znalazłem informacje o tym pro race rally scca , ciekawa sprawa !! lancery które tam startują maja przody jak evo 8
pierwsza eliminacja
http://www.mitsubishicars.com/company/m ... t.htmdruga eliminacja
http://www.mitsubishicars.com/MMSA/Moto ... &RACE_ID=3
trzecia eliminacja
http://www.mitsubishicars.com/MMSA/Moto ... &RACE_ID=6
PIKES PEAK JEST czwartą
WYNIKI lista wyników
2003 Sno*Drift ProRally - Top 10
1 David Higgins/Daniel Barritt Mitsubishi 2h02'15"
2 Tapio Laukkanen/Ilkka Riipinen Subaru 2h04'16"
3 Jonny Milner/Duncan McMath Subaru 2h08'15"
4 Lauchlin O'Sullivan/Mark Williams Mitsubishi 2h09'30"
5 Mark Utecht/Jeff Secor Subaru 2h12'21"
6 Shane Mitchell/Paul Donnelly Subaru 2h15'36"
7 Dennis Martin/Kim DeMotte Mitsubishi 2h17'26"
8 Wyeth Gubelman/Therin Pace Subaru 2h19'13"
9 Henry Krolikowski/Al Kaumeheiwa Subaru 2h20'49"
10 Jonathan Bottoms/Eric Dahlgren Subaru 2h23'42"
druga eliminacja
OA Car
Place # Driver / Co-Driver Car Score
1 1 David Higgins / Daniel Barritt Mitsubishi Evo 1:27:34
2 4 Mark Lovell / Steve Turvey Subaru Impreza 1:30:26
3 6 Lauchlin O'Sullivan / C Edstrom Mitsubishi Evo 1:34:01
4 374 Leon Styles / John Dillon Mitsubishi Evo 1:36:06
5 29 Tim O'Neil / Alex Gelsomino Ford Focus 1:37:49
6 5 Ramana Lagemann / Michael Orr Subaru Impreza 1:39:40
7 45 Shane Mitchell / Paul Donnelly Subaru Impreza 1:40:24
8 30 George Plsek / Jeffrey Burmeister Lancer Evo VII 1:40:33
9 88 Doug Havir / Scott Putnam Subaru WRX 1:41:02
10 15 Jonny Milner / Duncan McMath Subaru Impreza 1:41:11
11 83 Mark Utecht / Jeff Secor Subaru WRX 1:42:50
12 22 Ralph Kosmides / Jimmy Brandt Subaru Impreza 1:43:50
13 89 Wolfgang Hoeck / Julie Lin Lancer Evo VII 1:46:15
14 68 Eric MaCaire / Urmas Kask Audi TT 1:47:55
15 266 Scott Fuller / Jeff Call VW Golf GTI 1:48:41
16 376 Julian Masters / Mustafa Samli Mirage 1:50:24
17 143 Chris Whiteman / Mike Paulin Dodge Neon SXT 1:52:46
18 301 Tony Chavez / Ken Cassidy Mitsubishi Galant 1:53:14
19 60 Bruce Davis / Lee Sorenson Mitsubishi Eclipse 1:53:15
20 36 Mark Cox / Jim Gill Lancer Evo VI 1:55:59
21 94 Craig Peeper / Ian Bevan Subaru WRX 1:56:22
22 215 Jamie Thomas / Matt Gauger Subaru WRX 1:58:39
23 96 Brian Scott / David Hackett Ford Focus SVT 2:01:00
24 912 John Cassidy / Dave Getchell Subaru Impreza 2:02:16
25 321 Murat Okcuoglu / Hakan Okcuoglu Mitsubishi Starion 2:07:38
26 221 Trevor Donison / David Weiman Acura RSX Type S 2:22:04
27 42 Eric Burmeister / Joe Andreini Mazda Protege 2:29:53
102 Scott Trinder / Robert Trinder Subaru Impreza DNF
23 Mark Nelson / Charles Bradley Subaru Impreza DNF
52 Doug Shepherd / Pete Gladyz Dodge SRT 4 DNF
28 Bill Malik / Amity Trowbridge Volvo 240 DNF
86 Mike Halley / Bill Montgomery VW New Beetle DNF
345 Charles Aoun / Paul Nelson VW Golf GTI DNF
93 Bob Olson / Conrad Ketelien Porsche 911 DNF
62 Chris Havas / Dave Kean VW Golf DNF
51 Jay Streets / Kristen Tabor Volvo 740 DNF
247 Sans Thompson / Erick Hauge Mitsubishi Eclipse DNF
Lista z 3ciej eliminacji też jest bardzo długa!! podam tylko ciekawe auta jakei u nich tam jadą
to częsć z nich
2003 Hyundai Tiburon
1990 Mazda RX-7 Turbo
1986 Volkswagen Golf
2002 Mazda, Protégé
2000 Suburu Impreza 2.5 RS
1968 Datsun 510
1993 Porsche 911
2002 Audi TT
1988 BMW 325 ix
2002 Ford Focus SVT
1988 Mazda 323GTX
1994 Mitsu Eclipse
1987 Mitsu Starion
1989 Honda CRX
1999 Volkswagon New Beetle Prod
2003 Dodge Neon
1968 MGB GT
1992 Dodge Shadow
1984 Audi 4000
2003 Dodge SRT-4
Oni tam jeżdzą wszystkim co mają
to jest piekne !! polowa znich to własne garażowe wersje
to się nazywa pierwotna forma rajdów