Filmy, onboardy -wyścigi

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomusxs » wtorek, 11 kwi 2006, 19:56

Tylko nikt na tym forum nie fatyguje się żeby wrzucac jakies filmy- zeby zobaczyc cos niedostepnego gdzie indziej... tylko sama krytyka...
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne


Postprzez cotic » wtorek, 11 kwi 2006, 20:17

Nie no ludzie nie róbcie problemów z byle g.... 15letni chłopak zmontował sobie film...ani to nie miał byc film promo..bo dla kogo dla sponsorów? jakich sponsorów...o czym wogóle mowa jak ich wogóle nie ma.

Wrzućmy już na luz...co wy na to?



jak macie jakieś filmy wrzucajcie...bedzie fajnie cos oglądnąć...
www.bth.pl/sponsoring/ +48697969707 gg: 642954 lukasz@bth.pl
Avatar użytkownika
cotic
N3
 
Posty: 475
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2004, 20:30
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez nick555 » wtorek, 11 kwi 2006, 21:22

jestem za. Mam onboardy ale z gór i zajmują w cholere miejsca a są takiej sobie jakości. Jak się dowiem co zrobić żeby były mniejsze to zamieszcze. Są to filmy Michałka z Rościszowa i sw Anny Z Felicji Kit Car.

A co do sponsorów... koło dużych miast przynajmniej jest do kogo dreptać z ofertami a u nas na lubelszczyźnie> piwo makaron fajki i azoty. Nikt nie chce zainwestowac...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mop » wtorek, 11 kwi 2006, 23:31

ach, a juz bylo tak nudnawo :)

szczerze mowiac, moglbys troche dodac wiecej, bo o tym A grupowym motorze to juz slychac od dawien dawna i troszke sie to juz znudzilo ewentualnym sluchaczom. byl jeszcze jakis motyw wykupowania wycieczek chyba. widze, ze doszedl nowy element - zazdrosc!

racja, jezdze po coticu non stop, wysmiewam go zarowno na tym forum jak i publicznie, czesto mu ublizam, nie daruje sobie zadnej okazji zeby go upokorzyc.

ale teraz wszyscy wiemy dlaczego! bo jezdzi golfem, a wczesniej clio!

zazdrosc - straszna rzecz

szczerze mowiac, juz zeszlej nocy rozkminialem, zeby w brnie mu poprzebijac wszystkie opony, zdjac plomby w golfie i potem na niego doniesc. przestraszylem sie tylko jednego. wiecie czego? ze w nocy pilnowac opon swojego mistrza bedzie tomusxs. z aparatem w reku, czyhajacy na szanse zrobienia zdjecia mojego Nkowego silnika na 4 trabkach.

i jak tu spac spokojnie?

pozdrawiam, bez was zycie byloby takie nudne..
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez mop » wtorek, 11 kwi 2006, 23:40

nick555 - wrzucaj, lubie ogladac onboardy.
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez mietek » wtorek, 11 kwi 2006, 23:57

pojebani jesteście :D
mietek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 kwi 2006, 19:04

Postprzez nick555 » środa, 12 kwi 2006, 00:05

mop a jakie fi mają twoje trabki? :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez tomusxs » środa, 12 kwi 2006, 06:26

mop napisał(a):ach, a juz bylo tak nudnawo :)

szczerze mowiac, moglbys troche dodac wiecej, bo o tym A grupowym motorze to juz slychac od dawien dawna i troszke sie to juz znudzilo ewentualnym sluchaczom. byl jeszcze jakis motyw wykupowania wycieczek chyba. widze, ze doszedl nowy element - zazdrosc!

racja, jezdze po coticu non stop, wysmiewam go zarowno na tym forum jak i publicznie, czesto mu ublizam, nie daruje sobie zadnej okazji zeby go upokorzyc.

ale teraz wszyscy wiemy dlaczego! bo jezdzi golfem, a wczesniej clio!

zazdrosc - straszna rzecz

szczerze mowiac, juz zeszlej nocy rozkminialem, zeby w brnie mu poprzebijac wszystkie opony, zdjac plomby w golfie i potem na niego doniesc. przestraszylem sie tylko jednego. wiecie czego? ze w nocy pilnowac opon swojego mistrza bedzie tomusxs. z aparatem w reku, czyhajacy na szanse zrobienia zdjecia mojego Nkowego silnika na 4 trabkach.

i jak tu spac spokojnie?

pozdrawiam, bez was zycie byloby takie nudne..


Powiesz mi ile ty masz lat?? Bo twoja wypowiedz nie przekracza poziomu 5 latka... idź się juz odczep mopie do wycierania podłogi... bo inaczej tego nie ujmę...

Ja już mam was głeboko w....

narazie

P.S: próbowalismy cos z coticiem wprowadzic na forum, jakies ciekawe filmy... no ale po co jak zaraz wpadnie mop i reszta i zaczna najezdzac na wszystkich...

i jeszcze jedno: na innych forach linki z filmami przyjęli ludzie z entuzjazmem...

paka
www.prawojazdy.b1.glt.pl --->> prawko od 16 lat.
Avatar użytkownika
tomusxs
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 23 lut 2005, 20:42
Lokalizacja: Świątniki Górne

Postprzez mop » środa, 12 kwi 2006, 10:37

tomusxs - czy ja Cie w ktorym momencie obrazilem?

staram sie nie uzywac inwektyw - uwaga trudne slowo - jednak ty jak widze nie zachowales pewnego poziomu kultury wypowiedzi, smutne.

no i jeszcze dochodza problemy z tozsamoscia. milo mi ze mowisz do mnie per "was", czy "mop i reszta"

ps. jakze rozlegle pojecie "wszsytkich" a rownoczesnie jak niewiele ono znaczy. zatem, przepraszam wyzej wymienionych "wszystkich" za najezdzanie. "wszyscy" - mam nadzieje ze mi wybaczycie!
Avatar użytkownika
mop
A5
 
Posty: 510
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 14:42
Lokalizacja: wwa

Postprzez wszyscy » środa, 12 kwi 2006, 13:57

jasne ze wam wybaczamy
wszyscy
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 12 kwi 2006, 10:42

Postprzez S-LOGISTICS » środa, 12 kwi 2006, 21:51

Hhahahahahahahah, czytam i mi sie zajady ze śmiechu robią:) Szczególnie z wypowiedzi Tomusex czy jakoś tak:)

Mopa auto ma 200km, waży 40kg, kupiliśmy wycieczki do Bombaju całemu PZMotowi, a Mop nie wygrywa wszystkich eliminacji, tylko dlatego, że mu sie nie chce:) Sramy hajsem, a jak mamy zatwardzenie to sztabkami:) Hhahahahhahaha

Najlepszym kierwocą jest Łukaszek. Miał zajac miejsce Roberta, ale akurat jechał golfem TDI. To niezaprzeczalny fakt. Mop natomiast jest bardzo kiepskim kierowcą i to auto wygrywa. On ma cały czas zamkniete oczy i dostaje tylko info z BAZY gdzie ma jechać.

Wg. mnie: Łukasz nie ma z tym nic wspołnego. Nie znam go, wódki z nim nie piłem, pare razy minęliśmy sie na zawodach. Może jest fajnym gościem, może bucem. Nie wiem. Natomiast wiem, że Tomu puszcza brzydkie bąki na forum, a smród bije w Łukasza.

Wszystkim zawodnikom startującym w WSMP i GSMP, bez względu, czy są ze wsi czy z Warszawy, biali czy czarni, latają trabantem czy porsche, życze samych sukcesów. BO JESTEŚMY PONAD PODZIAŁAMI!!

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

Tomek
S-LOGISTICS
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2005, 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol » piątek, 14 kwi 2006, 13:59

Ubaw po pachy i to za darmole :D
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Karol » niedziela, 16 kwi 2006, 15:49

kupiliśmy wycieczki do Bombaju całemu PZMotowi
]


Sorry, pliz chyba nie wzieliście tego na serio?!
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Karol » poniedziałek, 12 cze 2006, 21:39

http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 775BBCE776

Ot i oto pierwsza produkcja Video Racing Team - II runda Kielce 2006 zapowiedz :)

125 mb 7 min 20 sekund

Jest to pierwsza produkcja Video Racing Team niedawno zalozonego przez grupke ludzi ktorzy chca pokazac wsmp tym ktorzy nieruszaja sie sprzed kompa :) Jezeli dobrze pojdzie to z kazdej tegorocznej rundy bedzie jakis material. W tym z jednej pradopodobnie cos naprawde extra ...

Pozdro
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez eMGie01 » środa, 14 cze 2006, 15:28

karol co to za format ? bo mi to bardzo średnio odtwarza a zapisuje na dysku jako dokument :?
''...to co trwa tyle lat nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...''
Avatar użytkownika
eMGie01
 
Posty: 42
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 21:48
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron