Krzysztof Hołowczyc

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Alien » poniedziałek, 15 maja 2006, 19:26

rallyholic napisał(a):
OZ napisał(a):Wygra naturalnie Pan Hołowczyc
chyba, że zepsuje mu sie samochód (oczywiscie oficjalnie).

Chyba trochę z tym przesadziłeś. Hołek to jeden z nielicznych, który potrafi pogodzic się z tym, że ktoś był szybszy od niego. A co do jego "treningów" to jak już o tym piszesz, to prosimy konkrety, a nie tylko nic nie znaczace hasła. Insynuacje sa nikomu nie potrzebne

Podejrzewam, ze OZ ma tony zdjec i filmow z Mr. H. na upalaniu,
jak wszyscy. :lol:
Ale przeciez zawsze mozna pomoc organizatorom w optymalnym wyborze tras rajdu kandydackiego do MŚ, zwlaszcza, ze chetnie służył wiedzą i doświadczeniem podczas niegdysiejszych Kormoranów, za co oficjalnie przed rajdem dziekował mu organizator.
Tym lepiej, ze trase uklada Mr. M, z... Automobilklubu Olsztynskiego, a jednym z dyrektorow Rajdu Platinum jest byly PR od H. (Sobieski RT) i obecny pracownik Orlen Teamu. Z pewnoscia ucieszą sie z takiej zyczliwej wspolpracy. :wink:
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15


Postprzez bzyq » poniedziałek, 15 maja 2006, 19:33

Podejrzewam, ze OZ ma tony zdjec i filmow z Mr. H. na upalaniu,
jak wszyscy

Ja nie mam.
Jak masz to pokaz, a nie tylko gadaj.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez darekH » poniedziałek, 15 maja 2006, 21:11

Wez Alien juz spasuj.
Tak Ci ten Holo koli w oczy jak jakas zadra. Co roku to samo, zamiast sie cieszyc ze rajd fajny sie zbliza, to szukasz taniej sensacji. Insynuujesz tylko i nic z tego nie wynika, widze ze udziela CI sie atmosfera Kaczorow, ktorzy mowia ze na wszystko maja teczki i akta, ale potem i tak nic z tego nie wynika. Nie kumam, co Ci Holek zrobil w zyciu ze go tak nie lubisz, nie pomachal CI jak przejezdzal na OS, czy krzywo spojrzal z bilboardu z mlekiem ;) Wyluzuj.

Co do znajomosci tras, tak masz pretensje ze Holek jest z Warmi, bo co z tego wynika ze ma sie wyprowadzic na Grenlandie, pranie mozgu zrobic, i dopiero wtedy jakby wygral to bys powiedzial "ot mial farta koles". A co powiesz o wloskich wymiataczach na Mille Miglia, co maja startowac do rajdu z minutowymi handicapami, zeby sie przyjezdni zle nie czuli. Daj spokoj naprawde, niech se Holek jezdzi, od Ciebie nie pozycza wiec daj mu spokoj. Raz wystartuje na rok a i tak Ci za duzo.

Dla mnie zalosne jest ze tylko Leszek, ktory jest wiekowym zawodnikiem jest w stanie walczyc z Polakow z Holkie, ktory de facto odszedl na rajdowa emeryture, to mnie smuci. Dam reke uciac, ze gdyby naszym "nadziejom rajdowym" dac sie przejechac i 10 razy na zapoznaniu to i tak by im Holek klepnal pare sekund... i wielu pewno potwierdzi taka teorie. W polsce w tej chwili ze starej gwardii pozostal Leszek, i co szkoda gadac, wygrywa jak chce ba , na niektorych OS miazdzy konkurencje, bo inaczej tego nie idzie nazwac. Ehh, smutne, ze przez tyle lat nie widac nadzieji na godnych nastepcow Leszka, Holka, i sw. Janusza... tym sie martwy. A z rajdu trzeba sie cieszyc, i ze lista staje sie coraz ciekawsza, w koncu bedzie walka, oby auta wytrzymaly :)

Pozdrawiam i no offence, dajcie spokoj juz temu Holowi... to sie robi tak naudne jak wina "platformy" gloszona przez PiSiory.
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Buncol » poniedziałek, 15 maja 2006, 21:14

darekH napisał(a):
Dla mnie zalosne jest ze tylko Leszek, ktory jest wiekowym zawodnikiem jest w stanie walczyc z Polakow z Holkie, ktory de facto odszedl na rajdowa emeryture, to mnie smuci. Dam reke uciac, ze gdyby naszym "nadziejom rajdowym" dac sie przejechac i 10 razy na zapoznaniu to i tak by im Holek klepnal pare sekund... i wielu pewno potwierdzi taka teorie. W polsce w tej chwili ze starej gwardii pozostal Leszek, i co szkoda gadac, wygrywa jak chce ba , na niektorych OS miazdzy konkurencje, bo inaczej tego nie idzie nazwac. Ehh, smutne, ze przez tyle lat nie widac nadzieji na godnych nastepcow Leszka, Holka, i sw. Janusza... tym sie martwy. A z rajdu trzeba sie cieszyc, i ze lista staje sie coraz ciekawsza, w koncu bedzie walka, oby auta wytrzymaly :)



Fajnie, ciekawe tylko jak Holek poradzilby sobie na innych rajdach, poza mazurami.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » poniedziałek, 15 maja 2006, 21:32

Pewnie DarekH masz racje, tylko
za kazdym razem jak sobie przeczytam
cytat z SJJ o kolesiach, ktorzy upalaja (ma to ktos na forum w podpisie)
to mi sie zal robi, ze takie kaczorowe wlasnie u nas to wszystko.
Niech se "wygra", faktycznie nie za moje, na orlenie nie tankuje.
Szerokiej drogi.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez darekH » poniedziałek, 15 maja 2006, 22:28

Alien... prosze o jedno, dowody na upalanie Holka, czy to tylko podworkowo-trzepakowa teoria wymyslona na potrzeby wytlumaczenia porazki z emerytem.

Co do tego jak se Holek poradzilby sobie na innych rajdach, nie wiem, a co mnie to obchodzi, nie rozumiem czemu Was szanowni Panowi tak boli ze Holek startuje. Co ma nie jechac dla Waszej satysfakcji. Nie kumam.
Upalac nie wiem, nie widzialem, dajcie mi dowod, a pierwszy "rzuce kamieniem" w Holka.

Nigdzie nie napisalem ze ma se wygrac, bo to Polak i wolno mu upalac. SJJ objawil bolesna prawde ze Polscy kierowcy umieja jezdzi w wiekszosci tylko na pamiec, jest pare wyjatkow ktore potwierdzaja ze prawdziwemu rajdowcowi wystarczy 2-3 przejazdy.
Wiecie co napisze cos i potem moje slowa wspomnicie, ze jak Holek wygra to bedzie ze "upalal" a jak przegra to bedzie " Holek daj se spokoj, odejdz itd" po prostu stare polskie piekielko.

Pamietajcie panowie, skazujecie zaocznie, to ze sie kogos nie lubi to nie znaczy ze mozna go caly czas blotem obrzucac.

Pozdrawiam
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez wiktor_7 » poniedziałek, 15 maja 2006, 23:08

darekH - popieram Cie w 100% Polacy maja w naturze ze jak cos nie po ich mysli to od razu wymyslaja glupoty. Tak jest ze wszystkim, jak Malysz skakal dobrze to by z niego prezydenta zrobili a jak bylo gorzej to by go ukamienowali. Smutne ale prawdziwe :( Dla wiekszosci nie liczy sie sport tylko spekulacje i ze to oni maja racje. Pewnie jakby Holek przeczytal co o Nim pisza to by pewnie nie mogl uwierzyc skad oni takie bzdury wywnioskowali. Bo niektorzy to przescigaja sie w glupocie. Holka nie lubia Ci z poludnia bo to nie "swoj" a najgorzej juz jak wygrywa wtedy sie u dostaje :(

Ja osobiscie jestem za Holkiem a Kuzaja uwazam za buraka co nie znaczy ze musze go oczerniac bo wiem ze facet zajebiscie jezdzi i licze sie z tym ze moze wygrac Polski.

Kocham ten sport i szanuje wszystkich kierowcow bo to dzieki nim mozemy ogladac takie widowisko!

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
wiktor_7
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): niedziela, 14 maja 2006, 08:29
Lokalizacja: Malbork

Postprzez nielegala » poniedziałek, 15 maja 2006, 23:19

Buncol napisał(a):Fajnie, ciekawe tylko jak Holek poradzilby sobie na innych rajdach, poza mazurami.

Jakoś przez kilkanaście lat sobie radził wyśmienicie, zdobył wiele tytułów w kraju, był Mistrzem Europy i jest autorem najlepszego rezultatu Polaka w MŚ.
Wycofał się kilka lat temu z rajdów płaskich i skupił się na Dakarze co jest w jego wieku naturalną koleją rzeczy, zawsze obiecywał, że Kormorana będzie jeździł dla kibiców i własnej satysfakcji (no i czasem Barbórkę dla sponsora). Kormorana już nie ma, jest Rajd Polski więc Hołek nadal w nim jeździ jak obiecał.
I nie rozumiem głupich komentarzy żeby pojechał jakiś inny rajd, żeby coś komuś udowadniał :roll: On robił to 10lat temu :!: a to że klepie nadal wszystkich i tylko Kuzaj mu dorównuje świadczy o niskim poziomie konkurentów bo na pewno nie o przyroście formy Hołka (który ma już 44lata jakby ktoś zapomniał), czy niby lepszej znajomości trasy przed rajdem przecież i tak każdy w czołówce upala jak chce :?
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez bzyq » wtorek, 16 maja 2006, 00:32

podpisuje sie z tekstem nielegali obydwoma rekami.
Holek po prostu juz nic nikomu nie musi udowadniac. Teraz to konkurencja musi starac sie utrzymac poziom Holka, bo - poki co - nikt nie jest w stanie mu dorownac. Leszek sie stara, i miejmy nadzieje, ze da rade.
Poki co, Holek jest kierowca na miare Mariana Bublewicza, i nie jeden moglby sie od niego uczyc jazdy. Skonczcie glupie gadania na temat upalania, bo juz w innym temacie napisalem : albo przedstaw fakty i sie wypowiadaj, albo zamknij buzie za przeproszeniem i nie wkur** innych.
tyle ja.
pozdro

EDIT :
nielegala : rozwalil mnie Twoj avtar :) buahahahh
pozdro !!
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez gumowy » wtorek, 16 maja 2006, 08:18

nic dodać, nic ująć :twisted:
SUBAROHOLIK
Avatar użytkownika
gumowy
N1
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2005, 08:53
Lokalizacja: Krakooff

Postprzez wartek » wtorek, 16 maja 2006, 11:00

hehe, to fakt, Holek zrobil juz kilka tysiecy km oesowych w tym roku, a dokladniej w zime, ale nie pod mikolajkami :)
kierowcy tej klasy, wystarczy wjezdzic sie w auto np na wymoju czy na innych dobrze znanych oesach, mierzy swoje czasy i porownuje z poprzednimi latami, w ten sposob okresla swoja forme.
ktos pokroju holka, kuzaja czy kuchara, ktorzy jezdzili w MS nie potrzebuja 20 krotnego zapoznania zeby jechac szybko, oni w 2 przejazdy robia opis ktorego nie trzeba juz poprawiac i jezdzac w MS nauczyli sie wykorzystywac ten opis, no a inna sprawa, ze Holek upalajac mialby raczej zbyt duzo do stracenia gdyby ktos zrobil mu zdjecie.
to tak jakby Armstrong bral doping i po 7 wygranych w tour de france mieliby go na tym zlapac, troche zbyt duze ryzyko, malo do zyskania a wiele do stracenia.
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez HołekFan » wtorek, 16 maja 2006, 11:36

darujcie sobie taką gadke , ktoś sobie za bardzo do serca wzioł "eurokandydatów" z Nielegali , tylko zapomniał ,że dalej jest "wszyscy bez wyjątku tutaj są".

A przed Rajdem Tunezji Hołek też pewnie upalał :]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez bullitt » wtorek, 16 maja 2006, 11:47

nielegala napisał(a):
Buncol napisał(a):Fajnie, ciekawe tylko jak Holek poradzilby sobie na innych rajdach, poza mazurami.

Jakoś przez kilkanaście lat sobie radził wyśmienicie, zdobył wiele tytułów w kraju, był Mistrzem Europy i jest autorem najlepszego rezultatu Polaka w MŚ.
Wycofał się kilka lat temu z rajdów płaskich i skupił się na Dakarze co jest w jego wieku naturalną koleją rzeczy, zawsze obiecywał, że Kormorana będzie jeździł dla kibiców i własnej satysfakcji (no i czasem Barbórkę dla sponsora). Kormorana już nie ma, jest Rajd Polski więc Hołek nadal w nim jeździ jak obiecał.
I nie rozumiem głupich komentarzy żeby pojechał jakiś inny rajd, żeby coś komuś udowadniał :roll: On robił to 10lat temu :!: a to że klepie nadal wszystkich i tylko Kuzaj mu dorównuje świadczy o niskim poziomie konkurentów bo na pewno nie o przyroście formy Hołka (który ma już 44lata jakby ktoś zapomniał), czy niby lepszej znajomości trasy przed rajdem przecież i tak każdy w czołówce upala jak chce :?



Nielegala masz świętą rację. Hołek już niczego nie musi udowadniać. Niestety nasze społeczeństwo nie zna jeszcze takiego terminu jak "stary mistrz". Marian Bublewicz odszedł nagle a wcześniejsi mistrzowie, których pamiętają najstarsi kibice to już zamierzchłe czasy. Nie ma u nas ciągle szacunku do starych mistrzów, a właśnie takim mistrzem jest Hołek. Popatrzcie na Finlandię: Kankkunen, Alen, Mikola - nikt nie oczekuje od nich wygrywania z młodymi wilkami. Tutaj najważniejsze jest czerpanie radości z oglądania starej dobrej rajdowej szkoły, w której nie hamowało się lewą nogą a każdy zakręt przejeżdżało się pełnym bokiem. Ludzie bezpodstawnie wciąż oczekują od Hołka tylko i wyłącznie pierwszego miejca, a on przecież tak na prawdę nie jest już czynnym zawodnikiem. Bawi się w rajdy okazjonalnie. Dziwne? 10 lat temu, kiedy Hołek był na topie dzisiejsza czołówka poza Kuzajem biegała jeszcze do szkoły. A jak niby będzie za kolejne 10 lat? Kuzaj okaże się melepetą, który nie potrafi jeździć bo nie jest wstanie wbić się do pierwszej trójki? Zmieńmy myślenie. To nie jest sport taki jak szachy. Jest pewien okres szczytowych wyników i ożliwości, a potem następuje spadek formy. To wiadaomo od zawsze i na całym świecie. Za kilkanaście lat na oesach będą rządzili lludzie, którzy dzisiaj pewnie stoją anonimowo między nami na oesach. Mam nadzieję że wtedy Hołowczyc, Kuzaj i kilku innych kierowców będą wspominani z wielkim szacunkiem a ich starty będą prawdziwą ucztą dla kibiców. A ojcowie będą mówić swoim synom, że Ci kierowcy byli kiedfyś najlepszymi z najlepszych. Tyle z mojej strony.
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco

Postprzez adamlen » wtorek, 16 maja 2006, 12:45

Nareszczcie ktoś rozsądnie pisze na tym forum. Hołek jedzie Rajd Polski dla kibiców i dla własnej przyjemności i my Kibice nawet jeśli bedzie dziesiąty dalej bedziemy z nim bo tak to powinno być.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez bzyq » wtorek, 16 maja 2006, 13:10

Kuzaj okaże się melepetą, który nie potrafi jeździć bo nie jest wstanie wbić się do pierwszej trójki? Zmieńmy myślenie

O. Doskonale powiedziane. Ciekaw jestem, jakie beda opinie za 10-15 lat wlasnie o Leszku, Tomku Kucharze, Czoperze i innych z samego czuba. Ciekaw jestem czy ich zagorzali kibice nadal beda z nimi, czy bedzie tak jak z Holkiem. Drazni mnie rowniez fakt, ze ludzie szukaja sobie idola, ktory obecnie jest na topie, a gdy nastepuje spadek formy, czy wycofanie wogole ze swiatka rajdowego - zapominaja, albo wrecz nie przyznaja sie do faktu wczesniejszego kibicowania. Tak nie mozna. Wiem, ze nikomu nie wolno narzucac swojego zdania, i kazdy w jakis sposob mniej, lub bardziej racjonalnie dobiera sobie idola, ale badzmy konsekwentni w tym co robimy.
Jak Holo byl "on top", to gdzie bys nie poszedl - slychac bylo : Holo to, Holo tamto.. A teraz kazdy po nim jedzie.
Nie ukrywam, ze jestem fanem Krzyska, bo dla mnie jest wielka osobowoscia. Zrobil bardzo duzo dla polskich rajdow, nie boje sie uzyc stwierdzenia, ze je wrecz wlasnym wizerunkiem wypromowal. A teraz co ??
Jada po nim wszyscy. Ze niby upala i inne takie.
Moze ludzie, ktorzy pisza takie rzeczy po prostu nie moga sie pogodzic z mysla, ze jest taki czlowieczek, ktory z marszu wsiada do rajdowki, i jedzie wlasnym geniuszem. Zaraz ktos napisze, ze glupoty wygaduje, bo napewno trenuje przed rajdem. Tylko mi chodzi o to, ze ten trening to tylko zmiana przyzwyczajenia sie do samochodu, wjezdzenie sie w niego, przypomnienie sobie jak sie tym jezdzi.A nie jak reszta - trening caloroczny, w RSMP i przed kazda eliminacja.
Ktos wczesniej napisal o Stigu Blomqviscie. Facet ma tyle lat, a jeszcze potrafi dorownywac czolowce.
Co ?? Moze on tez upala ??
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości