Leszek Kuzaj Mistrzem Polski 2002!!!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Leszek Kuzaj Mistrzem Polski 2002!!!

Postprzez maciekd » sobota, 28 wrz 2002, 17:11

No i stalo sie to, co powinno sie stac juz w zeszlym sezonie. Leszek Kuzaj moze sie juz cieszyc z tytulu mistrzowskiego 2002. Co ciekawe stalo sie to na rajdzie, ktory rok wczesniej okazal sie dla Kuziego katastrofalny. To wlasnie na pierwszym OS'ie Karkonoskiego'01 Leszek ostatecznie roztrwonil przewage w klasyfikacji MP, ktora jeszcze 2 tygodnie wczesniej, wydawala sie wiecej niz bezpieczna. Nigdy nie bylem wielkim fanem Kuzaja, ale mysle, ze obecnie to on jest najszybszym kierowca rajdowym w Polsce. Nie przeszkadza mi wcale fakt, ze tytulu nie zdobyl poporywajacej walce z konkurentami, na co mial szanse przed rokiem. W tym sezonie kilkakrotnie juz pokazal, ze jest szybszy od Janusza K. (Bulgaria, Madera, Elpa, Barum, Zimowy, Krakowski, Elmot, Polski) Byc moze czesto brakowalo wyniku, ale to wiaze sie z najprzerozniejszymi sprawami, choc zgadzam sie, ze jest w sumie najwazniejszy. Zycze Kuziemu dalszego rozwoju, bogatych sponsorow i ambitnych planow na przyszlosc. Tytul zobowiazuje...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Alex K » sobota, 28 wrz 2002, 22:40

Leszka Kuzaja cenię za jego upór, chęć odnoszenia sukcesów i dążenie do celu. W tym sezonie został Mistrzem Polski, odnosi sukcesy w Mistrzostwach Europy. Nie ukrywam, że zawsze dażyłem go sympatią, i mam nadzieję, że sponsorzy (nie koniecznie A......n Bull-:)), go nie zawiodą, będzie w stanie zebrać budżet na starty w przyszłym roku w RSME, lub RSMŚ to może gwarantować dalszy rozwój, vide Hołowczyc, Kulig, kuchar. Jeśli zostanie w Polsce, rywalizacja może przebiegać podobnie jak w tym roku.
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez WRC » poniedziałek, 30 wrz 2002, 23:04

maciekd: o ile wiem to kuzi nie ukończył madery, zimowy przegrał na ostatim OS z kuligiem, rajdu polski nie ukończył. Ale liczy się końcowy wynik, a nie poszczególne OSy. Nie zaprzeczam że miał też kilka dobrych wyników i że często zawodzil mu sprzęt. Myślę również że jest jednym z lepszych kierowców rajdowych w polsce. Ale tytuł mistrza polski zdobyty praktycznie bez konkurecji nie przynosi mu zbyt wielkiej chwały... Ja przynajmniej tak uważam.
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez maciekd » poniedziałek, 7 paź 2002, 00:45

Zimowy przegral przez przypadek (opony), polski przez ogromnego pecha, na Maderze nawiazal walke z czolowka, ale moze bylo za szybko, w Elpa wygrywal z Travalgia (tu znowu pech), na Elmocie kapec (szalencza pogon). Na wszystkich tych rajdach pokazal, ze jest szybki. Absolutnie zgadzam sie z tym, ze najwazniejszy jest wynik, ale gdy go nie ma, wazny jest tez styl. Styl Leszka jest lepszy od stylu Kuliga.
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kewals » poniedziałek, 7 paź 2002, 09:36

Kuziemu trzeba jedno przyznac..jeśli jest sznasa to potrafi skutecznie zatakować..zbliżając sie do czołowki ME....a Januszowi zupełnie nie wychodzą starty za granicą...tam trzeba jedank jechać na maksa od początku.....a Kulas jest kierowcą który stopniowo sie rozkreca i jak na pretedenta do tytułu to mnie osobiście rozczarowuje
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez WRC » poniedziałek, 7 paź 2002, 17:38

maciekd: przypadki chodzą po ludziach :o Kuzaj jest w porządku, ale niezbyt efektownie wygląda zdobywanie mistrzostwa, gdy, jako jedyny, ma sie kase na cały sezon. Mimo że jestem fanem Hołka, to nie przeszkadzało by mi gdyby kuzaj wygrał z nim walkę o mistrza, gdyby tylko ta walka była wyrównana. Przynajmniej tak jak to było w roku ubiegłym, gdzie walka toczyła się do ostatniego odcinka...
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Alex K » piątek, 11 paź 2002, 21:19

Panowie, sytuacja, w tej chwili, wygląda tak, że Kuzaj jest Mistrzem Polski. Faktem jest, że ma największy budżet, ale to naprawdę nie jego wina, że Hołowczyc kasy nie ma, Kulig walczy o RSME (i na to idzie jego budżet), a reszta ściga się N-kami. Ja, z całym szacunkiem dla Kuziego, uważam, że miałby on ogromne problemy z wygraniem MP, gdyby na tę wlakę zdecydował się Kulig w SEAT'cie. Jednak, nie ma co gdybać, Leszek jest Mistrzem, popełnia błędy, często nie kończy rajdów, ale jest strasznie ambitny, i potrafi dopiąć swego.
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez WRC » piątek, 11 paź 2002, 21:34

Amen :P
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

kuzaj rsmp...

Postprzez Borsuk » wtorek, 15 paź 2002, 16:45

A ja uwa¿am, ¿e Kuzaj nie jest ani najszybszy, ani nie zas³u¿y³, coœ czujê ¿e mój post zostanie usuniêty, ale muszê to napisaæ. Gdzie jest miejsce Leszka pokaza³ sezon 2001 i koniec kropka. W tym sezonie gdy jecha³ Janusz, albo Ho³ek, Kuzi zbiera³ baty. I nie piszcie ¿e walczy³, ale mia³ pecha (czyt: dzwona) w ME. To jedna wielka bzdura, to nie problem trzymaæ gaz jak najd³u¿ej i hamowaæ jak najpóŸniej ciesz¹c siê z wyniku kilku pierwszych OS-ów, a w koñcu wydzwoniæ. Problem jest jechaæ jak najszybciej, ale doprowadziæ samochod do mety rajdu, zachowaæ zimn¹ krew do koñca. A co do MP... bez komentarza, to rzeczywiœcie nie jego wina ¿e ma kase, ale jak tak lubi walczyæ jak mówi, to niech siada w N-kê, tam sobie powalczy. Pozdrawiam wszystkich YECHANE!!
YECHANEEEE!!
Borsuk
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Borsuk » wtorek, 15 paź 2002, 16:47

ups , sorki ... problemy techniczne z trzcionkom... :oops:
YECHANEEEE!!
Borsuk
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kewals » wtorek, 15 paź 2002, 20:25

popraw to poczytamy :D w takiej postaci nie ma mowy :)
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości