Rajd Warmiński 2010

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Grzesieek » niedziela, 30 maja 2010, 09:57

Grzesieek
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): niedziela, 7 cze 2009, 19:52


Postprzez gabrally » niedziela, 30 maja 2010, 10:32

Trochę ochłonąłem, więc coś naskrobię... Dla mnie to był najgorszy rajd od czasów Rajdu Subaru. Porażka totalna od strony organizatora. Sejfti - kto to w ogóle był? Miałem przyjemność spotkać miejscową panią Elę z gwizdkiem w ręce, która nie wiedziała nawet, że zerówki to nie są zawodnicy jadący na czas... No dajcie spokój. A w dodatku darła się tak, że spłoszyła połowę ludzi do lasu - czy powychodzili z powrotem, tego już nie wiem...

Organizacja po wypadku załogi Kaczmarek/Zmarlak - porażka, paranoja, burdel. Safety odwołał odcinek, bo auto stoi na trasie :roll:

Potem ta akcja z polonezem... Jak to w ogóle było możliwe, że zawodnicy na odcinku specjalnym mijali parę jadącą po napoje, powiedzmy, energetyczne?

I jeszcze te wyniki... Sami wiecie. :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez SVLA » niedziela, 30 maja 2010, 11:47

to czyli lipa z typą i fryczem?!? :roll:
SVLA
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 15:08

Postprzez menson » niedziela, 30 maja 2010, 12:35

A co sie tak tego Frycza i Typy czepiliście?? Typy nie dopuścili do startu z powodu jakiś papierków podobno a SebastianFrycz nie miał wogóle w planach jechać Warmińskiego i Polskiego a to że jechał tym samym autem co on to od razu muszą jeździć razem? Co prawda było coś mówione o możliwej współpracy
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez zachu » niedziela, 30 maja 2010, 17:54

gabrally napisał(a):Potem ta akcja z polonezem.

Czyli że jacyś miejscowi jechali sobie po odcinku w czasie jego trwania :?:
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez Larc » niedziela, 30 maja 2010, 18:10

zachu napisał(a):
gabrally napisał(a):Potem ta akcja z polonezem.

Czyli że jacyś miejscowi jechali sobie po odcinku w czasie jego trwania :?:

rallynews.pl napisał(a):Niebezpieczną przygodę przeżyli zawodnicy na czwartym odcinku specjalnym. Na trasę dostał się cywilny Polonez Truck, który staranował zabezpieczenie odcinka i potrącił jednego z zabezpieczających. Kibice hamowali jadących zawodników.

http://rallynews.pl/lang.en/no/pnews/2177
Avatar użytkownika
Larc
N2
 
Posty: 132
Dołączył(a): poniedziałek, 1 cze 2009, 17:11
Lokalizacja: Southampton

Postprzez gabrally » niedziela, 30 maja 2010, 18:26

Podobno brakło % w szklance.. tudzież kieliszku :roll:
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez ToKu » niedziela, 30 maja 2010, 18:34

Jest zdjęcie tego poloneza w galerii, do której link znajduje się na 4 podstronie wątku.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez ToKu » poniedziałek, 31 maja 2010, 15:54

Rajd zacząłem od OS 2, stałem na tym samym miejscu co Albert. Lepiej bym tego nie opisał. Dodam tylko, że tam najlepiej (skok najdalej) poszedł Staniszewski.

Następnym OS, który oglądałem był OS 5 - na dwóch hopach z przewodnika. Bardzo ciekawe miejsce. Wiele załóg miało tam kłopoty i większe lub mniejsze przygody. Ładne skoki. Wielu skakało. Zacna miejscówka.

Wracając co domu zajechałem jeszcze na żwirownię na OS 8. Ogrodzili moją ulubioną skarpę! I to było odkrycie rajdu chyba. Oprócz tego na żwirowni jak to na żwirowni. Szybko, sporo widać. Fajnie.

Na wszystkich odcinkach widziałem całą stawkę.

Safety? Tam gdzie byłem to nie mogę narzekać. Byli i bardziej przejęci i bardziej wyluzowani. Generalnie nie przeszkadzali. Mieli świeże i PRAWDZIWE informacje na temat opóźnienia klasy Gość (OS 8 ) co się rzadko, ale to rzadko zdarza na rajdach. Ja to chyba pierwszy raz uzyskałem tego typu prawdziwą informację od safety na rajdzie.

Co do 3 ligi na koniec... to faktycznie słabo to wypadło. Ja po gościach OS 8 poszedłem trasą odcinka w stronę mety. I faktycznie było tak, że w wielu miejscach nie było już safety, widziało się safety wracających z ludźmi wzdłuż odcinka. Zanim jeszcze ruszyli, to jeden się mnie nawet pytał, czy to już koniec. W rejonie przejazdu pod wiaduktem to już prawie nikogo nie było ani kibiców, ani safety. Cisza i spokój. Tam wtedy jechała ostatnie (chyba ostatnie?) auto. Stanąłem w takich drzewkach przy prostej gwizdek, macham. Tak się chyba cieszyli, że ktoś to jeszcze ogląda, że nawet gazu dali! Taki optymistyczny akcent na koniec rajdu.

Moim zdaniem trzeba ich było puszczać od razu po Gościach. Safety by zobaczyli, że to jeszcze trwa być może. Bo tak, to nawet ja byłem trochę zaskoczony, że jadą, bo na OS 2 ich nie było, na OS 5 też nie widziałem, choć tam szybko po Gościach się zrywałem.

Piękna pogoda. Bardzo udany rajd dla mnie.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez budyń » poniedziałek, 31 maja 2010, 20:42

RD jechało zaraz po gościach ale na ss6 zaraz po starcie w wąwozie pierwsza załoga sie zakopała reszta za nią i troche czasu sie wyciągalismy
gsi power
Avatar użytkownika
budyń
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2006, 15:42
Lokalizacja: olsztyn!

Postprzez MatiWrc » poniedziałek, 31 maja 2010, 23:21

Albert(Zambrów) napisał(a):Co do organizacji, safety naprawde ludzkie. Dało sie pogadac, bez zbędego spinania, bardzo fajna atmosfera na odcinkach.


To chyba zawsze będzie względne, ale chyba na dwóch różnych rajdach byliśmy :wink: chociaż przyznam, że wyjątkowo panowie policjanci byli bardzo sympatyczni

ps. zapraszam do galerii: http://rajdy.autoklub.pl/gallery/show/id/1275303642
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez riki » piątek, 4 cze 2010, 15:30

wyniki Rajdowego Pucharu Polski Północno-Wschodniej.
http://rally.olsztyn.pl/viewtopic.php?p=22302#22302
riki
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 21 cze 2009, 19:06
Lokalizacja: z warmii

Postprzez Kwapcio23 » czwartek, 1 lip 2010, 23:44

Małe podsumowanie występu załogi Mateusz Tutaj / Michał Grudziński:

http://www.youtube.com/watch?v=kyD0kjNX9hY
Kwapcio23
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 23 mar 2009, 00:37
Lokalizacja: Końskie/Łódź

Postprzez den86 » poniedziałek, 12 lip 2010, 11:48

Albert z sebą byliście? W olsztynie i się nie odezwaliście? Co do rajdu... Organizacyjnie do karkonoszy mu daleko(rzeszowa jeszcze nie jechałem) pisaliście że mazowiecki lipa a i tak lepiej zrobiony. Troche nie wyszło. Co do poloneza... Co roku wyjeżdza. W tym roku były tam zwiekszone siły przewidziany, ale ktoś z funkcyjnych ich porozstawiał. Co do naszego startu. Os3 pokazano nam sos czas nadany. Os 4 odwołany, czas nadany. Os 6 kilka załóg przed nami się zakopało blokujac os, czas nadany...
den86
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2007, 12:38
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez kremer » niedziela, 22 maja 2011, 22:01

Kolejne pytanie co do terminow. Czy Warminski bedzie w 3 lidze ??? kiedy??? moze jakos przed polskim ??
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości