WRC: RALLY EVOLVED (WRC5)

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez mda » środa, 28 gru 2005, 21:49

gram i gram, ale jeszcze sie z ta gra nie rozumiem...za duzo atrakcji na trasie zrobili..pelno wypadkow, spadajace drzewa itp. Malo realistyczne, jezdze bez zadnych wspomagaczy, narazie tylko s1600. Niedlugo przesiadam sie do WRC! Wiecie moze jak odblokowac B Grupy?? oraz czy ktos z Was odblokowal "oszustwa" :P
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Megas WRC » środa, 28 gru 2005, 22:49

B grupy odblokowujesz w ich trybie czyli wybierasz dany model i jedziesz 3 oesy szybciej niż dany jest czas. Tak dla każdego auta :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Tarzan » sobota, 18 mar 2006, 18:04

to teraz ja sie podziele moimi wrazeniami z tej gierki. Podszedłem do niej z dużą ostrożnością ale bez uprzedzeń. Po ponad roku spedzonym nad Ryskiem niespodziewałem sie ze będę miał jakies problemy z prowadeniem auta w tej grze a tu mnie miło zaskoczyło bo niekiedy trzeba bardziej sie napocić niż w RBR aby utrzymac WRC na drodze a nie wspominając o wersach Extreme i B-grupach, mowa oczywiście o jezdzie bez jakichkolwiek wspomagaczy:). Fizyke w tej grze zaliczyłbym na plus może nie przewyzsza jak na razie niedoscignionego RBR'a ale jest równie dobra lub minimalnie gorsza. Mi troszeczke przeszkadza dziwne opóźnienie reakcji na kontre ale mozna sie przyzwyczaić. Odcinki są bardzo ładne pod względem grafiki i poziomu detali szkoda tylko ze takie krótkie, ale widocznie ps2 juz wiecej nie wyciśnie:( Same odcinki są nieżle wyważone od szybszych po bardziej techniczne do tego dobrze odwzorowana jest jazda po różnych typach nawierzchni(mój ulubiony snieg sprawia mi jak narazie dużo problemów) do tego dochodzą ładnie oddane warunki pogodowe. Wadą w tej grze jak dla mnie są wspomniane przez mda spadające skały lub bale scietych drzew, oraz małą liczbe oesów. Raz miałem taki problem, otóz jadac s1600 w finlandii miałem zatarasowana drogę nie mogłem sie przecisnąć pomiedzy balami! Trochę to dziwne i moze nam zepsuć dobrze rozegrany rajd. aha do plusów zaliczam pilota za jego dynamiczny opis(panika, pochwała lub skarcenie za odpowiednią jazde) sam opis tez nie jest zły ale raz własnie przez opis wyladowałem w rowie.
Pilot raz mnie tak wystarszył krzycząc BRAKE!BRAKE! że własnie tym hamowaniem wpadłem na pobocze obok wielksiej skały ale wtedy się wyratowałem:D

Jak dla mnei gireka bardzo udana.

p.s. Ogladnąłem sobie trailer WRC4 http://www.gametrailers.com/download.php?id=3177&type=wmv i widzę że gierka tez jest bardzo obiecująca. I tu pojawia sie pytanie: czy opłaca sie ją kupować czy jednak fizyka jest dużo gorsza(lub lepsza)? prosze o odpowiedz wyjadaczy i z góry dzieki.
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Marmetal » sobota, 18 mar 2006, 21:11

Nie grałem w WRC4 Tarzan, ale z wielu wypowiedzi, chociażby na tym forum wynika, że jest lepsza od ostatniej części.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez gregrally » wtorek, 21 mar 2006, 11:25

WRC4 ma troche gorszą fizyke od WRC5, ale za to jest wiecej oesów (po 6 na każdy rajd) a pozatym oesy sa dłuższeee , graficznie WRC4 stoi na tym samym poziomie co 5, wg mnie warto kupic .....

szkoda ze seria WRC nie ukazuje sie na komputery PC :(((
Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Megas WRC » wtorek, 21 mar 2006, 12:08

I już więcej nie ukaże się na PS2. Nowe ma już być na PS3. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać...
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Anonymous » środa, 28 cze 2006, 09:29

mam pytanie niewiem czy już było ale jak tak to sory bo w tej grze jest coś takiego głupiego że jade 6 biegiem i zaczynam chamować do 3 i wtedy skrzynia się rozlatuje czy u każdego tak jest
Anonymous
 

Postprzez Tarzan » piątek, 30 cze 2006, 23:06

ja nic takiego nie zauwazylem ale jeszcze raz postestuje to dam zanc.
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Anonymous » wtorek, 1 sie 2006, 21:19

Mam pytanie jaki wykręcacie czs na 1 oesie rajdu Hiszpani :?: I jakim autem :?: Oczywiście nie dotykając barier i takich rzeczy. Tylko bez oszukiwania prose chcę się sprawdzić. Mój rekord to 2,04,76 skodą :D
Anonymous
 

Postprzez SuN » sobota, 5 sie 2006, 20:36

db rally napisał(a):Mam pytanie jaki wykręcacie czs na 1 oesie rajdu Hiszpani :?: I jakim autem :?: Oczywiście nie dotykając barier i takich rzeczy. Tylko bez oszukiwania prose chcę się sprawdzić. Mój rekord to 2,04,76 skodą :D

ja na tym odcinku zrobilem 2,04,66 xsara wrc po 5-krotnym przejechaniu tego os po przeczytaniu twojego posta :)
Wałbrzyska Grupa Rajdowa!
GG: 2459573
E-mail: ma4c1n@go2.pl
Moja fotografia - https://www.facebook.com/mjagiellicz
Avatar użytkownika
SuN
A6
 
Posty: 1533
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 15:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Anonymous » sobota, 5 sie 2006, 20:57

SuN napisał(a):
db rally napisał(a):Mam pytanie jaki wykręcacie czs na 1 oesie rajdu Hiszpani :?: I jakim autem :?: Oczywiście nie dotykając barier i takich rzeczy. Tylko bez oszukiwania prose chcę się sprawdzić. Mój rekord to 2,04,76 skodą :D

ja na tym odcinku zrobilem 2,04,66 xsara wrc po 5-krotnym przejechaniu tego os po przeczytaniu twojego posta :)


Ale czysto nigdzie się nie otarłeś i nie ścinałeś :?: Focus i Lancer jest lepszy od Xsary :wink: :D
Anonymous
 

Postprzez SuN » sobota, 5 sie 2006, 21:28

bez otarc, scinania minimalne bo jak wiesz wieksze wjechanie na piach czy trawe powoduje spowolnienie ;)
Wałbrzyska Grupa Rajdowa!
GG: 2459573
E-mail: ma4c1n@go2.pl
Moja fotografia - https://www.facebook.com/mjagiellicz
Avatar użytkownika
SuN
A6
 
Posty: 1533
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 15:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Saruto » niedziela, 6 sie 2006, 10:21

ja mam 2,05,32 :) ale jednak wole szuter ;) a jechałem Xsarą OMV
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Anonymous » niedziela, 6 sie 2006, 10:24

A może ktoś pogra przez gg :?: Ja tak wczoraj grałem z SUNem bez oszukań podawaliśmy soie czasy jakie uzyskaliśmy :D wygrałem 5:0 8) :wink:
Anonymous
 

Postprzez SuN » niedziela, 6 sie 2006, 12:08

Saruto napisał(a):ja mam 2,05,32 :) ale jednak wole szuter ;) a jechałem Xsarą OMV

ta xsara jedzie identycznie jak fabryczna czy nie ?
Wałbrzyska Grupa Rajdowa!
GG: 2459573
E-mail: ma4c1n@go2.pl
Moja fotografia - https://www.facebook.com/mjagiellicz
Avatar użytkownika
SuN
A6
 
Posty: 1533
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 15:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości