Formuła 1 na ulicach Warszawy!

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez Buncol » niedziela, 3 cze 2007, 20:07

chyba jednak masz słaby słuch :roll:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mazee » niedziela, 3 cze 2007, 20:46

a kto prowadzil Renault Megane Trophy ? bo chcialbym filmik zatytulowac :)
Avatar użytkownika
mazee
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): niedziela, 22 paź 2006, 21:48
Lokalizacja: gliwice

Postprzez SebaSTI » niedziela, 3 cze 2007, 21:21

Z tego co widac po filmikach na youtube bylo spoko :lol: szkoda ze mnie nie bylo tam:( ma ktoś może jakieś zrobieony filmy z tej imprezy???
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez kremer » niedziela, 3 cze 2007, 21:55

rajdoholik: tez mam takie wrazenie
myslalem ze stojac tak blisko dostanie sie bebenkom w uszach
jednak nie bylo tak glosno - pewnie stado 20 bolidow robi piorunujace wrazenie i wtedy nie mozna wytrzymac
bylem kiedys na V8 star i stojac na trybunie na samej gorze 100m od toru nie moglem wytrzymac nawet jak jedno auto lecialo na prostej huk byl taki, ze zatyczki obowiazkowe - moze to kwestia akustyki
kolega mowil, ze na DTM rowniez myslal ze zwariuje z halasu i tez sie dziwil, ze jeden bolid nie jest az tak piorunujaco glosny
co do wrc - to "fabryczne" z ms rzeczywiscie nie ustepuja glosnoscia i podobny huk jest - tam wrazenia spotegowane podtrzymaniem...

misiekclio - tak widzialem byla jakas sytuacja podbramkowa u was :) ale jak krecil baczki w okol tych urodziwych kibicek to to bylo mistrzostwo swiata !

ps: widze kurczak filmy umiescil na hodze - dobra jakosc i duzo widac :)
http://www.rajdy.hoga.pl/galeria/galeria.asp?gid=626
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez rajdoholik » niedziela, 3 cze 2007, 22:10

Przynajmniej choc w małym stopniu bębenki w uszach przypomniały sobie na żywo "koncert" WRC :lol:
www.kucharfans.dbv.pl GO QHR GO !!!
Avatar użytkownika
rajdoholik
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 21:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mazee » poniedziałek, 4 cze 2007, 11:38

Avatar użytkownika
mazee
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): niedziela, 22 paź 2006, 21:48
Lokalizacja: gliwice

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 4 cze 2007, 15:14

kremer napisał(a):ps: widze kurczak filmy umiescil na hodze - dobra jakosc i duzo widac :)
http://www.rajdy.hoga.pl/galeria/galeria.asp?gid=626

Grant pokazał jak sie ślizgać. Drifterzy tak nie bardzo potrafią - wczoraj widziałem jazdę ponoć v-ce mistrza PL i wcale mnie nie zaszokował.

Co do głośności to możliwe ze akustyka okolicy była taka że ni był tak głośny bolid ale zauważyłem że Heiki odjeżdżał z niższych obrotów niż normalnie a na moście to już na pewno akustyka odgrywała role bo dźwięk rozchodził się w powietrzu dosłownie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Buncol » poniedziałek, 4 cze 2007, 16:31

Wydaje mi się, że co do tego driftu to nie powinnismy zabierać głosu. Nie wiadomo jak ten samochodzik spisałby sie na torze przy duzych prędkościach. Zauważcie, że wymiary tego auta bardzo pomagają w takich występach.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jar555 » poniedziałek, 4 cze 2007, 16:44

http://www.jar-art.yoyo.pl/roadshow
moja mała galeria z weekendu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Jar555
N2
 
Posty: 102
Dołączył(a): wtorek, 3 kwi 2007, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Natalia 77 » wtorek, 5 cze 2007, 15:16

Megane Trophy rewelacja... Mialem okazje przejechac sie tym w sobote wieczorem. Suuuuper.

Polskie zenskie gwiazdy.... hmmm.. Karolina Czapka nie ma recznego w Clio, wiec jest troche usprawiedliwiona.
Co do Kowalskiej... bardzo dlugie hmmmmmm.... Generalnie smutek i nostalgia...

Ale reszta fajna, kto nie byl niech zaluje!!!

Szanowny Misiek ,nie mam teraz czasu odpisać na dywagacje pt"dlaczego wzięli Kowalską a nie mnie?" :cry: .Byłem tam od piątku rana,a więc znam to od podszewki.Pozwolę sobie w późniejszym czasie napisać parę słów,aby forumowicze znali fakty ,a nie bzdury :roll: .Jedno tylko pytanie ,co Szanownego Pana upoważnia do wydawania takich opinii?Proszę skorzystać z tych linków,zadają one kłam pańskim słowom.
http://www.pcplanets.com/videoyoutube-N ... MPdo.shtml
http://www.youtube.com/watch?v=iNILb9-8 ... ed&search=
W sobotę wieczorem miałem okazję widzieć Megane.Oj ,oj.Ale zapraszam na lekturę późniejszych nasztch postów,wyjaśnią one parę rzeczy,nie tylko tych z Roadshow.Pzdr :lol:
"Motorsport to męska jazda"-największy fałsz XXI wieku. :) :) :)
www.kowalskanatalia.pl
Natalia 77
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 12 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: okolice Mielna

Postprzez MisiekClio » wtorek, 5 cze 2007, 22:17

Hmmm...
Szanowna(y) Natalia77:

Po pierwsze: czy my na pewno czytamy to samo forum?? Jakiez to "dywagacje" masz na mysli, bo ja czytalem wszystkie posty ku przypomnieniu i niczego takiego sie nie doczytalem.

Po drugie: Nikt nie kwestionuje wyboru Natalii Kowalskiej, jest jak najbardziej jasny i uzasadniony. Dziewczyna cos osiagnela, sciga sie w serii Renault, jest kobieta, BARDZO DOBRZE, ZE JA ZAPROSZONO.

Po trzecie: coz mialy udowodnic te klipy?? Lekko za wczesne hamowanie (4sek. filmiku), czy tez delikatnie przekreconego baczka??

Po czwarte: bylo to moje prywatne zdanie, do wyrazania ktorego sluzy to forum...
Takie jest moje wlasne odczucie, w zwiazku tym oskarzanie mnie o klamstwo, jest delikatnie mowiac nie na miejscu.
Skoro czlowiek mowi to co mysli, nie da sie go oskarzac o klamstwo, prawda??

Po piate: rozumiem, ze jestes osoba zwiazana bezposrednio z Natalia Kowalska. Rozumiem Cie odrobine. Tez nie lubie, gdy "jezdzi sie" po moich znajomych.
Ale niestety, (a moze na szczescie) kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii...Nie kazdemu wszystko musi sie zawsze podobac (cena popularnosci?? )
Ty masz prawo miec inne zdanie i rowniez podzielic sie nim z Forumowiczami

Po szoste: Atakujac mnie, lub kogolwiek (zapewne w slusznej we wlasnym odczuciu sprawie) mozesz tylko zaszkodzic (posrednio) Natalii Kowalskiej. Taki PR nie dziala najlepiej.

Po siodme: Zycze Natalii Kowalskiej ogromnych sukcesow!! Na pewno bede Jej kibicowal!!

Natomiast zdania, ze Jej przejazd mi sie najnormalniej w swiecie nie podobal nie zmienie... Sorry... Odwrocenie z gazu tylem do przodu formuly na drodze (chodzi mi o Wybrzeze Kosciuszkowskie) nie jest chyba niewykonalne, prawda??

Po osme: Wcale nie twierdze, ze pojechalbym lepiej, malo tego, twierdze ze prawdopodobnie pojechalbym gorzej, ale na szczescie mnie nikt nie bral do tej roli pod uwage :)
To tyle.
Pozdrawiam

Edit:
Kremer napisal:
czapka i ta druga - nieporozumienie

Nie bylem odosobniony w takim odczuciu, z tym ze ja to ujalem troszke lagodniej.
No coz,
ostatni raz tlumacze: BARDZO DOBRZE ZE KOWALSKA TAM BYLA, NIE NAJLEPIEJ ZE NIE ZDAZYLA SIE MOZE CIUT LEPIEJ PRZYGOTOWAC DO TEGO WYSTEPU, BO NIE TWIERDZE ZE NIE UMIE!
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez THIM » wtorek, 5 cze 2007, 23:45

Misiek, chyba zwracasz się do Natalii Kowalskiej we własnej osobie. PR rzeczywiście kijowe (Dziewczyno, zrozum, że nie wszyscy są Twoimi fanami, a forum służy wymianie poglądów!). Ale głównym, choć może nieoficjalnym "patronem medialnym" Natalii, z tego co wiem, jest Fakt, więc czego się można spodziewać...
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pwrc » piątek, 18 lip 2008, 22:50

Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron