Markowy "tani" puchar w RPP?

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez KOTLIN » czwartek, 20 sty 2011, 17:00

Tak sobie myśle(nie czescto mi się to zdarza) że z tym promowaniem rally i niższych lig to też jest wina naszej czołowki RSMP i starej ligi.

Gdyby taki hołek dajmy na to czasami wpadł na jakiś rajd niższej ligi nawet jakimś słabszym autem, to i poupalal by sobie, pokazał sie jako człowiek o złotym sercu.
Czasami wpadłby jeden z drugim na jakiś kjs cokolwiek byle by pokazać że pamiętają od czego zaczynali a za nimi przylazła by TV patrz Wiślak gość zawsze jest na kjs w swoich okolicach i tv turbo minimum sie pojawia.

Takie wtrącenie nie w temacie:)
KOTLIN
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 12 lut 2010, 12:18


Postprzez MSG Racing » czwartek, 20 sty 2011, 18:13

Ano święte słowa :!:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MadMax » wtorek, 1 lut 2011, 14:24

Mnie brakuje zeby Kubica w ramach rekereacji rajdowej pokazal sie w na polskim pucharowym rajdzie i wystartowal jako gosc. Bylby szał. Robert ma teraz w garsci cala popularnosc motorsportu w Polsce i powinien to wykorzystac i pomagac w taki sposob. Jesli potencjalny sponsor usluszy,ze w danym rajdzie startuje tez Robert Kubica to taka informacja dziala na wyobraznie. Pozatym od razu pokazalaby sie wszelkie media itp.
Avatar użytkownika
MadMax
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2007, 14:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 1 lut 2011, 14:26

MadMax napisał(a):Mnie brakuje zeby Kubica w ramach rekereacji rajdowej pokazal sie w na polskim pucharowym rajdzie i wystartowal jako gosc. Bylby szał. Robert ma teraz w garsci cala popularnosc motorsportu w Polsce i powinien to wykorzystac i pomagac w taki sposob. Jesli potencjalny sponsor usluszy,ze w danym rajdzie startuje tez Robert Kubica to taka informacja dziala na wyobraznie. Pozatym od razu pokazalaby sie wszelkie media itp.


dla Kubicy rajdy raczej się skończyły, nowy właściciel teamu nowe zasady :(
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez DonCorrado » wtorek, 1 lut 2011, 16:21

fotorobart_pl napisał(a):
MadMax napisał(a):Mnie brakuje zeby Kubica w ramach rekereacji rajdowej pokazal sie w na polskim pucharowym rajdzie i wystartowal jako gosc. Bylby szał. Robert ma teraz w garsci cala popularnosc motorsportu w Polsce i powinien to wykorzystac i pomagac w taki sposob. Jesli potencjalny sponsor usluszy,ze w danym rajdzie startuje tez Robert Kubica to taka informacja dziala na wyobraznie. Pozatym od razu pokazalaby sie wszelkie media itp.


dla Kubicy rajdy raczej się skończyły, nowy właściciel teamu nowe zasady :(


Nie bazuj tylko na opinii prasy.
Nie wiem czy nie jest tak, ze On moze startowac w rajdach tylko poza sezonem lub za ewentualna zgoda w przerwie letniej, tak ze i tak by nie mial kiedy. Ale co sie odwlecze to nie uciecze ...
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron