Markowy "tani" puchar w RPP?

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zoe » środa, 19 sty 2011, 10:32

To w takim razie muszę się czegoś od Was nauczyć... Choć fakt, że Wasze kalkulacje dziwnie zaniżają ceny paliwa :P

Rzeszowski w 3L wyszedł nas 4.500 w 3L, więc albo mój kierowca kłamie, bo przepieprzył kasę na dupy gdy spałem (egoizm) lub po prostu kiepsko liczy (dupizm...)...

:)
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00


Postprzez skandal » środa, 19 sty 2011, 11:51

zwróćcie uwagę że 1/3 kwoty lowBudget zabiera wpisowe :/

nie mówie żeby jakoś diametralnie je obniżyć ale dla początkujących i niższych klas mogło by być chociaż o 1/3 niższe = 800 zł ... zawsze to coś za co można np. noclegi załatwić !
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez Beret » środa, 19 sty 2011, 12:06

zależy skąd się jedzie.
Warmiński: mam forda explorera więc ciągne nim i się zapoznaje. wyszły 3 zbiorniki gazu czyli powiedzmy 500-550 zl (gaz był tańszy ;) ), paliwo do rajdówki na poziomie 150 zl. do tego 2 noclegi, za 3-osobowy pokój ze śniadaniem płaciłem chyba 10 (czyli razem 360). obiadokolacja jakieś 100 zł z browarami dla 3 osób (czyli 200), do tego drobne wydatki na papu dajmy nawet 300 (jakieś cole, hotdogi, browarki na wieczór itd)wypożyczenie lawety niecałe 300. Serwisant przyjechał tylko za wikt. i wpisowe 1200
nie ma tu przeglądu po rajdzie, opon. ale wychodzi 2700. na Warmiński mam chyba 220 km. i jestem pewny, że można z tego sporo jeszcze urwać (spanie na agrowczasach, samemu gotować itd). nie powiem, w ramach oszczędności od razu po rajdzie jechaliśmy do domu.
oczywiście trzeba przejrzeć auto po rajdzie i troche rzeczy wymienić (dajmy bezpiecznie 1200 zl), opony się zużywają (myślę, że bezpiecznie można założyc jedną nową oponę na rajd, w porywach do 2 - ja jeżdżę na nalewkach więc powiedzmy 250 zł)no to ze wszystkim mamy ok 4 tysi.

oczywiście, super serwis kosztuje i może być to kilka tysięcy. oczywiście, są piloci, któzy biorą za start wypłaty, niektórzy naprawdę niemałe. oczywiście, trzeba wyupić licencję, zrobić badania, psychotechnikę. ale jadąc cały sezon to w perspektywie jednego rajdu jest 20-30 zl.
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez fotorobart_pl » środa, 19 sty 2011, 12:18

koszty, kosztami .. ale jakim autkiem? czy nie należałoby od tego zacząć?
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez Beret » środa, 19 sty 2011, 14:23

a przepraszam, zapomnialem :) auto to nadal lanos :)
ale smiem twierdzic, ze w astrze koszty podnosza sie o ok 10% jak nie mniej-pomijajac opony
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez toydols » środa, 19 sty 2011, 15:26

My w tamtym sezonie zaczęliśmy wynajmować albo cały dom, albo mieszkanie z kuchnią lub aneksem kuchennym. Po pierwsze jest fajny klimat, po drugie śniadania, obiady czy choćby herbata czy kawa są o wiele, wiele tańsze. A cena wynajmu to 300-600 zł na cały weekend dla całej ekipy.
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Postprzez fotorobart_pl » środa, 19 sty 2011, 17:40

Beret napisał(a):a przepraszam, zapomnialem :) auto to nadal lanos :)
ale smiem twierdzic, ze w astrze koszty podnosza sie o ok 10% jak nie mniej-pomijajac opony

to akurat nie było osobiście do Ciebie, chodziło mi ogólnie o markę "pucharówki" do taniego pucharu
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez KOTLIN » środa, 19 sty 2011, 19:42

to może
Citroen C1
Toyota Aygo
Pug brat w/w
hultaj i20??
vw polo-
??????
KOTLIN
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 12 lut 2010, 12:18

Postprzez MSG Racing » środa, 19 sty 2011, 20:45

Na jakich zasadach?
Citroen odpada bo już ma swój puchar.
Peugeot też bo ma swój zespół i jakby chcieli robić puchar to by coś było na rzeczy. Ale u niech albo to albo to.
Hiundai nigdzie nie istnieje w motorporcie, ich teraz piłka kopana interesuje.
I w PL pewnie będzie podobnie bo są te cholerne mistrzostwa.
VW hm...mieli puchar Golfa w WSMP i nie padło to. W sumie to też prowadzili Gładysze a nie VW Polska.
Więc nie wiem jak by to miało być.

I jeszcze raz mówię. Wątpliwe aby jakiś producent się zainteresował czymś takim u nas gdzie nawet RSMP jest medialnie na kiepskiej pozycji a co dopiero RPP. Zrozumcie, że żaden producent nie wejdzie do tego bez takiej dobrej medialności a sam nie wyłoży kasy na jej poprawę bo to bez sensu. Potrzeba więcej TV, więcej relacji, więcej radia, więcej szumu itd, itp.

Clio Cup poszło na starszych autach. Klasa N3 też ma starsze auta. Fakt nie tak stare jak proponowane przeze mnie ale to są RSMP.
W RPP jest inna kasa wiec trzeba myśleć o innych autach.

Jeszcze raz ode mnie.
Seje bo da się naprawdę tanio.
106/206/saxa bo jest tego trochę a są na przegranej pozycji z Hondami.
Nie jest to łatwe ale da się z robić tak żeby wszyscy byli zadowoleni.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MaxiA7 » środa, 19 sty 2011, 20:53

zostają albo fiaty albo peugeoty 106/206, wpakowanie 50tyś zł w nowe auto do pucharu w RPP to moim zdaniem coś niehalo,takie auto to bedzie konkurencyjne tylko w swojej klasie pucharowej bez większych szans na bycie wyżej w generalce każdego rajdu.za 50 koła to można zbudować Nkową hondę type r lub clio sport,jak ma ktoś trochę talentu to tymi autami bedzie wyżej w generalce jak ,niezawsze w top 10,niż tym nowym niekonkurencyjnym pucharowiczem
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk

Postprzez fotorobart_pl » środa, 19 sty 2011, 21:37

KOTLIN napisał(a):to może
Citroen C1
Toyota Aygo
Pug brat w/w
hultaj i20??
vw polo-
??????


ktoś już pisał ....
może TATA?
wchodzą dopiero na rynek może byliby za interesowani?

Vista 1.4
75 / 6000
choć 28 000 PLN za nowe auto to sporo jak na tani puchar a tu jeszcze przebudowa ....
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez KOTLIN » środa, 19 sty 2011, 21:42

Patrząc na wyniki sprzedaży TATY nie bede razej zainteresowani a ja tez jakos nie jestem przekonany
Panowie a może by tak wysłać jakieś pismo do importerów może nóż widelec ktorys odpowie co??
KOTLIN
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 12 lut 2010, 12:18

Postprzez toydols » środa, 19 sty 2011, 23:26

Kia w 2012 wraca do wyścigów z nowym 3drzwiowym Picanto. Takie auto też nie byłoby głupie. Szczególnie, że specyfikacja auta mogłaby być praktycznie identyczna do wyścigów i rajdów. Do tego myślę, że promocja w rajdach byłaby na pewno lepsza.
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Postprzez KOTLIN » środa, 19 sty 2011, 23:45

Ja ostatnio zakupiłem proceeda i jestem bardzo zadowolony z auta a mam hopla na punkcie masywnosci aut, picanto ogladalem i tez nie wyglada na jakas jednorazówke
KOTLIN
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 12 lut 2010, 12:18

Postprzez Marcin Szopa » środa, 19 sty 2011, 23:57

Mnie jako kibica zadowolił by mnie puchar Łady ( jak to jest na Węgrzech ). Jest tanio i widowiskowo.
Marcin Szopa
N3
 
Posty: 343
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sie 2008, 13:10
Lokalizacja: Bielsko/Kęty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron