39 Rajd Barbórka Cieszyńska 2013

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Re: 39 Rajd Barbórka Cieszyńska 2013

Postprzez Mad Max » wtorek, 25 lis 2014, 10:21

bimber napisał(a):a czy ja gdzieś napisałem że ja zostałem opierdzielony za chodzenie po oesie? ;p
Sorry małe niedoczytanie z mojej strony
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: 39 Rajd Barbórka Cieszyńska 2013

Postprzez blacksmith » wtorek, 25 lis 2014, 12:42

RallyMarco napisał(a):Jest 8 rund RSMP w przyszłym roku, cieszyńska barbórka się do nich nie wlicza- raczej pojedzie jako 3 liga


Nom to można sobie powiedzieć że na 100% bedzie trzecioligowa ale Noworól w wywiadzie powiedział że będzie rajdem kończącym wszystkie okręgówki w Polsce gdzie mogli by się zmierzyć mistrzowie ze wszystkich okręgów i w dodatku jest szansa na ustępstwa regulaminowe dla tego rajdu typu dłuższe odcinki także moi drodzy śmiem zacytować że "jeszcze Cieszynka nie zginęła" hehehe :D :D
Lepiej martwy niż drugi
blacksmith
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 6 lis 2010, 22:30

Re: 39 Rajd Barbórka Cieszyńska 2013

Postprzez woocasch » wtorek, 25 lis 2014, 15:46

blacksmith napisał(a):
RallyMarco napisał(a):Jest 8 rund RSMP w przyszłym roku, cieszyńska barbórka się do nich nie wlicza- raczej pojedzie jako 3 liga


Nom to można sobie powiedzieć że na 100% bedzie trzecioligowa ale Noworól w wywiadzie powiedział że będzie rajdem kończącym wszystkie okręgówki w Polsce gdzie mogli by się zmierzyć mistrzowie ze wszystkich okręgów i w dodatku jest szansa na ustępstwa regulaminowe dla tego rajdu typu dłuższe odcinki także moi drodzy śmiem zacytować że "jeszcze Cieszynka nie zginęła" hehehe :D :D

To są na razie wszystko wypowiedzi mniej lub bardziej oficjalne, zobaczymy co przyniosą regulaminy i kalendarz na przyszły rok, ale liczę na to, że rajd z taką piękną tradycją znajdzie swoje miejsce w kalendarzu i może nawet na tym zyska.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 39 Rajd Barbórka Cieszyńska 2013

Postprzez martin.h » wtorek, 25 lis 2014, 17:34

Przyszłoroczny plan mistrzostw i okręgówek bardzo przypomina mi rajdy francuskie. Jedne mistrzostwa, kilkadziesiąt rajdów okręgowych, w tym jeden wspólny kończący sezon :)
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron