Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez qbus » czwartek, 16 lut 2012, 23:24

Dla mnie mega pod tym wzgledem był pierwszy rajd Lausitz który miałem okazję jechać, edycja z 2009 roku. Od 6 do 14 zapoznanie, ok 17 BK, ok 20 start do wieczornej pętli na której zrobiliśmy ponad 40 km a w hotelu byliśmy z powrotem tuż przed północą. Spokojnie można się było wyspać bo następnego dnia rajd zaczynał się chyba ok godziny 10. Tym sposobem przez 2 dni zrobiliśmy BK, zapoznanie i zaliczyliśmy ponad 130 km oesowych... zmęczenie? czasami się pojawiało ale adrenalina robiła swoje :)

Podobna formuła była np. na ubiegłorocznym Karkonoskim, Wiśle czy Cieszynce... km oesowych tylko trochę mniej ale spokojnie da się wszystko zmeścić w dwóch dniach i dla rpp nie ma sensu tego zmieniać.
Ostatnio edytowano czwartek, 16 lut 2012, 23:35 przez qbus, łącznie edytowano 1 raz
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez viper » czwartek, 16 lut 2012, 23:25

toydols napisał(a):Po pierwsze Twoja odpowiedź jest na jakiś inny post, bo na pewno nie mój. Po drugie nic żadnemu kotu nie robiłem, bo lubię koty. Po trzecie nie mów mi o bezpieczeństwie, bo jestem jednym z tych, którzy od początku startów dbali o bezpieczeństwo, a przy okazji jednym z nielicznych, którzy mieli takie bum jak ja i po tym jeszcze mogą... cokolwiek zrobić. Właśnie dlatego, że wcześniej pomyśleli o bezpieczeństwie. Na koniec przeczytaj jeszcze raz to co napisałem wyżej i zrozum to co tam napisałem, bo opisałem kilka chorób naszych rajdów, a opisując to starłem się pokazać skąd są, a co za tym idzie jak je zlikwidować. Mógłbym napisać kilkustronnicowy elaborat o tym i pokazać więcej takich rzeczy, ale nie mam na to czasu, bo ciężko pracuję prowadząc firmę (między innymi po to, żeby móc kiedyś wrócić na oesy). Do niedawna sam starałem się też czynnie działać (runda PPAiK, którą organizowałem w ubiegłym roku otrzymała 98 punktów na 100, będąc tym samym najwyżej ocenioną rundą PPAiK 2011 - przy czym z tego co wiem, również zawodnicy w większości byli zadowoleni z imprezy).
BK i zapoznanie da się zrobić w jeden dzień. Startowałem na rajdach gdzie takie rozwiązanie było i dobrze się sprawdzało. Mając cały dzień (zaczynając od 6-7 rano i mając 12 godzin) możesz tak rozplanować dzień, żeby zrobić opis i BK. Owszem łatwo nie jest, ale jest to wykonalne. Szczególnie, przy tak małej ilości kilometrów oesowych jak w tej chwili w RSMP.

I jeszcze jedno. Zanim klikniesz przycisk Wyślij przeczytaj to co napisałeś. Użyj dużych liter tak gdzie być powinny,
wstaw przecinki, popraw błędy i stylistykę, tak, żeby dało się zrozumieć to co napisałeś. Choćby w ten sposób pokaż, że jakkolwiek szanujesz pozostałych uczestników tego forum.

Kolego, piszesz o chorobach , ale ty nadal wygladasz jak typowy maruder, bo ja ci mowie znajdz na to lekarstwo, a to ze
bk gdzieś tam jest i ciezko to zrobic,ale sie da. Sorry , ale dla mnie to nie jest argument, bo nic madrego nie wnosi.
Jeżeli nie masz osób trzecich do pomocy jako zawodnik to ja ci gwarantuje , ze jak masz opis i bk jednego dnia to nie ma takiej opcji, żebyś to zrobił. Nie przy charakterystyce polskich rajdów. Ty mówisz cały czas o teori, a ja ci mówię o praktyce, a jak ci mało to sobie jeszcze zorganizuj super oes na rozpoczęcie rajdu wieczorem, bo wszyscy chcą
medialnosci. To mialbys jednego dnia zapoznanie, bk, i super oes wieczorny np. o 19 w 1 dzień. Koledzy w rpp sie skarżą ze w super oesach nie biorą udziału przykład lotos dzisiejszy. To teraz masz dowód dlaczego, bo z czegos musza
zrezygnować organizatorzy skracajac rajd zebY było taniej i krócej w rpp, a ilośc osób jest do rajdu tez ograniczona, bo
często te osoby sie powtarzają w rożnych funkcjach. Elaboraty możesz pisać nawet kilkunastostronicowe, zebY pokazać co jest złe. Tylko to nadal nic nie wniesie do poprawy. Kazesz mi czytać ze zrozumieniem, ale nie wiem co, bo piszesz
owszem co jest źle , bo gdzieś tam robią inaczej, a winą w skrócie obarczyles PZM. Tylko dla mnie to nie są argumenty na
naprawę tego co wymieniles..
Ja ci wyraźnie napisałem, dlaczego tak nie można zrobić, bo byś miał 3 elementy czasochłonne jednego dnia. Pamiętaj tez o tym, ze dzięki temu, ze bk jest jak jest nie jeden zawodnik wystartował w rajdzie, bo miał czas zebY usunąć usterke, a słyszałem nawet, ze klatki były do poprawy. Wiec nie narzekaj tylko znajdź rozwiazanie, bo wytykac błędy z
domu każdy potrafi.
Kolega opał ci pomoże, bo widzę, ze ci mocno przyklaskuje, choć widzisz do dzisiaj sam nie wie ,dlaczego rwd nie
funkcjonuje tak jak by chciał i do dzisiaj nie rozumie jak mozna jezdzic fwd :D , a na tym polu został prawie sam.
Widzisz nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli, bo niestety nie zawsze możemy mieć racje. Patrzmy na siebie, a nie na innych , bo zawsze wszędzie super tam gdzie nas nie ma.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez toydols » piątek, 17 lut 2012, 00:13

To ja mam kilka pytań (nie argumentów, bo okazuje się, że dla Ciebie nie jest argumentem to, co myślałem, że argumentem jest - widocznie jestem mało doświadczonym teoretykiem i się nie znam). To poproszę o odpowiedź na następujące pytania mój drogi praktyku:
O jakiej praktyce mówisz?
Jaką praktykę masz?
Ile przejechałeś rajdów?
Ile razy byłeś z autem na bk?
Ile razy byłeś na zapoznaniu?
Ile rajdówek przygotowałeś?
Ile imprez organizowałeś?
Ile imprez zabezpieczałeś?
Ile planów zabezpieczenia opracowałeś?
Ile prób kjsowych zaplanowałeś i zrobiłeś?
Co zrobiłeś w kwestii rajdów oprócz klepania na forum?

Co jest dla Ciebie argumentem? Lub inaczej, jaki argument jesteś w stanie zrozumieć? Bo mam wrażenie, że odpowiadasz na pytania, na które jest Ci wygodnie odpowiedzieć, pozostałych nie widząc lub udając, że ich nie ma. Ewentualnie odpowiadasz na pytania, które myślisz, że są, lub które sobie dopowiadasz. Z mojej strony EOT, bo to jest bez sensu.
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez radzio » piątek, 17 lut 2012, 00:21

jak to mowia malolatki
haters gonna hate :)
mysle, ze kolegi zadne argumenty nie przekonajna w zadnym z toczacych sie na tym forum watkow
peace
radzio
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 14:23

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez viper » piątek, 17 lut 2012, 00:42

toydols napisał(a):To ja mam kilka pytań (nie argumentów, bo okazuje się, że dla Ciebie nie jest argumentem to, co myślałem, że argumentem jest - widocznie jestem mało doświadczonym teoretykiem i się nie znam). To poproszę o odpowiedź na następujące pytania mój drogi praktyku:
O jakiej praktyce mówisz?
Jaką praktykę masz?
Ile przejechałeś rajdów?
Ile razy byłeś z autem na bk?
Ile razy byłeś na zapoznaniu?
Ile rajdówek przygotowałeś?
Ile imprez organizowałeś?
Ile imprez zabezpieczałeś?
Ile planów zabezpieczenia opracowałeś?
Ile prób kjsowych zaplanowałeś i zrobiłeś?
Co zrobiłeś w kwestii rajdów oprócz klepania na forum?
Co jest dla Ciebie argumentem? Lub inaczej, jaki argument jesteś w stanie zrozumieć? Bo mam wrażenie, że odpowiadasz na pytania, na które jest Ci wygodnie odpowiedzieć, pozostałych nie widząc lub udając, że ich nie ma. Ewentualnie odpowiadasz na pytania, które myślisz, że są, lub które sobie dopowiadasz. Z mojej strony EOT, bo to jest bez sensu.

No byś sie zdziwił jak bym ci napisał :D , ale tego nie zrobię, bo jak ci sie nie przedstawię to i tak napiszesz, ze tak moze napisać każdy.
Ja ciebie nie chce oceniać pod względem ani praktycznym ani teoretycznym. Widzisz różnica w moich argumentach jest taka, ze ja przedstawiłem temat argumentami z ktorymi mozesz sie nie zgadzac, ale sa konkretne i żadnych osób organizatorów nie oceniam. Ty natomiast zkrytykowales jednych chwalac przy tym drugich, ale w praktyce tematu nie rozwiazales, a argument dla mnie to coś dzięki czemu ktoś coś zyska, albo straci. Jak byś mi powiedzdzial zmienić Józka na Czeska w PZM i bedzie lepiej to jest argument i być moze jakaś rada, ale ty sie wypowiadasz w formie to wina Józka i
Czeska czyli PZM, a to tylko stwierdzenie, ale niczego do sprawy to nie wnosi. Jednym słowem obal argumenty Józka i czeska powiedzmy PZM ,które dotycza bk i zapoznania osobno tak jak jest teraz, a nie mów ze są złe jak nie masz alternatywy zamiast nich, bo każdy głupi moze powiedzieć, ze coś jest złe, ale jak naprawić to mało , ktory bedzie potrafił.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez kaczmarek » piątek, 17 lut 2012, 01:22

Zgłoś postCytujRe: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????
przez viper » Cz lut 16, 2012 11:42 pm

Viper, weż ty się może chlopie za szachy lub jakąś inna dyscyplinę. Nie da się bo aglomeracje i inne huju muju to po co w ogóle brać się za coś takiego. Posłuchaj zawodników którzy coś tam wiedzą i spotykają się z tym na codzień. :D :roll: :|
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez kaczmarek » piątek, 17 lut 2012, 01:29

Do Viper
I Jeszcze jedno jak piszesz wcześniej jest super bo przyjeżdzasz w środę wieczorem. I tu się zgodzę, ale wyjeżdżam w poniedziałek bo rajd się kończy póżnym popołudniem, zanim wyniki, park otworzą to robi się 23. Itak nie opłaca się wyjeżdżać mając te 300-400km bo jesteś rano w domu i tak śpisz (chyba że po całym męczącym dniu staniesz gdzieś wcześniej jak rozsądek weźmie górę). Ale Ty chyba jesteś kibic internetowy, dużo piszesz (bo chyba lubisz),a h... się znasz. Pozdrawiam i miłego patrzenia w internet.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez kaczmarek » piątek, 17 lut 2012, 01:42

Zgłoś postCytujRe: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????
przez viper » Cz lut 16, 2012 11:42 pm

toydols napisał(a):
To ja mam kilka pytań (nie argumentów, bo okazuje się, że dla Ciebie nie jest argumentem to, co myślałem, że argumentem jest - widocznie jestem mało doświadczonym teoretykiem i się nie znam). To poproszę o odpowiedź na następujące pytania mój drogi praktyku:
O jakiej praktyce mówisz?
Jaką praktykę masz?
Ile przejechałeś rajdów?
Ile razy byłeś z autem na bk?
Ile razy byłeś na zapoznaniu?
Ile rajdówek przygotowałeś?
Ile imprez organizowałeś?
Ile imprez zabezpieczałeś?
Ile planów zabezpieczenia opracowałeś?
Ile prób kjsowych zaplanowałeś i zrobiłeś?
Co zrobiłeś w kwestii rajdów oprócz klepania na forum?
Co jest dla Ciebie argumentem? Lub inaczej, jaki argument jesteś w stanie zrozumieć? Bo mam wrażenie, że odpowiadasz na pytania, na które jest Ci wygodnie odpowiedzieć, pozostałych nie widząc lub udając, że ich nie ma. Ewentualnie odpowiadasz na pytania, które myślisz, że są, lub które sobie dopowiadasz. Z mojej strony EOT, bo to jest bez sensu.
No byś sie zdziwił jak bym ci napisał , ale tego nie zrobię, bo jak ci sie nie przedstawię to i tak napiszesz, ze tak moze napisać każdy.
Ja ciebie nie chce oceniać pod względem ani praktycznym ani teoretycznym. Widzisz różnica w moich argumentach jest taka, ze ja przedstawiłem temat argumentami z ktorymi mozesz sie nie zgadzac, ale sa konkretne i żadnych osób organizatorów nie oceniam. Ty natomiast zkrytykowales jednych chwalac przy tym drugich, ale w praktyce tematu nie rozwiazales, a argument dla mnie to coś dzięki czemu ktoś coś zyska, albo straci. Jak byś mi powiedzdzial zmienić Józka na Czeska w PZM i bedzie lepiej to jest argument i być moze jakaś rada, ale ty sie wypowiadasz w formie to wina Józka i
Czeska czyli PZM, a to tylko stwierdzenie, ale niczego do sprawy to nie wnosi. Jednym słowem obal argumenty Józka i czeska powiedzmy PZM ,które dotycza bk i zapoznania osobno tak jak jest teraz, a nie mów ze są złe jak nie masz alternatywy zamiast nich, bo każdy głupi moze powiedzieć, ze coś jest złe, ale jak naprawić to mało , ktory bedzie potrafił.

Już wiem Viper ty jesteś z PZM, a jak mówią jeśli nic nie umiesz kmiocie idź pracować w pezetmłocie, bo tuman jesteś straszny.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez toydols » piątek, 17 lut 2012, 02:12

viper napisał(a):Jak byś mi powiedzdzial zmienić Józka na Czeska w PZM i bedzie lepiej to jest argument (...)

- to nie jest argument. To jest teza.

Opał - kiedyś wrócę :)
Kaczmarek - nie denerwuj się. Szkoda nerwów.
Radzio - co ja poradzę? Już chyba nic... ale próbowałem :)
Qbus - ja w nocy przed zapoznaniem spałem wtedy ze 2 godziny i też dało radę :)
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez kaczmarek » piątek, 17 lut 2012, 02:20

Bo jak się kocha ten sport to i 16 godzin nonstop jest malo. Kiedyś rajdy miały po 2 tys km i jechało sie to w 2 doby non stop ibyło super, a teraz 2godziny np.BK i cały dzien w dupie. I co tu robić tylko iśc do baru.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez radzio » piątek, 17 lut 2012, 04:16

...nic tylko pic... w koncu rajdy to dosyc pijacki sport
radzio
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 14:23

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez viper » piątek, 17 lut 2012, 12:24

toydols napisał(a):
viper napisał(a):Jak byś mi powiedzdzial zmienić Józka na Czeska w PZM i bedzie lepiej to jest argument (...)

- to nie jest argument. To jest teza.

Nazywaj sobie jak to chcesz, ale ta teza może coś zmienić fizycznie, albo i nie jak Józek do kitu.
W twoich niby argumentach jest osad i oskarzanie, a zmian żadnych wprowadzić sie nie da. ZebY coś zmienić trzeba coś zamienic albo wprowadzić coś zupełnie nowego, a nie da sie nic zmienić gadaniem na forum. Chcesz coś zmienić to rusz tyłek do nowej rady zawodników i przedstaw swoje racje i zobaczysz.
Na dowód tego ze sie da i nie jest tak źle tu masz przykłady , ze sie da:
1. Klasa astra rpp i inne , które nie wypalily
2. Zapoznanie skrócone z 2 do 1 dnia nawet cały rajd z wtorku na czwartek rano.
3. Zmiana punktacji w klasach
4. od tego roku dokumenty odbierane z pkc do parku ferme, a nie z biura.
5. Rajd sobota niedziela, a jeszcze nie dawno piątek sobota
To wszystko załatwili przeciaż zawodnicy w rozmowach z działaczami moze nie wszystkimi, ale wystarczy jednego przekonać i on moze podjęła resztę.
Jak na prawde chcesz cos zmienic, wiec rusz tyłek z kolegami wzajemnej adoracji co ci tak przyklaskuje, a są to byli lub obecni zawodnicy wiec zieloni nie są. Tylko do roboty trzeba fizycznie sie zabrać jak komuś coś nie pasuje, a nie na forum.
kaczmarek napisał(a):Do Viper
I Jeszcze jedno jak piszesz wcześniej jest super bo przyjeżdzasz w środę wieczorem. I tu się zgodzę, ale wyjeżdżam w poniedziałek bo rajd się kończy póżnym popołudniem, zanim wyniki, park otworzą to robi się 23. Itak nie opłaca się
wyjeżdżać mając te 300-400km bo jesteś rano w domu i tak śpisz (chyba że po całym męczącym dniu staniesz gdzieś wcześniej jak rozsądek weźmie górę). Ale Ty chyba jesteś kibic internetowy, dużo piszesz (bo chyba lubisz),a h... się znasz. Pozdrawiam i miłego patrzenia w internet.

Moze jestem kibic internetowy moze i nie, a logika z Twojej stronym mocnym punktem chyba nie jest. To co napisałeś to sie nazywa specyfika rajdu, bo ja nie rozumiem w czym masz problem. Metę rajdu na lotosie to RPP o 17, a MP o 17.30. Nawet jak auto wydadza za 3 godz to czas przejazdu do domu musisz wziąć pod uwagę , bo to normalne. Jak jedziesz na wakacje 500 km to co chyba czas dojazdu tez musisz wziąć pod uwagę. To o co ci chłopie chodzi. Jeden ma np. 100 km do domu i dla niego problemu nie ma, a ten co ma dalej to po prostu ma gorzej, bo im większa odległość tym dłużej jedziesz. Masz wtedy dwie możliwości, albo wybierasz rajdy blisko, albo bierzesz poprawkę na odległość. Normalna sprawa. Dla mnie jest lepiej niż było bo kiedyś trzeba było być we wtorek do południa, a dziasiaj w środę wieczorem, a nawet czwartek rano. Mam 2 dni wiecej, a odległość dojazdu biorę pod uwagę. Im bliżej tym lepiej i w rpp analogiczna sytuacja, a to ze MP trwają dłużej to wynika z 2 dni ścigania, a nie 1.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez viper » piątek, 17 lut 2012, 12:39

kaczmarek napisał(a):Bo jak się kocha ten sport to i 16 godzin nonstop jest malo. Kiedyś rajdy miały po 2 tys km i jechało sie to w 2 doby non stop ibyło super, a teraz 2godziny np.BK i cały dzien w dupie. I co tu robić tylko iśc do baru.

Ty masz 2 godz. a organizator cały dzień.jak być jechał kiedyś MP to byś wiedział, ze czasami jest wieczorem prolog np. Kłodzko i wtedy już nie 2 godz, tylko 4, a jak na bk coś nie pasuje to koledze dolicz jeszcze 2 i masz 6. No chyba , ze kolege masz w nosie to możesz powiedzieć co mnie to obchodzi u mnie ok. Pamiętaj lepiej mieć 5 godz za dużo niż 2 za mało. Teraz masz przykład jak teoretycznie tylko z 2 godz. moze zrobić sie 6 i ty nie musisz tego brać pod uwagę, ale organizator musi. Widzisz tak sobie myśle, ze ty widzisz tylko czubek własnego nosa, bo mówisz bk 2 godz. i nudy, a nie pomyslisz , ze organizator robi bk. 5 godz. Albo wiecej do tego dolicz przygotowanie i czas prologu to masz kolejne 2 i ci wychodzi prawie cały dzień. Pamiętaj , ze jak ty nie pracujesz to nie znaczy , ze inni tego nie robią. Pomyśl czasami o innych, bo jako zawodnicy wymagamy od organizatorów, ale czasami można sie tez zastanowić i postawic w skórze organizatora.
Ja nie mówię , ze PZM to super instytucja, ale PZM, a np, organizator rajdu to są dwie rożne rzeczy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez toydols » piątek, 17 lut 2012, 13:44

Chłopczyku idź stąd. Bo obrażasz ludzi. Ty nawet nie czytałeś o takiej liczbie rajdów jaką Kaczmarek przejechał (tak w RSMP jak i RPP).
Zarzucasz wszystkim wokół, że nic nie robią. Jak ktoś coś robi jesteś pierwszy do krytykowania. Ale tak naprawdę jedyną osobą, która tu nic nie robi tylko klepie w klawiaturę jesteś Ty.
Co Ty zrobiłeś oprócz klepania? Bo ja na przykład zrobiłem wiele. O kilku takich rzeczach wspomniałem. Ale Ty nawet nie potrafiłeś zrozumieć tego co napisałem.

Poza tym w dalszym ciągu nie da się czytać tego co piszesz, bo używasz języka polskawego, mając w głębokim poważaniu innych. To co piszesz trzeba czytać po 4 razy, a i tak połowy nie można zrozumieć.

Ba! Tobie nawet nie chce się sprawdzić co zrobili ludzie, z którymi toczysz zażarty monolog (bo z Twojej strony na pewno to dyskusją nie jest), jakie mają doświadczenie i co naprawdę zrobili.

Widzę co się zmieniło na lepsze. Widzę, co zmieniło się na gorsze. Widzę co się nie zmieniło, a zmian wymaga. Widzę to o wiele lepiej od Ciebie, bo od lat jestem zawodnikiem i działaczem. Wiele lat pisałem o rajdach - czasem krytycznie, czasem wręcz przeciwnie. Wiele rajdów zabezpieczałem. I wiem o wielu rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo znasz je jedynie z internetu.

Ale widzę, że Ty wiesz lepiej. Lepiej od wszystkich. Wszystko! Może więc do rady zawodników zgłoś się sam? Z całą pewnością jesteś doświadczonym zawodnikiem/działaczem/sędzią/organizatorem. Taki omnibus po prostu! Wtedy będziemy mieli najlepsze rajdy na świecie.
Ja niestety nie mam na to czasu, bo wciąż odczuwam skutki wypadku, a oprócz tego muszę zarabiać na chleb. Za to wiem, że jak w robienie czegokolwiek zaangażuje się niejaki viper, to będziemy mieli najlepiej.
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Re: Rajdowy Puchar Polski zlikwidowany ????

Postprzez kaczmarek » piątek, 17 lut 2012, 15:07

Szkoda czasu i bicia piany. Jak się Viper za to weźmie to będzie super. Wydaje mi się że dłużej jeźdżę niż kol. Viper ma lat (sądząc chociażby po pisaniu i błędach - bo teraz wydaje mi się że młodzież niestaty jest niedouczona. Ten ma dysleksję a tamtan ADHD. Za moich czasów to był albo kompletny głąb , albo leń). I niestety widzę różnice na coraz gorszą.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości