Formuła 1 na ulicach Warszawy!

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez MisiekClio » sobota, 26 maja 2007, 22:08

Nie wiem czy bedzie A110....Ale raczej tak. Tak mysle przynajmniej...

Na pewno za to bedzie Pan Ragnotti we wlasnej osobie... Strzeli pare "sztuczek na szosie". Nie wiadomo jeszcze dokladnie czym.. Info bedzie w pon. Chcieli zalatwic R5 Turbo Maxi, wiec moze byc wesolo...
Aha i bedzie jakas grupa francuzkich kaskaderow wspolpracujacych z Renault. Ponoc kozaczki.

Bedzie jezdzila Karolina Czapka, Natalia Kowalska, i pare innych bryk.
No i oczywiscie Heikki :)
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane


Postprzez Marmetal » niedziela, 27 maja 2007, 18:58

Jeśli będą jakiekolwiek historyczne rajdówki/wyścigówki to jadę na bank ;). Zresztą już chyba panem Ragnottim mnie przekonałeś :P. Muszę namówić tatę na wyjazd, to będzie coś jedynego w swoim rodzaju.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez MisiekClio » środa, 30 maja 2007, 20:25

No to juz wiadomo.
Beda historyki, ale nie beda jezdzic.
Wiekszosc "fajnego" bedzie dziala sie w niedziele od 10.00 do 16.30.
Heikki bedzie latal ok. 15.30. Wczesniej beda przejazdy :

- Nowych, nie pokazywanych jeszcze modeli Renault (np:Twingo GT, Logan Rallye)
- Przejazdy Clio F1(Szyc) i Megane F1
- Concept Car
- Clio Cup (Czapka) i Megane Trophy
- Formulka Natalii Kowalskiej
- Clio R3 (Ragnotti)
- i..... niespodzianka z udzialem Kovalainena i Kowalskiej (nie zdradzam, moze byc smiesznie)
- no a potem... wiadomo co :)

W sobote tez bedzie fajnie, ale bardziej "statycznie"
Mimo to rowniez polecam (bez falszywej reklamy)

edit: zapomnialem o kaskaderze, nazywa sie Terry Grant i ponoc jest kozakiem...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Marmetal » piątek, 1 cze 2007, 18:17

A jednak jadę! Najpierw Kielce, potem ING Renault F1 Roadshow! Po raz pierwszy zobaczę bolid Formuły 1, poza tym nie byłem w Warszawie aż 8 lat. To będzie na pewno emocjonujące przeżycie, poza tym Ragnotti, stare auta Renault i inne atrakcje. Jednym słowem super :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez MisiekClio » sobota, 2 cze 2007, 13:10

Wszystkich, ktorzy nie dadza rady byc osobiscie w niedziele zapraszam na transmisje Na Zywo w TVN Turbo!! Transmitowana bedzie cala parada samochodow, no i przejazdy wyscigowek!

P.S Jak ktos wytezy wzrok ujrzy nawet moja facjate :) Za kierownica Megane CC na paradzie, z Heikkim na prawym...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez MSG Racing » sobota, 2 cze 2007, 13:26

Kur... nie mam TVN Turbo i nie mogę tam być :? :twisted:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Hultay WRC » sobota, 2 cze 2007, 21:26

U mnie wszystkie decyzje na ostatnią chwilę, ale wiem że jadę :D Zaciągnę prawie całą rodzinę. Do zobaczenia, jak ktoś mnie rozpozna to zagadywać :wink:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Buncol » niedziela, 3 cze 2007, 16:04

ja już po... Terry Grant to faktycznie kozak, nie mam słów żeby opisać jego wyczyny, więc pozostawie bez komentarza.

Fajnie jeździło cywilne Clio i Megane z jakimiś francuzami. Ragnotti ładne boki, ale nie miał miejsca żeby zaprezentować prawdziwego kunsztu swojej jazdy. Wyścigowe Megane też zacne. Na koniec pokaz F1... dźwięki bolidu niesamowite :shock: bo jazda średnia, ale to wynikało ze specyfikacji toru :lol: najabrdziej wkurzał mnie Madej - komentator (chyba). Jak Kovalainen jechał w jego okolicy to siedział cicho, a jak był w innych sektorach to zagłuszał dźwięk bolidu swoją paplaniną :evil:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez THIM » niedziela, 3 cze 2007, 16:38

Polewałem, jak Marcin Biernacki się dziwił, że przy bolidzie F1 jest tyle pracy od rana :D MisiekClio ostro napierał z Kovalainenem :) A tor rzeczywiście nie pozwalał poszaleć. Był strasznie nierówny, jak na bolidy.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 3 cze 2007, 17:50

Wróciłem. Pomimo tego że miałem kiepska miejscówę to było super. Uczucie kiedy przejeżdża koło ciebie bolid a telefon trzymany w ręku drży jest niesamowite :shock: . Uszy aż bolały na początku, było jakby ktos stanał i krzyczał będac tak blisko że czułbym podmuch z jego ust. Cywilne wozy fajnie popylały, byłem zaskoczony. Fantastyczne było Clio R3, było fajniejsze niz się spodziewałem. Rewelacyjna Megane Trophy, bydle niesamowite. Stałem na "prostej startowej" niedaleko miejsca gdzie zepsuł sie jeden gokart. ormuł renault i Megane były tak szybkie zemimo trybu zdjęć seryjnych nie mogłem ich złapać :lol: .Ludzi tyle że trzeba było nieźle się przez barierke wychylac zeby cokolwiek zobaczyć. Troche mnie wkurzał jeden stary durak, wjechał sobie rowerkiem i wciskał mi kierownice w plecy a oponą smyrał po ospodniach, dwa razy go upominalismy. Ale nawet on, ani ból pleców od kolana jakiejs małej dzewczynki siedzącej na barana u swego ojca nie popsuł mi zabawy. Wis a vis nas stał sobie Borys Szyc. Rozdawali dużo gadetów, dopiero co próbowałem skroić mojego młodszego brata ze smyczy Playstation 3 :P . Nie dał się!
THIM napisał(a):Polewałem, jak Marcin Biernacki się dziwił, że przy bolidzie F1 jest tyle pracy od rana :D MisiekClio ostro napierał z Kovalainenem :) A tor rzeczywiście nie pozwalał poszaleć. Był strasznie nierówny, jak na bolidy.
yyy MisiekClio z Kovalainenem? o co chodzi? Możesz rozjaśnić?
Swoja drogą ciekawe jaką prędkośc rozwinął bolid?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kremer » niedziela, 3 cze 2007, 17:50

stałem na niby rondzie tym malym - po prostej startowej - widzialem napad i caly most - wydaje mi sie ze najlepsza miejscowka - mialem drabinke malą i wszystko widzialem z 4-5 rzędu - ludzi multum - jak ktos nie byl wysoki to nic nie widzial :) wszystkie ploty i reklamy pozajmowane
ten kaskader w tym arcy smiesznym samochodziku to chyba najlepsza rzecz na tym pokazie
wychodzil z auta - auto same krecilo sie w okol wlasnej osi - krecil baczki i przechodzil doslownie 30cm od betonowych slupkow - krecil baczki w okol jakis panienek - doslownie "po butach" im przejezdzal - no niewiarygodne - drifterzy z japonii wiele mogliby sie nauczyc
czapka i ta druga - nieporozumienie
ragnotii - no spodziewalem sie czegos wiecej, ale co on mogl pokazac na paru prostych - przynajmniej zobaczylem auto kategorii R3 bo nie widzialem jeszcze w tym sezonie
te megana wyscigowa - moze byc - pare popisow na szosie strzeliła
komentował wojdan i grala za glosno muzyka - rzeczywiscie ciezko sie go sluchalo przez 2H
bolid f1 - robi wrazenie, ale nie ma jakiegos pioruna - gdyby nie bączki to by wiało nuda :) niezle to przyspiesza jak pocisk rakietowy
ludzi 2 razy wiecej niz na karowej
impreza udana mimo, iz stalem ponad 2,5 h - ludzie sie pchali strasznie
ogladalem na szybko relacje nagrana na tvn turbo - zenada - pokazywali jakies glupie wywiady z jakimis aktorzynami podczas gdy bolid f1 smigal sobie - do tego za mocne zblizenia na bolid i kierowca a nie na np. palace sie gumy - pani prezenterka glupiotka - slaba relacja nie oddaje atmosferki

aha predkosc byla zmierzona mowili ze chyba 263 km/h
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Buncol » niedziela, 3 cze 2007, 17:59

kremer napisał(a):ten kaskader w tym arcy smiesznym samochodziku to chyba najlepsza rzecz na tym pokazie
wychodzil z auta - auto same krecilo sie w okol wlasnej osi - krecil baczki i przechodzil doslownie 30cm od betonowych slupkow - krecil baczki w okol jakis panienek - doslownie "po butach" im przejezdzal - no niewiarygodne - drifterzy z japonii wiele mogliby sie nauczyc


do tego zostawiał kręcące się auto, przebiegał przez barierki i brał od ludzi kamery. wracał kladł się na podłodze auta i kręcił na zewnątrz filmik. no kozak po prostu.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 3 cze 2007, 18:06

Buncol napisał(a):
kremer napisał(a):ten kaskader w tym arcy smiesznym samochodziku to chyba najlepsza rzecz na tym pokazie
wychodzil z auta - auto same krecilo sie w okol wlasnej osi - krecil baczki i przechodzil doslownie 30cm od betonowych slupkow - krecil baczki w okol jakis panienek - doslownie "po butach" im przejezdzal - no niewiarygodne - drifterzy z japonii wiele mogliby sie nauczyc


do tego zostawiał kręcące się auto, przebiegał przez barierki i brał od ludzi kamery. wracał kladł się na podłodze auta i kręcił na zewnątrz filmik. no kozak po prostu.

Choroba, akurat to mnie omineło... wystarczy że nie lazłbym tak daleko. Widać że kozak, ja widziałem tylko idące bokiem auto, bączki itd. Ten komentator mógł mówić co się dzieje, zamaista gdadać czasem bez sensu. Wiecie co? Ja chyba wolę dźwić bolidu ale tak z daleka-jak był na moście, daleko ode mnie to był miód, bajka cośpieknego. Jak go szykowali jeszcze ok 11.30 też fajnie "gadał" troche jak gitara elektryczna :) . Powiem szczerze że to Clio R3 też brzmiało przyzwoicie, podobałomi się, myślałem że będzie gorzej.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MisiekClio » niedziela, 3 cze 2007, 19:54

Hehe juz po. Fajnie bylo...
Kovalainen mowil, ze mial kolo 270 :) Wiecej nie dalo rady, za wolne wyjscie na prosta...
Zaskoczeniem dla Heikkiego byla nierowna droga... Mowil, ze niezle go wytrzeslo, chociaz na zapoznaniu wydawalo sie , ze jest rowno..

Co do wystepu Terry-ego Granta, wprawne oko pewnie zauwazylo, ze byl prawie dzwon :) Nie mielismy kiedy tego przetrenowac i w zlym momencie podjechalem Espacem, dodatkowo zablokowaly sie drzwi i jego mechanik nie mogl wskoczyc do srodka, wiec Grant mial wybor : walic we mnie, albo w mechanika :) Bylo na kartke papieru, udalo sie, ale wszyscy z lekka sie przestraszylismi :)

Megane Trophy rewelacja... Mialem okazje przejechac sie tym w sobote wieczorem. Suuuuper.

Polskie zenskie gwiazdy.... hmmm.. Karolina Czapka nie ma recznego w Clio, wiec jest troche usprawiedliwiona.
Co do Kowalskiej... bardzo dlugie hmmmmmm.... Generalnie smutek i nostalgia...

Ale reszta fajna, kto nie byl niech zaluje!!!

Aha z tymi hostessami to faktycznie pojechal DOSLOWNIE po butach :)
Czarny slad na Adidasku zostal jak byk :)
Ostatnio edytowano niedziela, 3 cze 2007, 19:56 przez MisiekClio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez rajdoholik » niedziela, 3 cze 2007, 19:55

Impra klawa jak cholera. Ale żeby znaleźć fajną miejscówkę poprostu graniczyło z cudem bynajmniej dla osób którzy przyjechali na ostatnią chwilę. Ragnotti w Clio R3 też był spox. Oglądając te całe widowisko doszedłem do jednego jakże banalnego wniosku: "Lepiej zbudować tor dla F1 niż organizować "przedstawienie pt. Euro 2012 !!!
Na podsumowanie czy nie wydaje Wam się że WRC tak samo "śpiewa" jak F1? :roll: Czy może poprostu słuch u mnie już nie ten co w młodości... :mrgreen:
www.kucharfans.dbv.pl GO QHR GO !!!
Avatar użytkownika
rajdoholik
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 21:36
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości