Rajd Wisły

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez slic_ » niedziela, 8 wrz 2002, 18:04

i tu się nie mogę z tobą zgodzić kewals. tym razem tvp się postarało i sama relacja z wisły była bardzo dobra. wiele ciekawych ujęć, komentarz na dobrym poziomie i kilka nowinek np. że Sołek przymierza się do evo 7. niepotrzebne były tylko te powtórki poprzednich eliminacji ale to tylko szczegół.
slic_
slic_
 
Posty: 35
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:19
Lokalizacja: Nowy Sącz


Po Rajdzie Wisły Zespół EFL-Corsa Rally

Postprzez **FanKuzaja** » niedziela, 8 wrz 2002, 19:48

W jubileuszowym pięćdziesiątym Rajdzie Wisły wzięły udział dwie załogi w barwach EFL – Corsa rally. Jarek Pineles z Darkiem Burkatem zajmując dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej wygrali Trofeum 1600 i ponownie objęli pozycję liderów w „ośce”, Sebastian Frycz z Maćkiem Wodniakiem, jadący bliźniaczym Oplem Corsa VK Super 1600 zakończyli udział w rajdzie po uszkodzeniu chłodnicy na OS-8.

W sobotę nie było już śladu po piątkowych opadach deszczu. Drogi stały się suche i z każdą godziną było coraz cieplej i słonecznej. To były znakomite warunki, by Corsy mogły podjąć walkę z rywalami w N-grupowych samochodach. Sebastian Frycz już po pierwszym sobotnim odcinku (OS-5) awansował o jedno miejsce, na szóstą pozycję w klasyfikacji generalnej. Od początku II etapu jechaliśmy równo z N-kami, a czasami szybciej – powiedział Sebastian. Czułem, że możemy je dogonić i podjęliśmy to ryzyko. Na jednym z zakrętów pojechałem jednak zbyt szybko, uderzyłem w drzewo i uszkodziłem chłodnicę. Przez radio otrzymałem polecenie wyłączenia silnika…
Po odpadnięciu Sebastiana na czoło klasyfikacji Trofeum 1600 wysunął się Jarek Pineles. Nie miał on łatwego zadania, ale odparł ataki rywali i utrzymał prowadzenie do mety. Po dwóch nieudanych rajdach musieliśmy wreszcie dojechać do mety – powiedział Jarek. Bardzo cieszę się z sukcesu zwłaszcza, że nie dysponowałem takimi oponami, jakie bym chciał.

Mogę powiedzieć ze zespół Cors Super 1600 jak o rajd to niezle wypadł co do klasyfikacji generalnej tylko szkoda mi Sebastiana Frycza ze wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

A co do relacji w TV 1 to całkiem była niezła pare ciekaweych ujenc najbardzej fajnie wyglondało jka (Fiaty Cinqecento ) urywałyzderzak na jednym zakrencie. A tak pozatym jak bym miał ocenic całom relacje tiom dam jej 7 na 10 możliwych.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez DZIUBAK » niedziela, 8 wrz 2002, 21:08

te Fiaty to chyba nie z tego rajdu. Ale relacja byla super. Moim zdaniem te relacje w tvp maja taki niepowtarzalny klimat i to mi sie podoba w nich bardzo.
DZIUBAK
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:54
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 9 wrz 2002, 11:03

W jubileuszowym 50 Rajdzie Wisły brala Załoga Excellent Rally Team . Był to już 5 -ty występ Tomasza Czopika i Łukasza Wronśkiego w Gr-N .Tomasz i Łukasz wygrali w tym sezonie 5 Rajdów w Gr-N dzęki czemu uplasowali sie na 1 miejscu w klasyfikacjy Lidera MP w Klasie N-grupowym.

Załoga Excellent Rally Team jest zadowolona z wyników w koncu jak widziałem to mechanicy Tomka i Łukasza w parku maszyn ładnie sie uwijali jednym słowem jak "Pszczoły w uló"

Gratulacje dal całego Zespołu Excellent Rally Team.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 9 wrz 2002, 11:14

Na 50 rajdzie pojawiła się też Załoga Bełtowski Castrol Rally Team. Ktoś kiedyś powiedział że Skoda Felicia Kit car niemoze sie równać z Corsami Super 1600 ale chyba ta osba była w błędzie.
Jak widać na Rajdzie Wisły Załoga z Nr 20 Marcin Bełtowski i Robert Hundla Pokazali że Skodą tez mozna powalczyc z troszke nowszymi korsami Młoda Załoga Bełtowski Castroll Rally Team pokazała ze cos się nauczyłem i że umie powalczyć o najwyzsze mijesce w swej klasie.

Pozdrowniea dal całego żespołu Bełtowski Castrol Rally Team oraz dla Marcina i Reberta. Oby tak dalej.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Puchar Tedex Fair Play dla Marcina Paseckiego.

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 10 wrz 2002, 10:37

Jednka widać że sąrajdowyc co potrafią wlaczyć w warunkach Fair Play . Nikt by się niespodziewał że kierwyc walczący w jednje klasie Puchar Peugeota 206.

Jak dlamnie to jest gest który sie nieda opisać słowami mało jest takich kierowców którzy by tak zrobili.

Gratulacje dla ząłogi Marcin Pasecki i Tomasz Spurek za zdobycie już drugiego pucharu Tedex Fair Play.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości