Jaki sport uprawiacie?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez boss » sobota, 24 lut 2007, 20:15

Lato: rower, windsurfing, wspinaczka(skałki...:) )
Zima: narty, i wszystko co da się robic na hali sportowej

A w domu to co wieczór robię pompki... na raz zrobię 70... za miesiąc będzie już 80...i tak do 100 :P :P
Avatar użytkownika
boss
A5
 
Posty: 849
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 23:06


Postprzez ciapulek » sobota, 24 lut 2007, 20:32

żółtodziób napisał(a):skończyli się już kumple od karcięt i kielicha - pożenili się i teraz każde wspólne marnotrawienie czasu trzeba umawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem żeby mogli wybłagać wolny czas u haus-kommando, paranoja, zostaje tylko playstation, świat schodzi na psy...


To wszystko przez pseudopsychologiczne porady w babskich szmatławcach. Kładą im do głów, że im więcej czasu na dobę razem, tym lepiej dla związku. Tyle, że - nawet jeśli facet okaże się miękki, stanie się pantoflarzem, będzie zajmował się swoim cukiereczkiem przez niemal cały czas, jaki zostaje mu po robocie - to nie służy związkowi, bo niszczy jego fundamenty, sferę uczuć. No chyba, że pantoflarzem był od zawsze.

Prawie żadna baba po 27 roku życia nie wyobraża już sobie nawet szukania nowego partnera. W związku z tym, starają się, by facet nie miał czasu nawet myśleć o innej. Te pseudopsychologiczne porady w babskich szmatławcach mają im pomóc przywiązywać facetów do nich na zasadzie rutyny. Chcą, by tak samo jak praca zarobkowa jest dla ludzi w pewnym wieku rutyną, stało się nią poświęcanie swoim cukiereczkom niemal całego czasu, jaki zostaje facetom po pracy.

Śmiem twierdzić, że faceci są jak koty. Koty, z których baby chcą zrobić psy.
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez gregrally » sobota, 24 lut 2007, 21:02

ja uprawiam bieg za autobusem/tramwajem z przeszkodami, a od czasu do czasu rower :D :D :D
Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Andrzej » czwartek, 15 mar 2007, 18:18

Windsurfing, snowboard.piłka nożna , bieganie z OESu na OES :D
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Matador » wtorek, 20 mar 2007, 22:42

Zakupiłem niedawno rower. Znajomi którzy już wcześniej jeździli ostrzegali że to wciąga. No i uzależniłem się, nawet wracając z pracy koło 21.00 coś na ząb i ruszam w teren.


Od razu lepiej się na autobus biegnie...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kisiel » środa, 21 mar 2007, 13:42

Matodor może się pochwalisz co to za maszyna??? Jakaś wymodzona???
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Buncol » środa, 21 mar 2007, 14:31

od razu musi byc wymodzony rower? :wink: każdy wciąga, szczególnie jak się mija wszystkie korki i widzi miny zblokowanych kierowców :mrgreen:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kisiel » środa, 21 mar 2007, 15:27

Nie no odrazu to nie... :) Na początku tj przez prawie 5 poruszałem się na BESTcie :) z Krossa.... przygody były ciekawe na nim, no i właściwie dzięki temu rowerkowi za 339zł zarobiłem na Treka :)... ---> w Telepizzy Placki woziłem :).... ahhh te stare dzieje :)
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mda » środa, 21 mar 2007, 17:01

Polecam kitesurfing, w zeszłym roku zrobiłem 3 stopniowy kurs. Teraz zostały mi tylko skoki :wink: Pozdrawiam, maniaków sportów wodnych, bo widzę że jest ich tutaj sporo :D . A tym czasem, do zobaczenia na wodzie, w tym roku już po maturze wyjeżdżam i na półwyspie będę aż do konća września. Najdłuższe wakacje nadchodzą!


Pozdrawiam wszystkich maturzystów 8)
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anonymous » środa, 21 mar 2007, 17:45

oo fakt Kitesurfing fajna rzecz sam widziałem pare razy jak rodzina Ligockich sobie tak śmigała , Ostatnio ja polubiłem ping ponga :lol: I powoli powracam na rower ( best z Krossa , pozdrawiam Ciebie Kisiel :wink: )


pozdro
Anonymous
 

Postprzez chodek » środa, 21 mar 2007, 17:51

widzę dużą popularność rowerów z Krossu w całej Polsce, w końcu produkują je w moim mieście 8)
C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez Lesiu » środa, 21 mar 2007, 19:22

nie będę oryginalny, latem bardzo dużo rowerka, śmigamy sobie po murkach, i innych przeszkodach napotkanych na mieście, wieczorami brzuszki i inne ćwiczenia podtrzymujące kondychę. Zimą snowboard. Autko cały rok :D
Avatar użytkownika
Lesiu
 
Posty: 40
Dołączył(a): sobota, 18 mar 2006, 20:04

Postprzez Matador » środa, 21 mar 2007, 22:52

Kisiel napisał(a):Matodor może się pochwalisz co to za maszyna??? Jakaś wymodzona???



Ghost SE 3002

http://www.profirad.de/images/Ghost_MTB_SE_3003.jpg - to jest 3003, różni się tylko tym że ma hydrauliczne hamulce, ja mam tradycyjne v-brake; poza tym jednym szczegółem to ten rower...


Kisiel napisał(a):Nie no odrazu to nie... :) Na początku tj przez prawie 5 poruszałem się na BESTcie :) z Krossa.... przygody były ciekawe na nim, no i właściwie dzięki temu rowerkowi za 339zł zarobiłem na Treka :)... ---> w Telepizzy Placki woziłem :).... ahhh te stare dzieje :)



Z tym że Kross jeśli chodzi o jakość to już nie to co kiedyś, skoczył mocno w górę. Np bardzo dobry model Level A6...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postprzez darekbasiak » wtorek, 16 sty 2018, 11:04

A ja lubię sporty drużynowe, sporo ze znajomymi gramy w piłke na boisku, albo w siatkówkę. Fajny artykuł w tym temacie znajdziecie tutaj http://dogged.eu/sporty-druzynowe/ warto się zapoznać, dla fanów sportów drużynowych.
darekbasiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2014, 18:12

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postprzez MSG Racing » piątek, 19 sty 2018, 12:39

Dawno mnie tu nie było i widzę że mogę się w jakimś temacie wypowiedzieć z dużą chęcią. A to głównie dlatego, że zacząłem uprawiać rowerowe Enduro zamiast jeździć po rajdach i się nudzić :P Taka prawda.
Na rowerze ma takie same odczucia jak w rajdówce i do tego mogę to codziennie robić. Mam to szczęście, że mieszkam pod górami.
Enduro to turystycznie do góry a w dół na pełnym ogniu. Tak samo w zawodach tylko odcinków specjalnych jest 4 do 6. No i trzeba na czas dojeżdżać na start OSu.
Są dwa typy zawodów. Normalne z zapoznaniem i on sight gdzie jedzie się na ślepo. Rano jedynie dostaje się mapkę aby dojechać na OSy a sam OS jedzie się na to co się widzi. Ewentualnie są jakieś strzałki lub wykrzykniki pokazujące trudniejszą partię.
Rower to endurówka Kellys Swag na chwilę obecną i zostanie ze mną dłużej. Dobre zawieszenie i dobre hamulce a na tych rowerach są w ścisłej czołówce zawodów a nawet wygrywają.
Polecam każdemu zamiast rajdowania. Sprzęt też super tani nie jest i trzeba się z początku okrutnie namęczyć żeby zrobić kondycję i siłę. Nawet zjazd mocno męczy ale banan na gębie potem jest niesamowity :D
A przyszlościowo myśląć o rajdowaniu to też rower daje sporo. 50km/h przy drzewach to jak 150 w rajdówce.
A przykładem może być sam Nico Vouilloz
Koło BB jest kilkanaście tras + kilka Bike parków + góry. W Kraju ilość takich miejsc rośnie jak grzyby po deszczu. Ludzie niesamowicie pozytywni i przyjaźnie nastawieni w każdym dosłownie wieku. Można wiele zwiedzić mając jednocześnie mocną adrenalinę.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron