Rajd Warszawski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Tomisny » niedziela, 20 paź 2002, 17:22

W tym roku niestety nie udało się pojechać na Rajd Warszawski, ale i stawka zawodnikow (i co rownie ważne sprzętu) nie była oszałamiająca, więc nie było aż tak wielkiej motywacji. Choć i tak świetnie, że chłpaki z N-ki pojechali Corollami... Pamiętam tę walkę z przed roku...o mistrzostwo. No ale teraz równie ciekawa, jak sie okazało byla walka o wicemistrza. Dytko w sumie zasłużyl na ten tytuł i chyba wszyscy są zadowoleni. Mam nadzieje, ze chłopaki przyzwyczają sie do WRC i w przyszłym sezonie będą walczyć w generalce. Bardzo dobrze,ze Frycz zdobył Trofeum bo gdyby był to Pineles, to byłaby niezła pomyłka. Frycz miał troche pecha w ciągu sezonu no i czasem za bardzo szarżował, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, ze to on jest najlepszym kierowcą w ośce...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez golden » niedziela, 20 paź 2002, 19:05

Witam!!
Po II dniu:

os białołęka - zbytnio chłopkai nie szarzowali, bylo dziurawo na poczatku i pojechali normalnie na okraglo, w dalszej partii dytko byl szybszy

os pałac - fatalnie, widac ze nie ma sensu ten oes przy 2 WRC, 2 misiach,
ludzi bylo okolo 20 razy !!!!!!! mniej niz w 2001, ja stalem kolo barierek jako jedna z 4 osob na ...50 metrach :( prasy i fotografow bylo czasami wiecej niz kibicow !!! Max na okrag wszyscy jechali (jak kuzaj i KULIG z zeszlym roku) HOLEK TO BYL DEBESCIAK W 2001 na tamtych przejazdzach. Inne peżoty jechaly rownież na czas.

os bemowo - bardzo fajnie, za dużo VIPOW i GOSC - przepustek rozdali, pelno przypadkowych ludzi, wszyscy stali jak chcieli ale bylo bezpiecznie (w miare :wink: ), duzo bylo widac, czasami zaslaniali ludki hehe,
czopik na szuterku bardzo fajnie bokami, dytko na czas i szybko,
maciejewski znowu sie osmieszyl - jechal jakby jego lancer byl oską :)
frycz wolno - nie spieszylo mu sie,
bardzo musze pochwalic BELTOWSKIEGO - naprawde szybko jak na FELKE KC:)
najlepsze bylo jak jechaly 106 oraz seje. Na mostku masakra - tak skakali (niektorzy) jak holek na kormoranie hehe
pare spojlerow przednich poszlo, iskry etc.
najsmieszniej gabrys jak zanurkowal po HOPIE to mu sie klapa bagaznika otworzyla hehehe.
dobrze pojechala zaloga 106 (bartos) oraz kilka sejow.
Na ostatnim przejezdzie dytki skoczyli dalej od czopera,
beltowski, frycz, pelikanski ladnie sie zachowali i na mostku zwolnili zeby pomachac kibicom.
Bylo fajnie i bemowo z lacznikiem szutrowym jest bardzo widowiskowe.
Szkoda ze nie postawiono barierek na terenie osrodka i nie wpuszczono tych co stali za siatka - szkoda ich nam bylo.
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dobi » niedziela, 20 paź 2002, 19:52

Hehe w TV znowu bieda w TVP1 w Wiadomościach powiedzieli w zapowiedzi że rajd wygrał Dytko przed Leszkiem Kuzajem :D . Potem powiedzieli juz dobrze
Dobi
 

Postprzez alfan » niedziela, 20 paź 2002, 20:43

Brawo Dytkowie
Swietna walka o to chodzi
Pelikan dobrze rokuje na przyszly rok.
No a teraz (tzn za tydzień :oops: )
Puchar alfy :lol: :lol:
Artur Gooooooooooo :!: :!: :!: :!:
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez maciekd » niedziela, 20 paź 2002, 20:46

Bardzo zle sie dzieje, tak jak mowisz golden. W zeszlym roku na palacu atmosfera byla super. Full ludzi, piekna jazda, po prostu niezapomniane przezycie. Nawet TVP przeprowadzila bezposrednia relacje (wyszla nienajlepiej, ale zawsze). Kondycja rajdow jest coraz gorsza i tak naprawde brak pozytywnych perspektyw. Na wp, w komentarzach do wiadomosci o Warszawskim przewazaja opinie w stylu:
-"głupi wyścig

przez ten walony rajd nie moglem pojechać do dziewczyny bo drogi dojazdowe na obrzezach warszawy były zablokowane!!!!!!;

-A ja przez swoją obecność na na tym głupim wyścugu tez nie mogłem się zobaczyć z dziewczyną. Na wyśc...;
nikomu to niepotrzebne strata czasu;
Jak w tej sytuacji sponsorzy maja inwestowac w ten sport? Wyglada na to, ze nalezaloby na nowo podjac dyskusje na temat ratowania polskich rajdow. Czy ktos cos slyszal o planowanych zmianach w PZMocie? We wszystkich innych dyscyplinach za zla kondycje "w branzy" odpowiedzialny jest zwiazek. W PZMocie juz od dawna absolutnie nic sie nie dzieje. Zastanawia mnie tez rola w tym wszystkim takich autorytetow jak Julian Obrocki. Od dawna pisze o anomalich w organizacji sportu rajdowego w Polsce, a nic sie nie zmienia. Zadnego odzewu. Jak to wszystko funkcjonuje?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Max9 » niedziela, 20 paź 2002, 21:51

Byłem z kumplem na oesach i jescze szumi mi silnik WRC w uszach.
foto (20) i video (15) z odcinka pod Pałacem i Bemowa
Zapraszam wszystkich do oglądania i komentowania. Adres http://rally.vel.pl lub odnośnik do podstrony z plikami:
http://www.rallipro.com/warszawski/warszawski2002.htm
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Max the besciak

Postprzez alfan » niedziela, 20 paź 2002, 22:17

Max jesteś cool 8) 8) 8) pozdrawiam
a wy ludzie coście sie tak na te stronę rzucili
dajcie najpierw sciągnąć tym co nie byli :lol:
hehe
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Max9 » niedziela, 20 paź 2002, 22:30

W srode albo w czwartek dodam ok 60 zdjec. Musze je najpierw wywołać, zeskanowac i wyslac. Troche to potrwa.
Ostatnio edytowano niedziela, 20 paź 2002, 23:00 przez Max9, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » niedziela, 20 paź 2002, 22:32

Mogą być małe kłopoty z wyświtlaniem strony więc prosze o cierpliwość, sorry za tyle postów naraz.
Ostatnio edytowano niedziela, 20 paź 2002, 22:37 przez Max9, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez adi_A7 » poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17

Nie wiecie, czy jest jakaś powtórka relacji z Warszawskiego? Nie wyrobiłem sie z pracy, i nie nagrałem. Zresztą pora relacji też nie była najszczęśliwsza. O tej porze ludzie są zazwyczaj w pracy lub szkole.
adi_A7
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:09
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez adi_A7 » poniedziałek, 21 paź 2002, 15:18

Nie wiecie, czy jest jakaś powtórka relacji z Warszawskiego? Nie wyrobiłem sie z pracy, i nie nagrałem. Zresztą pora relacji też nie była najszczęśliwsza. O tej porze ludzie są zazwyczaj w pracy lub szkole.
adi_A7
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:09
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Tomisny » poniedziałek, 21 paź 2002, 16:56

O powtórce w TVP raczej możesz zapomnieć... Ja widziałem bo mam dziś wolne :lol: I tak to było tylko 25 min w tym 10 wprowadzenia z poprzednich rajdów... No ale można bylo sobie popatrzeć jak to wyglądało jak ktoś nie był (to ja)... Trzeba przyznać że Dytko fajnie sobie radził z Corollą... Czopas natomiast strasznie walczył, a z tym jumpem to przesadził... hehe. Najgorzej jechał frycz, to już bardziej widowiskowo jechały Peugeoty...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kewals » poniedziałek, 21 paź 2002, 22:44

no z fryczem to aż głupio wyglądało hehe...taki zawsze waleczny kierowca musiał jechac spokojnie....to chyba był jego najgorszy rajd po względem emocji :)
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez maciekd » poniedziałek, 21 paź 2002, 23:09

No Frycz generalnie nie jest tytanem widowiskowosci...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kewals » poniedziałek, 21 paź 2002, 23:22

oj pomyliłbyś sie gdybyśmy go ujrzeli w końcu w wurcu...chłopak jest na tyle waleczny że gdy przed nim jest ktoś w zasięgu ręki jedzie na maxa...i to bardzo widowiskowo...lubi podejmować walke która jest na krawędzi ryzyka....byłem na Wiśle i widziałem ten zaket jego ostatni w tym rajdzie :) niesamowicie cisnął tą corsą...dla takich młodych utalentowanych jest miejsce w szpicu....zresztą fajnie by było gdyby tak w przyszłym sezonie była liga toyotki wrc :) Dytko, Czoper, Sołowow, Gabi oraz Fryczu w corolkach 8) wiem wiem marzyciel ze mnie :?
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości