Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez 4lupi » środa, 15 cze 2011, 19:13

www.onrally.pl
System w czasie rzeczywistym przekazuje dane z rozgrywanych zawodów udostępniając: widok mapy z zaznaczonymi trasami odcinków specjalnych, widok pojazdów zawodników, ze wskazaniem ich pozycji na mapie i prędkości jazdy, wyniki czasowe zawodników z poszczególnych odcinków specjalnych oraz najważniejsze miejsca z terenu zawodów takie jak; punkty medyczne, strefy serwisowe czy strefy gastronomiczne. W przyszłości twórcy systemu planują uruchomić usługę dla smartfonów i palmtopów. System działa bez instalacji i będzie dostępny na stronie www.onrally.pl. Wszystkich zapraszamy do zostawiania komentarzy na temat funkcjonalności - pomoże nam to dopasować platformę do potrzeb Kibiców.http://www.onrally.pl
4lupi
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 18 gru 2010, 13:33


Postprzez 4lupi » poniedziałek, 4 lip 2011, 20:48

Już po tygodniu od Baja Carpathia chcemy pokazać Wam nową szatę graficzną strony, mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Nie jest to oczywiście nasze ostatnie słowo, stronę planujemy rozwijać o nowe funkcjonalności. Do czasu Baja Poland zmianie ulegnie również wygląd i sposób obsługi aplikacji OnRally. Dołożymy również starań, by nowe informacje dotyczące rajdów i wyścigów pojawiały się u nas regularnie.Dla użytkowników z zagranicy cały serwis będzie prowadzony w języku angielskim.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii z Baja Carpathia 2011!Chcielibyśmy podziękować za rejestrację w OnRally.pl. Liczymy na to, że na kolejnych imprezach będziemy w stanie pokazać jeszcze więcej!Zespół
4lupi
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 18 gru 2010, 13:33

Postprzez 4lupi » piątek, 22 lip 2011, 15:21

onrally.pl
Już dziś na Węgrzech zaczyna się GYULAI VÁRFÜRDŐ CUP 2011, rajd zaliczany do Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej w Cross Country, Mistrzostw Polski i Węgier w rajdach terenowych oraz Rajdowego Pucharu Polski Cross Country

Monitorujemy na tej imprezie zespół RMF MAXXX - Dariusza i Małgorzatę Żyłę. Pierwszy, pokazowy OS rozpoczyna się w dniu dzisiejszym o godz. 17, zapraszamy na www.Onrally.pl na transmisję na żywo!
RMF MAXXX Rally Team na Gyulai Várfürdő Cup
www.Onrally.pl
4lupi
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 18 gru 2010, 13:33

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez Sejol » sobota, 17 wrz 2011, 21:39

Rajd Zamkowy ODWOŁANY - http://www.pzm.pl/samochody/,c,1532,4_R ... y_odwolany dziwne że Pan Szkuta się pod tym podpisuje, przecież jest nowy prezes AK Zamkowego
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez Szkucik » wtorek, 27 wrz 2011, 16:59

Pan Andrzej Szkuta jest w zarządzie AK Zamkowego więc nie widzę problemu
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez Sejol » wtorek, 27 wrz 2011, 17:16

Ktoś kiedyś pisał że teraz jest w AK Śląskim :)
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez Szkucik » wtorek, 27 wrz 2011, 18:35

hmm ciekawe ja takich informacji nie mam :)
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez Sejol » wtorek, 27 wrz 2011, 20:28

Domyślam się że masz najlepsze :)
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Rajd Wisły, Zamkowy i Cieszynka

Postprzez brad000123 » czwartek, 1 lis 2012, 06:30

tylko na kaszubach pucharu za generalke PZM po prostu nie bylo, chyba dostali je goscie, a co do ciekawych sytuacji z pucharami: agapit 2004 moje pierwsze zwyciestwo w N0 , moj pierwszy puchar w PZMocie, generalnie wielka radosc, rozdanie na rampie na rynku w Olsztynie, wjezdzamy wedlug numerow przede mna Radek Osiak no i jakiez bylo moje rozczarowanie gdy patrzylem jak on zostal przedstawiony jako zwyciezca N0 dostal brawa puchar a ja nic generalnie jest to fajne, medialne i ja jestem jak najbardziej za, ale niesie ze soba pewne ryzyko bo wyniki jeszcze nieoficjalne
brad000123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 paź 2012, 07:51


Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron