Przed GP Belgii 2010

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Przed GP Belgii 2010

Postprzez SebaSTI » piątek, 27 sie 2010, 13:39

Obrazek



10:00 - 11:30 #1 trening
14:00 - 15:30 #2 trening
28 sierpnia (Sobota)
11:00 - 12:00 Trening
14:00 Kwalifikacje
29 sierpnia (Niedziela)
14:00 Wyścig

GP Belgii pod znakiem kanału F Zespołu Renault:|


Obrazek
Obrazek
zaznaczony zielony punkt to pewna częśc kanalu F

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez kmederski » sobota, 28 sie 2010, 07:27

Zapowiada sie interesujaco :D .

Wszystko wskazuje na to, ze emocji nie zabraknie.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez SebaSTI » sobota, 28 sie 2010, 16:09

kmederski napisał(a):Zapowiada sie interesujaco :D .

Wszystko wskazuje na to, ze emocji nie zabraknie.


no i emocje byly gwarantowane, szkoda ze 3, bo potencjał Renowki jest znacznie lepszy po tym jak kanal F zaczol dzialać dobrze,jedynie pompa paliwa padla dlatego robert nie wystartował do ostatniej czasowki,naszczescie deszcz mu pomógł
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez DonCorrado » sobota, 28 sie 2010, 16:40

Fantastyczne kwalifikacje!

Tekst Borowczyka, bodajze o szyfrowanych slowach dyplomaty - inzyniera Felipe Massy mnie powalil
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez Mad Max » sobota, 28 sie 2010, 18:14

Mnie rozłożył teks pod koniec Q2 gdzie jeszcze chłopaki kończyli ostatnie okrążenie pomiarowe a Pan Borowczyk z tekstem kto się zakwalifikował i że do zobaczenia po przerwie na reklamy !! ?? :shock:
Co do samych kwalifikacji to Q1 zdecydowanie najlepsze jakie w życiu widziałem. Co do Roberta to szykuje się nam kolejne pudło a może nawet wygrana.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez kmederski » sobota, 28 sie 2010, 19:04

No niestety nie mamy przyzwoitych komentatorow jesli chodzi o sport motorowy ani dziennikarzy motoryzacyjnych.
Takze zadnych dobrych programow motoryzacyjnych :cry:
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez Anbarra » sobota, 28 sie 2010, 20:03

Nie pisalbym od razu zachwytow ze teraz nie wiadomo jak dobre to Renault, - raz ze padalo, a 2 to w Spa zawsze klasuyfikacja stoi na glowie :D
Zeby tylko nic sie nie zepsulo, bo w to ze Robert moze dobrym autem bez problemu wygrac to nie watpie :D

PS: jest tu na forum jakis temat na przywitanie?? grzebalem ale nic tu nie znalazlem jesli nie ma to Cześć, witam wszystkich :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez THIM » sobota, 28 sie 2010, 21:34

Mad Max, też mnie to zabolało, ale przecież reklamy muszą się zmieścić... Przynajmniej po powrocie powiedzieli, jak się chłopaki spisali.

Anbarra, witaj. Jest taki temat, w HP: "Przedstaw się, a my Cię powitamy".

Bardzo dobry wynik Roberta, pewnie głównie dzięki temu kanałowi, przez który niedługo kierowcy się reumatyzmu nabawią... No ale regulamin jest, jaki jest. Wyścig jutro będzie bardzo ciekawy, trzymajmy kciuki! Ja wierzę w podium.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez DonCorrado » niedziela, 29 sie 2010, 11:53

Dzis zapewne bedzie prawdziwa loteria, bo wiadomo jakie sa nie raz warunki na spa, opony ze slick na media moga byc kilka razy zmieniane, takie mam przeczucie.
Natomiast slowko o Borowczyku :)
Zawsze mnie denerwuje jak mowi - zaprszamy panstwa na przerwe, po ktorej opowiemy o drugiej czesci kwalifikacji :)

Mikolaj Sokol wg. mnie byl ok, ale wiadomo kiedy podziekowal i czemu. Teraz nie dosc, ze Ci goscie sa slabi, to do tego nie siedza w kabinie na torze
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez Anbarra » niedziela, 29 sie 2010, 12:23

Zna ktoś jakiś Polski livestream na wyścig?? Niestety nie mam Polsatu tu gdzie jestem, chcialbym po Polsku mimo naszych komentatorow obejrzec :)

@THIM: podlinkujesz, bo nie zlalazlem tematu?? :)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez anetkap » niedziela, 29 sie 2010, 16:08

brawo RK :lol:
anetkap
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): niedziela, 28 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Ustroń

Postprzez SebaSTI » niedziela, 29 sie 2010, 16:31

Ceikawy, a zarazem trudny wyścig dla Kubicy, ale jest dobrze 3 miejsce, napawa dużym optymizmem na koljeny wyścig:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez THIM » niedziela, 29 sie 2010, 16:52

Świetny wyścig! Dużo wyprzedzania, deszcz nie dawał kierowcom (i kibicom) chwili wytchnienia, zresztą Vettel sędziom też. Podobał mi się start Kubicy, szkoda że potem wypadł na "ą róż" i Button go wyprzedził. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, jak Vettela wtedy zatrzęsło na trawie, mało brakowało, a było by to, co później i tak było, tylko z udziałem Buttona. Potem to zamieszanie na Bus Stop, dobrze, że Robert tam nie ucierpiał. Szkoda tego pit-stopu, no ale cóż, taki sport. A jak Hamilton wyleciał w piach, to myślałem, że mi serce stanie :D Dobry wynik Kubicy, widać, że gimnastyka kolana daje efekty.

Anbarra: http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=724
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cendra » niedziela, 29 sie 2010, 21:57

Szkoda błędu Roberta na pit, bo jak Hamilton wypadł w żwir to liczyłem na wygraną :)
Ja miałem takie mieszane uczucia, wyścig jako całoksztal wypas, dużo się działo, ale Robert...
Po pierwsze tak jakby zaspał po pierwszym Safety Car i Vettlel go łyknął, a potem ta sprawa w pit stopie, ewidentnie jego błąd... :/

Najlepszy Borowczyk, rozwalił mnie tekstem: "gdyby nie błąd mechaników Renault to Robert..." :shock: Czas na emeryturkę :?:
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez gabrally » niedziela, 29 sie 2010, 23:37

Cendra napisał(a):Najlepszy Borowczyk, rozwalił mnie tekstem: "gdyby nie błąd mechaników Renault to Robert..." :shock: Czas na emeryturkę :?:


No troszkę szkoda pomyłki RK, Andrzej już dawno powinien zająć się zbieraniem grzybów...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości