Pamięta ktoś Gazdę z komentarzy na Autoklubie?

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Barski Adam » sobota, 24 lut 2007, 17:52

Fazi_ napisał(a):arcyfan :-) dobrze powiedziane :-) A skąd wniosek ze sie lubiliśmy :-) hehehehe ;-) Ja chetnie sie na jakims rajdzianie spotkam. Kogo tam jeszcze pamietamy hmm Ural, Tangy, Todolls, Dyda, Domelk, polll, MisiekCCS,Coor,Koni, XJR (z niesmakiem):-) Heh moze jakis mityng na elmocie :-) Pozdrawiam serdecznie- teskniący za dawnymi czasami Fazi.
PS Adam ty pytales o sprawy intymne ;-)
He, heeee Fazol, nie wyznawaliśmy sobie co prawda "czułości", ale jak zniknąłem z czatu na jakiś czas i później wróciłem, to stwierdziłeś, że bardzo mnie brakowało, stąd moja, przyznam, śmiała dedukcja, jeśli fałszywa so sorry :D :D :D
A sprawy intymne.... hmmmmm..... no jesli do nich należy moje pytanie "jaki i kiedy Leszek wygrał swój pierwszy rajd" to zaiste :D :D :DPozdrawiam serdecznie :wink: Do zobaczyska.
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska


Postprzez Fazi_ » sobota, 24 lut 2007, 17:53

Ojcem chrzestnym rajdów ;-) i matka chrzestna portali ;-)
Rajdy to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Avatar użytkownika
Fazi_
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:25
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Postprzez Fazi_ » sobota, 24 lut 2007, 17:58

Adam pewnie ze masz racje ;-) Kurde brak mi tamtych czasow :-) ale wtedy i rajdy byly inne. Mialo to wszystko wiecej smaku ;-) Albo sie stary zrobilem.....Kurde to byly naprawde piekne czasy Wurce na oesach, czekanie w napieciu na wyniki eh....... to se newrati...
Rajdy to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Avatar użytkownika
Fazi_
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:25
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Postprzez sumo » sobota, 24 lut 2007, 18:38

Fazi_ napisał(a):no to uzupłniamy dalej siwusek, gosper, MrBean, ale ja sie nie znam, polmOS, Qhrz, achi, johny, pelikan, lopez, dzunia :-) Wszystkich pozdrawiamy!!!!


dodaje:
cosworth
i jego kobieta jessi, o ile sie nie myle

aha no i jakby mozna bylo zapomniec... kozioł, w późniejszym okresie również jastrząb nas nawiedzał ;-)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Fazi_ » sobota, 24 lut 2007, 18:48

CD: Qzyn, marynarz, adasta, pasiu_tychy,prezes, eh.... pamięć szwankuje....
Rajdy to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Avatar użytkownika
Fazi_
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:25
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Postprzez sumo » sobota, 24 lut 2007, 20:12

Bo Pasiu jest strasznie medialny :))))

to co chłopy, kiedy odwiedzamy czata? stałe nicki beda jeszcze zarejestrowane ?:)

ps. jeszcze był kolega Emil - o nicku 555 !

edit: VoyteC, Sylwek_GSi .... tyle sie tego nazbieralo ze sie nam we łbie miesza ;-)

wiele osób z pozniejszych, jeszcze tłustych lat hogi np. Jucek, KZ, Malutka - stali bywalcy...
Ostatnio edytowano sobota, 24 lut 2007, 21:22 przez sumo, łącznie edytowano 1 raz
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Barski Adam » sobota, 24 lut 2007, 20:36

Jak wspominki to wspominki: Młynek, Uli(zapomniałem nick), a przede wszystkim KoSa i KuRcZaK, czyli wielce nam panujący... :D Z komentatorów - Właściciel Browaru, PSEUDO, Noname i wielu innych. Wszystkich serdecznie, choć hurtowo, pozdrawiam.
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez tomi_kl » sobota, 24 lut 2007, 22:06

i tangy
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez sumo » sobota, 24 lut 2007, 23:10

kolega tomi_kl dodal tangyego, to ja w takim razie dodaje ROXI ;) - teraz by trza tą całą liste spisać... ooo, ładnie by sie tego uzbierało...
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Fazi_ » niedziela, 25 lut 2007, 00:05

No i oczywiscie MANIA !!!! Mania czy ty zyjesz odezwij sie!!! :-) Pamietam jak kiedys po zakrapianym ognisku na spalonej tylko Mania i te słowa piszacy rano od nowa staneli do boju :-) bylo to po owej nocy gdy biwak spłynął i Toydolsowi nawet śpiwór z wielbłada nie pomógł a budziśmy go trąbami na sprężone powietrze. Eh a potem pstrągi wlasnoręcznie łowione u Pana eh ależ to były czasy!!!!!!
Rajdy to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Avatar użytkownika
Fazi_
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:25
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Helo!

Postprzez pasiuTGR » niedziela, 25 lut 2007, 11:47

Hej! Gdyby nie AJ pewnie nie przeczytałbym tego wątku. Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem to forum. Super, że tyle osób się "poodnajdywało"! Czasy świetności czatu na hodze już minęły, ale kto wie? Może uda się go przywrócić? Pamiętam te czasy (kurcze, to już prawie 7 lat!), klimat niesamowity. Raz mieliśmy nawet okazję spotkać się z Fazim, Fido (kogo nie wymieniłem, z góry przepraszam) na rajdzie Wisły bodajże w 2002r. Pozdrawiam!
pasiuTGR
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 17:30
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Qzyn » niedziela, 25 lut 2007, 11:52

Ja pierdziele. W zyciu nie powiedzialbym ze tylu z was jeszcze zobacze podpisanych pod jednym watkiem albo moze kiedys jeszcze na czacie. Az sie lezka w oku kreci. Fazol a nad toba wisialo i to ostro heheheh - prawie o mnie zapomniales :P Pozdrawiam wszystkich ludkow , szczegolnie z czata hogi bo na autoklubie komentowalem malo ale nicki w wiekszosci mi znane. Pasiu witka ziom w wirtualnym swiecie hehehe.
QZYN
Qzyn
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 8 mar 2004, 16:20
Lokalizacja: Radlin

Postprzez sumo » niedziela, 25 lut 2007, 22:32

czas dopisac do listy: AndreasK oraz KingAndy (wiadomo kto ;))

WuRCów w Polsce nie ma to i ekipa sie rozpadla

a KKR pamiętacie? Upadło, szkoda.... bylo wielu ciekawych ludzi :) m.in. dzieki chat hoga oraz KKR szło poznac wielu ciekawych kibicow (aktualnie niektorzy z nich to zawodnicy :D)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Qzyn » poniedziałek, 26 lut 2007, 00:18

No KKR cholernie mi szkoda. Jest dokladnie jak mowisz Sumik - przez czat i KKR nawiazaly sie przyjaznie, szkoda ze kkr juz nie ma ;(
QZYN
Qzyn
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 8 mar 2004, 16:20
Lokalizacja: Radlin

Pozdrawiam

Postprzez Koni » poniedziałek, 26 lut 2007, 09:23

Witam i pozdrawiam Wszystkich.

Popieram idee spotkania :) ale czy się uda ?:)


pozdr Koni
Koni
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 24 lut 2007, 13:26
Lokalizacja: barczewo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości