RPP 2015 ?

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Re: RPP 2015 ?

Postprzez viper » wtorek, 11 lis 2014, 09:18

Cairo napisał(a):
krzysiek_swrt napisał(a):no to pzm pewnie się bardzo tym przejmie!

Myślisz, że się nie przejmie? Jeżeli z ok. 80 załóg startujących w łączonych rundach RSMP/RPP zostanie im 55/60 to jest szansa, że się przejmą.

Nie zostanie spokojnie. Jestem pewien ze z 60 zawodników z rpp połowa pojedzie mp na bank jak nie wszystkie to co najmniej polowe rund. Do tego im dojdzie 40 z mp plus zawodnicy tylko lokalni tak jak jest dzisiaj na liście do barbórki cieszyńskiej i 70 maja pewniutkie na kazda rundę rsmp.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: RPP 2015 ?

Postprzez eRADe » wtorek, 11 lis 2014, 11:08

Witam,
Na początek może się przedstawie, nazywam się Radek, forum czytam od lat, w związku z tym że ostatnio mam trochę czasu postanowiłem się trochę po udzielać i po naprzykrzać paru osobą.

Zacznę od tematu likwidacji pucharu.

PZM robi wiele żeby zniszczyć ten sport.
Według mnie likwidacja pucharu spowoduję że frekwencja tylko się zmniejszy.
Mamy 3 ligi i każdy gdzieś się "wpasował" w zależności od czasu i budżetu którym dysponuje.
Rajdy to pieniądze, duże pieniądze, i cała zabawa polega nie na tym żeby oszczędzać w taki sposób, tylko żeby promować i zarabiać.

Nie wszystkich z Pucharu stać na nawet krótsza pierwszą ligę, zacznie się od pojechania rajdu dwóch, zawodnicy zobaczą że trzeba więcej wolnego w pracy mechanicy muszą więcej dostać, że koszty wzrosły... część nie będzie się chciała przenieść do 3 wolniejszej ligi na zwykłe opony itp itd...

To jest morderstwo konającego w wykonaniu PZM, a panowie z warszaffki dalej będą sprawdzać czy czasami nie ma dziury w skarpetkach na BK...
eRADe
 
Posty: 47
Dołączył(a): poniedziałek, 29 wrz 2014, 20:50

Re: RPP 2015 ?

Postprzez MSG Racing » wtorek, 11 lis 2014, 16:47

eRADe napisał(a):Witam,

.. część nie będzie się chciała przenieść do 3 wolniejszej ligi na zwykłe opony itp itd...

To jest morderstwo konającego w wykonaniu PZM, a panowie z warszaffki dalej będą sprawdzać czy czasami nie ma dziury w skarpetkach na BK...


No naprawdę straszna krzywda się staniem tym zawodnikom....
Co do sprawdzania dziur w skarpetkach i takiemu działaniu pzm masz racje. Jest to tak troszkę kretyństwo.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron