Marian Bublewicz

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Marian Bublewicz

Postprzez camelwrc » środa, 13 lut 2008, 20:22

Zakładam ten temat abyśmy wpisywali się tu w każdą rocznice śmierci bądź urodzin Mariana Bublewicza nie zaśmiecając forum nowymi tematami.

Przed nami kolejna już 16 rocznica śmierci wybitnego, wspaniałego człowieka i sportowca, pokarzmy że pomimo upływu czasu dalej o nim pamiętamy.


Obrazek

Marian na parę godzin przed wypadkiem


Obrazek



Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 30 sty 2009, 23:26 przez camelwrc, łącznie edytowano 12 razy
camelwrc
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 4 sty 2008, 22:30
Lokalizacja: Kłodzko


Postprzez kaczornysa » środa, 13 lut 2008, 22:46

dokladnie 20luteglo mija okragle 15 lat :cry: jak to szybko mija.........

poniewarz jestem z nysy zawsze jak jade na Sienna to wstepuje na pomnik (gdzie byl wypadek)................

na zawsze w pamieci................ [*]
Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa

Postprzez Bujaka Jamajka » środa, 13 lut 2008, 23:02

[*] :cry: Kulig, Bublewicz Dlaczego ?... Pamiętamy... [*]
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » czwartek, 14 lut 2008, 13:07

[ '] [ '] [ '] Pamiętamy...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 14 lut 2008, 17:14

Z całym szacunkiem, z pełnym zrozumieniem do intencji wpisywania sie w takie tematy... to, żałosne sa te Wasze "świeczki", które stawiacie w internecie... Co to ma wspólnego z prawdziwą pamięcią o człowieku? Dzieci neostrady wymyśliły żałosne [*] a Wy wklejacie to przy każdej najlepszej okazji...

:roll:


Zamiast tego i "pamiętamy", lepiej było by się wybrać raz do roku na grób albo na miejsce gdzie stoji pomnik i tam zapalić prawdziwą świeczkę i tak uczcić pamięć wielkiego człowieka i kierowcy. To jest prawdziwy hołd a nie jakieś internetowe świeczki:/ Zamiast pisac "pamiętamy" lepiej było by napisać co zapamiętaliście, napisac coś o kierowcy, o Waszych wspomnieniach albo spotkaniach z Marianem (i innymi którzy odeszli)... To było by ekstra, a postawienie [*] jest krótko mówiąc... głupie.




Ja pozdrawiam tych, którzy chociaż raz mieli możliwość "klepnięcia" blachy Poloneza, Mazdy albo Sierry Mariana podczas jakiegoś rajdu. Podziwiam tych, którzy od czasu jego tragicznej śmierci odwiedzają jego miejsce spoczynku oraz pomnik ku jego pamięci przy trasie pechowego odcinka rajdu Zimowego...
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez AndreWRC » czwartek, 14 lut 2008, 17:51

Cogonieznajom - Jakoś mi rodzice nie pozwalają samemu jechać z Krakowa nawet do Łapanowa więc niestety nie wybiorę się w najbliższym czasie. Na rajdzie nigdy nie widziałem ani Janusza ani Mariana... jestem za młody. Czy wg. Ciebie znicz zapalony u siebie w mieście przy "krzyżu nowohuckim" to już coś "extra" czy jeszcze nie?
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez kaczornysa » czwartek, 14 lut 2008, 18:27

Cogonieznajom napisał(a):..........Zamiast tego i "pamiętamy", lepiej było by się wybrać raz do roku na grób albo na miejsce gdzie stoji pomnik i tam zapalić prawdziwą świeczkę i tak uczcić pamięć wielkiego człowieka i kierowcy....


jakbys umial czytac to byś przeczytal mojego posta i nie marudzil....................
Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 14 lut 2008, 18:41

zamiast kontrować mojego posta i zaśmiecać temat cyknij, że to nie koniecznie było do Ciebie, ale ok... uderz w stół a nozyce się odezwą. Nie komentujcie tego co napisałem bo to moje zdanie - może dla wielu głupie, ale przynajmniej konstruktywne - i dalej sobie wklejajcie wirtualne znicze...
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Karol » czwartek, 14 lut 2008, 18:43

Kaczornysa wg mojego zrozumienia post Aro nie był kierowany personalnie a ogólnikowo. Popieram go w pewnym sensie, bo samo stawianie [*] we wszystkich "takich" tematach po kolei, bez większej chwili namysłu... Dużo bardziej przykładną formą pamięci może być chociaż i chwila cichej modlitwy, o której nie musimy się nikomu chwalić... Rozumiem tych, którzy w "ten sposób" upamiętniają ludzi na forach czy w komentarzach, ale nie powinniśmy przesadzać.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków


Postprzez Świder » piątek, 15 lut 2008, 22:35

super, obejrzę je wszystkie jak tylko znajdę chwilę:) Sam je sklejałeś?


PS. po części zgadzam się z cogoniezna
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Gucio » piątek, 15 lut 2008, 22:57

Większość pochodzi z dokumentu pt. "Marian Bublewicz - Sportowa jazda samochodem"
"Ścigany - Marian Bublewicz"
Materiały których nie można niewidzieć.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez camelwrc » sobota, 16 lut 2008, 19:25

Dwa sam "sklejałem" jeden to materiał pochodzący z Tvn Turbo. Dokładnie z rok temu był emitowany i Film "Marian Bublewicz - Ścigany".
camelwrc
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 4 sty 2008, 22:30
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Ziggy » środa, 20 lut 2008, 08:52

Pamiętamy... :(
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez misiek_wrc » środa, 20 lut 2008, 08:55

[`] [`] [`]
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron