszystko będzie ok to każdy zawodnik będzie mógł ściągnąć materiał ze swoich przejazdów z motokibic.tv.
Jeśli nie i będzie mała frekwencja to wysokość wpisowego wskoczy na 500zł gdzie 50zł będzie właśnie na media.
OS 4-5km w układzie 2OS x3pętle albo 3OSx 2pętle i maks 30km OSowych.
Odbiór administracyjny będzie można zrobić dzień wcześniej między 18-21 lub w dniu rajdu rano.
Będą dwa przejazdy zapoznawcze ale każda załoga dostanie w dokumentach przykładowy opis wykonany przez zawodnika z czołówki.
Troszeczkę jeszcze zmian od zawodników wchodzi, a A.Szkuta generalnie przystał na wszystkie propozycje zawodników.
Dobrze by było podjechać na jakiś sprint do sędziów technicznych, pokazać im auto niech powiedzą co jeszcze zrobić żeby przypadkiem ktoś z głupoty nie wyleciał na pierwszym BK.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Sejol » czwartek, 1 kwi 2010, 09:01

Z tymi kamerami to nie przesadzajmy, ja byłem i słyszałem o 1-2 na odcinku, co i tak byłoby ewenementem.

Opony seryjne, bo takie są regulaminy 3 ligi.

Dobrze że nie ma podziału na zawodników z R2 i wyższymi licencjami. Mogło by się okazać że w Gościach jedzie więcej załóg niż w 3 lidze. Może zawodnicy z lic. wyższą niż R2, którzy nie koniecznie startują w RPP albo RSMP skuszą się na RSMŚL. Zawodnicy a autach 4 napędowych i R będą w klasie gość. Poza tym jeśli ktoś z R2 w ciągu roku zrobi R1, to zamknęło by mu to drogę do mistrzostwa Śląska.

Filmik Motokibica o RSMŚL
http://motokibic.tv/?s=wideo&g=rajdowe_ ... twa_slaska
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez MSG Racing » czwartek, 1 kwi 2010, 10:53

Nie ważne ile kamer będzie na OS, ważne że będą bo i tak jak na nasz kraj to rewolucja wręcz.
Co do braku podziału to się nie zgodzę.
Rajd 3L jest dla zawodników z lic R2 i tak powinno pozostać. Chodzi o to żeby była jakaś klasyfikacja dla Debiutantów, posiadaczy lic R2.
Mnie tutaj nie zależy na tym żeby o RSMŚL walczyli tylko posiadacze R2 bo nie tedy droga.
Ogólna klasyfikacja RSMŚL to co innego a Debiutantów to co innego.
W chwili obecnej jest to nieco krzywdzące, choć nie oznacza że posiadacze R2 będą wolniejsi od posiadaczy R1 i R.
Co do robienia R1 w ciągu roku to nie trzeba jej odbierać.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Sejol » czwartek, 1 kwi 2010, 15:44

Po zrobieniu R1 np. chciałbym pojechać rundy RPP i wtedy muszę ją odebrać.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez sim_on » piątek, 2 kwi 2010, 13:56

MSG Racing napisał(a):Dobrze by było podjechać na jakiś sprint do sędziów technicznych, pokazać im auto niech powiedzą co jeszcze zrobić żeby przypadkiem ktoś z głupoty nie wyleciał na pierwszym BK.


czy na ktorys z sedziow np na tychach bedzie mogl wypowiedziec sie o samochodzie??
Avatar użytkownika
sim_on
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 8 wrz 2009, 22:38
Lokalizacja: kraków

Postprzez !ADI! » piątek, 2 kwi 2010, 14:05

sim_on napisał(a):
MSG Racing napisał(a):Dobrze by było podjechać na jakiś sprint do sędziów technicznych, pokazać im auto niech powiedzą co jeszcze zrobić żeby przypadkiem ktoś z głupoty nie wyleciał na pierwszym BK.


czy na ktorys z sedziow np na tychach bedzie mogl wypowiedziec sie o samochodzie??


Oczywiście że tak. Bo z tego co rozmawiałem z "technicznymi" to jeden i ten sam skład jeździ na imprezy na śląsku. Od KJS po sprinty. Więc bez problemu możesz podbić podczas Tychów i zagadać. Tak samo podczas sprintu w Chorzowie.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Sejol » środa, 6 paź 2010, 10:28

Niedługo runda w Gliwicach a ja chciałem zapytać jak postępują przygotowania do 5 rundy, organizowanej przez Automobilklub Śląski, czy coś już wiadomo?
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez loocky » środa, 6 paź 2010, 14:41

niestety 5 rundy nie bedzie
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez MSG Racing » środa, 6 paź 2010, 19:21

Boo?
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez loocky » środa, 6 paź 2010, 19:52

Niestety zostaliśmy zmuszeni odwołać rundę z przyczyn organizacyjnych
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez Sejol » środa, 6 paź 2010, 20:01

No i co tu teraz napisać. Ak Śląski nie dał szansy zdobyć punktów na Wiśle i nie da teraz na rundzie RSMŚl do organizacji której zdeklarował się na początku roku. Widać 3 liga to za niskie progi żeby się starć. Zamkowy zaplanował 3 rajdy - 2 już się odbyły a jeden się odbędzie, AZT poszedł po łatwiźnie czyli tor i erg ale odbyło się, Gliwice też walczą żeby się rajd poszedł a Śląski - nic.

Co to znaczy "przyczyny organizacyjne"?
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez Mroowa » środa, 6 paź 2010, 20:33

Nie chce się ? :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez MSG Racing » środa, 6 paź 2010, 23:06

Zapewne było tak.
Z początkiem roku się zgłosili, ale zajęli się Wisłą i olali 3L także na Wiśle. W sumie się nie dziwie bo Pani Marcysia zawsze była anty do 3L.
Po kontrowersyjnej decyzji na Wiśle, że nie jedzie 3L AK chciał się zrewanżować 3ligowcom obiecując kolejny rajd (a raczej powrót w innym terminie rundy rsmśl) ale chyba zapomnieli, że miesiąc czy półtora to za mało żeby zorganizować rajd.
W ten oto sposób nie będzie 5rnd rsmśl.
Dużo się pomyliłem?
Ale może za to otworzą sezon w 2011 w warunkach zimowych.
Chciałem startować w Łaziskach 2010 a tak raczej nie pojadę bo w 2011 może będzie kasa dopiero w drugiej połowie sezonu :?
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron