do uratowania

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

do uratowania

Postprzez Bodo » środa, 31 lip 2002, 19:10

moim skromnym zdaniem polski autosport jest do uratowania pod jednym warunkiem ,mianowicie dopóki będą decydować o strategicznych dla polskiego motorsportu posunięciach ludzie którzy po prostu nie czują rajdowo wyścigowego bluesa doputy będzie u nas lipa.to co wyprawia pzmot a raczej czego nie robi to zakrawa na kpinę ,w dalszym ciągu chyba siedzą tam pokomunistyczne świnie które patrzą tylko na czym tu zbić ogromną kasę,jeśli tak dalej będzie to wkrótce spotkamy się na węgrzech,czechach lub w niemczech gdzie idzie się z wiatrem a nie w przeciwnym kierunku.pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów i redakcji przesyłam z trójmiasta 8)
Bodo rallyfan
Bodo
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:41


Postprzez -=ZiObEr=- » czwartek, 1 sie 2002, 08:15

Hehe. Świnie w PZM za mało dostają do kieszeni i dlatego sporty motoryzacyjne w Polsce tak wyglądają. :( :( :(
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Zibi » czwartek, 1 sie 2002, 08:19

zgadzam sie z kolegami, działaczy nie interesuja rajdy lecz by im buło dobrze, trzeba młodej nowej krwi wśród działaczy :wink:
Zibi
Zibi
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:06
Lokalizacja: Kraków

Postprzez -=ZiObEr=- » czwartek, 1 sie 2002, 09:11

Zgłaszam sie na ochotnika :wink:
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Fido » czwartek, 1 sie 2002, 09:54

No niestety, działacze mają to do siebie że sa niereformowalni i trzeba poczekać do ich naturalnego końca.......... :!:
Fido
Fido
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:41

Postprzez Piccolo_Jr » czwartek, 1 sie 2002, 15:08

A no często mają to do siebie że nie chcą oddać stołka na którym siedzą :(
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kubusss » czwartek, 1 sie 2002, 15:51

nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka :evil: ja postkomuch :?: :?: wiecie co nie każdy działaccz jest niereformowalny a za okreslenie mnie postkomuchem walnołbym w gębę bez ostrzeżena. mędrzcy nie gadać a robić :!: :!: :!: :!: mam pytanie do Was. czy któryś z Was chociaż stał kiedyś na próbie w KJS ???????????????????
pozdro 4 @ll
Avatar użytkownika
kubusss
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:29
Lokalizacja: suwałki

Postprzez Piccolo_Jr » czwartek, 1 sie 2002, 16:02

Nie mówiłem o wszystkich oczywiście :lol: :lol:
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez 555 » czwartek, 1 sie 2002, 18:43

A co z akcja "Kocham Rajdy". Jakby przycichla. Ma ktos jakies informacje o tej akcji :?:
Janusz Kulig...na zawsze w sercach kibicow.
Avatar użytkownika
555
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kubusss » czwartek, 1 sie 2002, 20:42

akcja była i juz pewnie nic z tego. nie wiem ale cos dumam ze nici z tego. picolo ja nie mówie ze komuchów nie ma ale sam osobiscie za to sie onrazam. ok masz racje oni padalce są wszedzie :x :x :x :x :x
pozdro 4 @ll
Avatar użytkownika
kubusss
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:29
Lokalizacja: suwałki


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron