Rajd Krakowski

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez gabrally » środa, 21 lip 2010, 20:57

bzyq napisał(a):
to tego nie dopilnował - nie wiem. Fajnie byłoby, jakby wypowiedzieli się pierwsi zawodnicy po załodze numer 15, czyli: 16. Musz/Gwiazda, 17. Mrozek/Rabsztyn, 18. Marciniak/Marciniak (nie wiem, która nadjechała jako pierwsza - wszechobecne zmiany i długie przerwy pomiędzy zawodnikami mogły coś pozmieniać...)

Kisiel : do tablicy! ;)


Nie no, nie w takim sensie :D Po prostu wiem, że niektórzy tu czytają, przynajmniej wyjaśniliby nam i rozwikłali te teorie spiskowe ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Postprzez sjz » środa, 21 lip 2010, 21:13

Byliśmy siódmą załogą z kolei, która nadjechała - a prawdopodobnie drugą która zobaczyła znak SOS (200 metrów przed miejscem wypadku).
Standardowo stop, wypinka z pasów... ale hola hola. Osoba która trzymała SOS stwierdziła, że jednak nic im nie jest, że jest okej - mamy jechać dalej, wszystkie służby już są powiadomione.... dla mnie trochę szok i dezorientacja - podjechaliśmy do miejsca, gdzie stało auto, drugi członek załogi i mnóstwo kibiców - okazało się, że jest okej i można jechać dalej. Wręcz zachęcali nas, aby zjechać do mety. Coż, może osoba trzymająca znak SOS pomyliła sobie z OK'ejką?
Do mety jechaliśmy na spokojnie zadając sobie w tym czasie mnóstwo pytań - co się tak na prawdę stało i.... No właśnie?

No nic, w każdym razie nasz błąd. Trzeba było się zatrzymać i uruchomić procedurę.... (w świetle regulaminów).. aha - no i taka sama historia spotkała załogi do numeru, jak się nie mylę 32 albo 33....
Na mecie STOP usłyszeliśmy podobne info, o którym wcześniej napisał Krzysiek.

Nauczka na przyszłość - nawet jakby wszyscy skakali z radości a będzie znak SOS, należy uruchomić procedurę.
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez Mad Max » środa, 21 lip 2010, 21:34

sjz napisał(a):Nauczka na przyszłość - nawet jakby wszyscy skakali z radości a będzie znak SOS, należy uruchomić procedurę.

lepiej chyba będzie wypytać załogę osobiście i ewentualnie zwrócić uwagę osobie z SOS żeby zmienili na OK
sjz kto trzymał to SOS - napisałeś że osoba - ale kibic czy zawodnik ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez gabrally » środa, 21 lip 2010, 21:39

sjz napisał(a):No nic, w każdym razie nasz błąd. Trzeba było się zatrzymać i uruchomić procedurę.... (w świetle regulaminów).. aha - no i taka sama historia spotkała załogi do numeru, jak się nie mylę 32 albo 33....


No ale wcześniej było te 5 czy 6 załóg, które powinny Was już zatrzymać jako któryś z kolei samochód.

Też mnie ciekawi, kto trzymał tę SOS'kę. Bo słyszałem także, że tam Policjant dużo mówił i to on odsyłał niektóre (a może i wszystkie) załogi do mety. Rozmawialiście z nim?
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez anetkap » środa, 21 lip 2010, 21:47

ten rajd to ogolnie jakas paranoja jest, nie wiem czy mozna to nazwac rajdem bo to rangi kjsu nawet nie dorasta :shock:
anetkap
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): niedziela, 28 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Ustroń

Postprzez sjz » środa, 21 lip 2010, 21:53

Mad Max napisał(a):
sjz napisał(a):Nauczka na przyszłość - nawet jakby wszyscy skakali z radości a będzie znak SOS, należy uruchomić procedurę.

lepiej chyba będzie wypytać załogę osobiście i ewentualnie zwrócić uwagę osobie z SOS żeby zmienili na OK
sjz kto trzymał to SOS - napisałeś że osoba - ale kibic czy zawodnik ??


Zawodnik - prawdopodobnie kierowca.. pewności nie mam.
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez Kwapcio23 » środa, 21 lip 2010, 22:16

"Wjazd na posesję" czyli Przygoda Mateusza Tutaja:
http://www.youtube.com/watch?v=w_9eoBuG41Y
8)
Kwapcio23
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 23 mar 2009, 00:37
Lokalizacja: Końskie/Łódź

Postprzez -=KrzysiekWRC=- » środa, 21 lip 2010, 22:43

Wilu napisał(a): czy gdzieś Ktoś słyszał, czy też może widział, a może do kogoś dzwonił i zna oficjalne wyniki oesu 3


Wyniki tego OSu oficjalnie na tablicy się nie pojawiły zaś nieoficjalnie wyglądało to tak, że załoga którą doszliśmy na tym OSie ma na nim zapisany lepszy czas od nas :lol: zaś w kwestii dalszych załóg które miały (teoretycznie) wolny przejazd nadano czasy chyba z księżyca, które nie były ani jednakowym czasem dla wszystkich, ani też ich czasami z późniejszych przejazdów tego OS-u. Sytuacja ta pozbawiła część załóg z walki nie tylko o zwycięstwo ale nawet o podium w swojej klasie. Wyglada na to, że albo fotokomórka pracowała i ktos wrzucił z niej czasy, albo ZSS wylosował czasy z kapelusza a na koniec podpisał się pod trefnymi wynikami na których dodatkowo brakowało załóg, które regulaminowo ukończyły rajd.
Prawdy chyba nigdy nie dojdziemy - ręka rękę myje a najważniejsze, że udało się zgarnąć trochę wpisowego i pobawić przez weekend w Myślenicach kosztem zawodników i kibiców.

Natomiast co do sytuacji z SOS/OK faktycznie wyglądało to tak, jakby komuś pomyliły się strony. Spotkałem się z takim czymś pierwszy raz przez 7 lat startów od rajdów 3-ligowych do Mistrzostw Świata. Nie wiem co było tego przyczyną, jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca wśród szanujących się nawzajem załóg.
Avatar użytkownika
-=KrzysiekWRC=-
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): sobota, 1 sty 2005, 21:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez olo77 » środa, 21 lip 2010, 22:47

Kwapcio23 napisał(a):"Wjazd na posesję" czyli Przygoda Mateusza Tutaja:
http://www.youtube.com/watch?v=w_9eoBuG41Y
8)


"no zapłacimy" hehehe
olo77
olo77
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): wtorek, 12 lis 2002, 15:06
Lokalizacja: krakuf

Postprzez den86 » czwartek, 22 lip 2010, 17:27

-=KrzysiekWRC=- napisał(a):
Wilu napisał(a): czy gdzieś Ktoś słyszał, czy też może widział, a może do kogoś dzwonił i zna oficjalne wyniki oesu 3


Wyniki tego OSu oficjalnie na tablicy się nie pojawiły zaś nieoficjalnie wyglądało to tak, że załoga którą doszliśmy na tym OSie ma na nim zapisany lepszy czas od nas :lol: zaś w kwestii dalszych załóg które miały (teoretycznie) wolny przejazd nadano czasy chyba z księżyca, które nie były ani jednakowym czasem dla wszystkich, ani też ich czasami z późniejszych przejazdów tego OS-u. Sytuacja ta pozbawiła część załóg z walki nie tylko o zwycięstwo ale nawet o podium w swojej klasie. Wyglada na to, że albo fotokomórka pracowała i ktos wrzucił z niej czasy, albo ZSS wylosował czasy z kapelusza a na koniec podpisał się pod trefnymi wynikami na których dodatkowo brakowało załóg, które regulaminowo ukończyły rajd.
Prawdy chyba nigdy nie dojdziemy - ręka rękę myje a najważniejsze, że udało się zgarnąć trochę wpisowego i pobawić przez weekend w Myślenicach kosztem zawodników i kibiców.

Natomiast co do sytuacji z SOS/OK faktycznie wyglądało to tak, jakby komuś pomyliły się strony. Spotkałem się z takim czymś pierwszy raz przez 7 lat startów od rajdów 3-ligowych do Mistrzostw Świata. Nie wiem co było tego przyczyną, jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca wśród szanujących się nawzajem załóg.
Ehhh, kolejny rajd, kolejne losowanie czasów... więc jak wynik będzie niezły, to do kolektury gnajcie.... w lotka moze przyfarci ;)
den86
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2007, 12:38
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez MatiWrc » czwartek, 22 lip 2010, 18:01

o "organizacji" już się wszyscy wypowiedzieli, więc nie ma sie co powtarzać. natomiast: 60x1200 PLN + 2x2000 PLN + 7x2000 PLN + 9x700 PLN, co daje razem (jeżeli dobrze liczę) okrągłe 96300 PLN. I to się liczy :wink: Rzecz jasna nie bierzemy pod uwagę kosztów "organizacji", a sam wkład zawodników, ale można go ładnie zestawić z tym, co dostali w zamian.

i jeszcze puenta: na mecie członkowie jednego z zespołów chcieli wyjść poza "kojec" dla mediów (swoją drogą piękny pomysł) i otworzyć szampana, kiedy ich zawodnik wjedzie już na metę. jednak co usłyszeli od pana dzialacza, znanego z oziębłego traktowania zawodników? że może się to spotkać z ukaraniem tegoż zawodnika... oczywiście wykluczeniem z rajdu.
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez anetkap » czwartek, 22 lip 2010, 21:18

telewizja podsumowała Rajd Krakowski, powinni to wyslac tym w klubie zeby zobaczyli jak ich wszyscy postrzegaja
anetkap
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): niedziela, 28 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Ustroń

Postprzez Zajcev » czwartek, 22 lip 2010, 21:37

anetkap napisał(a):telewizja podsumowała Rajd Krakowski, powinni to wyslac tym w klubie zeby zobaczyli jak ich wszyscy postrzegaja


podobal mi sie komentarz na koncu relacj w Auto-Sporcie na TVN Turbo...

i oczywiscie gabrally sie znalazl w relacji:P
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez gabrally » czwartek, 22 lip 2010, 21:45

Zajcev napisał(a):
anetkap napisał(a):telewizja podsumowała Rajd Krakowski, powinni to wyslac tym w klubie zeby zobaczyli jak ich wszyscy postrzegaja


podobal mi sie komentarz na koncu relacj w Auto-Sporcie na TVN Turbo...

i oczywiscie gabrally sie znalazl w relacji:P


E, to nie ja, brat bliźniak. ;)

No.. Podsumowanie idealne :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez MatiWrc » czwartek, 22 lip 2010, 22:06

podobal mi sie komentarz na koncu relacj w Auto-Sporcie na TVN Turbo...

No.. Podsumowanie idealne :)


pewnie jeszcze zdążę obejrzeć, ale pro forma... ktoś zacytuje? :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron