Filmy które trzeba zobaczyć - nasze recenzje

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez JoannaXP » czwartek, 9 mar 2006, 00:53

a na TVNie lecial stary dobry film Kod Dostępu,dla mnie sie podobal.Najlepszy moment to kiedy helikopter podniosl autobus do góry i leeecielii przez pol miasta :P
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45


Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 9 mar 2006, 10:07

Wczoraj ogladalem "Wyznania Gejszy" - Nie byl jakis rewelacyjny, ale fajne bylo ze odkryta po czesci kultura japończyków :) nudny jak cholera, ale od "The Weather Man" lepszy.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez qbus » czwartek, 9 mar 2006, 12:16

Albert zauwazylem ze wszystkie filmy ktore ogladasz sa troche nudne a mimo to i tak je polecasz. Ciekawy sposob odbierania.

Ja od siebie proponuje kreskowki American Dad i Family Guy+pelnometrazowy film Family Guy czyli Stevie Griffin Untold Story. Jezeli ktos lubi taki humor podobny nieco do Simpsonow to napewno mu sie spodoba.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 9 mar 2006, 13:30

Bo widzisz qbus, dla mnie film ktory nie jest nudny to albo horror albo mocny thriller. Gdzie cos sie dzieje, kiedy zastanawiasz sie co bedzie dalej, kto kim jest itd.

Natomiast ostatnio ogladam jakies melodramaty i inne obyczajowe, sa to filmy nudne ze wzgledu na akcje, ale fajne bo jest sporo madrosci zyciowych i sa z reguly jakies moraly albo widoczne duze zmiany nastawianie bohaterow. NIc sie nie dzieje specjanlego, ale kilka chwil po filmie pozostajesz w zadumie :)

Chyba w miare klerownie napisalem jak klasyfikuje filmy :)

Jako przyklad filmu ciekawego(interesujacy, posiadajcy moraly) podam film ktory zajmuje u mnie miejsce 1 od kilku juz lat, a mianowicie "Forrest Gump", badz 2 na liscie "Fallen"-"W sieci zła". Jak sie oglada te filmy to siedzisz i sie zastanawiasz co dalej bedzie, jak sie potocza losy bohatera.

SMutno to mowic, ale obecnie filmy rzadko dostarczja tego typu wrazen, a jesli juz dostarczaja, to wtedy pisze ze sa to ciekawe filmy :) ze wzgledu na akcje i treść :)

Koniec OT :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Mars » niedziela, 12 mar 2006, 01:18

Właśnie sobie obejrzałem The Amityville po ciemku i wrażenia są ogromne ... naprawde można się bać ... suoer film, ale nie radze go oglądać z popcornem, colą i przy pełnym świetle. Najlepiej po ciemku w zamkniętym pokoju ... kosmos ;) Super film.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez skateman » niedziela, 12 mar 2006, 14:49

Mars napisał(a):Właśnie sobie obejrzałem The Amityville po ciemku i wrażenia są ogromne ... naprawde można się bać ... suoer film, ale nie radze go oglądać z popcornem, colą i przy pełnym świetle. Najlepiej po ciemku w zamkniętym pokoju ... kosmos ;) Super film.


Nooo podpisuje się pod tymi słowami....ja ogladałem po ciemku po 22, i jak się skończył byłem spocony ze strachu :shock:

Ostatnio oglądałem :
"Rzeka Tajemnic"
"Zielona Mila" <-- !!!!
"Oszukać Przeznaczenie"

Super filmy, szczególnie zielona mila.... POLECAM
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Ohlins » niedziela, 12 mar 2006, 19:46

no zielona mila jest rewelacyjna, w tak apropo dziś na cinemax2 jest Tożsamośc Burne'a to jest tez rewelacyjny film
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez chodek » niedziela, 12 mar 2006, 21:31

Polecam "Duel"-Pojedynek na szosie, pierwszy film Spielberga!
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez Albert(Zambrów) » niedziela, 12 mar 2006, 22:56

Dzis widzialem "Syriana". Podoba mi sie bo... nie wiem o co chodzi w nim :) obejzalem, i nie wiem jakies znaczenie miały poszczególne zdarzenia. Moze nie wyspany jestem albo cos, wiem ze jeszcze go obejze z raz i moze zczaje :)

Dzis na TVP1 o 22.55 kultowy film "Skazani na Shawshank"
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 23 mar 2006, 18:53

Mały refresh :P

Ostatnio ogladalem "New Jersey Drive" - wskoczyl na 3 miejsce razem z "Donnie Darko". FIl poprsotu rewelacyjny. Polecam zdecydowanie kazdemu :!: Jest tylko maly problem, akcje dzieje sie w slumsach i nie ma do niego napisów :D ciezko sie ogloda, ale pod koniec w miare mozna wyczaic jak sie angielski w miare nieźle :)

DRugi jaki ogladalem "Wak The Line" - tez fajny, ciekawy w miare, jest watek psychologiczny :) Reese Witherspoon dostala za niego oscara :) fajny film.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez karcin » sobota, 1 kwi 2006, 01:25

POD GRADOBICIEM PYTAŃ - Krzysztof Hołowczyc

Obrazek

http://....de/files/14403662/pod ... _.rar.html
Hasło: www.elitewarez.pl

Miłego oglądania :) Naprawde warto :) Niewiedziałem gdzie to wrzucić, więc dałem to tutaj :)
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez JoannaXP » sobota, 1 kwi 2006, 22:33

genialne :D tylko ta koncowka cala piosenka do kitu..mogliby przedluzyc dialog zamiast tego :)
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez skateman » poniedziałek, 3 kwi 2006, 20:01

speed-x napisał(a):genialne :D tylko ta koncowka cala piosenka do kitu..mogliby przedluzyc dialog zamiast tego :)


Te piosenki to standart w tym programie :) Ogólnie elegancki odcinek :D :D
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 6 kwi 2006, 19:45

up date !

DZis ogladalem "Lord of War" z Nicolasem Cage-em, zajebisty film, podoba mi sie, jednak zakonczenie troche pozostawia do zyczenia :)

Wczoraj widzialem "Fever Pitch"(z Drew Barrymore) - taka komedyja romantyczna, ale warty obejzenia, jest pare akcji niezłych.

Jakies 3 dni temu widzialem "Casanova" - ten to fajny byl, tyle akcji, a zamieszania jeszcze wiecej, zajebisty jest, takie przeklrety ze zemsta :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez RallyMAN » czwartek, 6 kwi 2006, 19:48

Albert(Zambrów) napisał(a):up date !
DZis ogladalem "Lord of War" z Nicolasem Cage-em, zajebisty film, podoba mi sie, jednak zakonczenie troche pozostawia do zyczenia :)


Byłem na tym w kinie, bardzo fajny film... Polecam :)
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości