Rajd Krakowski

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez kazekteam » poniedziałek, 14 cze 2010, 23:19

znak ktoś jakieś dobre miejscu wy w Harbutowicach ??
Avatar użytkownika
kazekteam
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 1 mar 2010, 18:43
Lokalizacja: BRZESKO


Postprzez RallyOlo » poniedziałek, 14 cze 2010, 23:45

gabrally napisał(a):Ja się cieszę, że idzie ten rajd u mnie. Odcinki będą baaardzo wymagające dla zawodników, wkrótce zrobimy jakieś on-boardy to sami zobaczycie, jaki jest wyryp. No i spadanie do Makowa... Oby tylko nikt nie spalił wcześniej hamulca 8)

A organizacja... Trzymam kciuki z całej siły, ale jak chociażby widzę wykonanie oficjalnej strony internetowej... Żal dupkę ściska. :?


Po dwuletniej przerwie to każdy się cieszy, a co do stronki internetowej, to chyba jest tam wszystko co trzeba, przejrzyście, z Bębnami, no mapek nie ma i wniosku akredytacji dla dziennikarzy, ale jak zwykle mapki pewnie się pojawią tydzień przed rajdem.
RallyOlo
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 7 lut 2009, 13:37

Postprzez Kisiel » wtorek, 15 cze 2010, 07:36

A powiedzcie mi czy trasy pokrywają się z tymi z 2008 roku ??? Bo długości odcinków zgadzają się co do 0.01km.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bad-i » wtorek, 15 cze 2010, 10:41

Kisiel napisał(a):A powiedzcie mi czy trasy pokrywają się z tymi z 2008 roku ??? Bo długości odcinków zgadzają się co do 0.01km.


A możesz wrzucic mapke tych dwoch odcinków z 2008?

edit:

Rozumiem ze chodzi o te mapki?:

Harbutowice
Obrazek

Zawoja


Obrazek
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Zajcev » wtorek, 15 cze 2010, 12:01

Hmm na stronie pojawil sie komunikat, zastanawiam sie czy dobrze go interpretuje, z tego co widze to:

3liga (bez pomiaru) nie bierze udzialu w prologu, w oficjalnym starcie i mecie?

Brawo ! wspierajmy tak dalej mlodych zawodnikow:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Bad-i » wtorek, 15 cze 2010, 12:09

Zajcev napisał(a):Hmm na stronie pojawil sie komunikat, zastanawiam sie czy dobrze go interpretuje, z tego co widze to:

3liga (bez pomiaru) nie bierze udzialu w prologu, w oficjalnym starcie i mecie?

Brawo ! wspierajmy tak dalej mlodych zawodnikow:)


No tego można było się spodziewać. Tzn o ile uczestnictwo w starcie i mecie powinno miec miejsce to jezeli chodzi o prolog to juz jakos mozna wytłumaczyć.

Mnie osobiscie bardziej przeraza fakt uzyskiwania w tej chwili licencji R2. Jeżeli ktoś ma czas to proponuje zaglebic sie w temacie i zobaczyc co sie dzialo na egzaminie na R2 w AK Polskim :lol:
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez MatiWrc » wtorek, 15 cze 2010, 18:25

Czasówka piknikowa wybitnie :wink: i fakt, ten prolog trochę niepotrzebnie rozbija rajd na 2 dni, szczególnie dla przyjezdnych kibiców. Ale ludzi pewnie i tak będzie sporo, głównie miejscowych - jak w 2008.

Mnie osobiscie bardziej przeraza fakt uzyskiwania w tej chwili licencji R2. Jeżeli ktoś ma czas to proponuje zaglebic sie w temacie i zobaczyc co sie dzialo na egzaminie na R2 w AK Polskim


może przybliżysz? może być na pw :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez evo » środa, 16 cze 2010, 11:16

http://www.martins.ubf.pl
Avatar użytkownika
evo
N2
 
Posty: 130
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 22:38
Lokalizacja: London/Myslenice

Postprzez Philippe » środa, 16 cze 2010, 22:05

Zajcev napisał(a):Hmm na stronie pojawil sie komunikat, zastanawiam sie czy dobrze go interpretuje, z tego co widze to:

3liga (bez pomiaru) nie bierze udzialu w prologu, w oficjalnym starcie i mecie?

Brawo ! wspierajmy tak dalej mlodych zawodnikow:)


Tak, na pewno łatwiej znaleść sponsorów na taki start!!
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez Beret » środa, 16 cze 2010, 23:54

JEZA!!! juz nie latam z r2 i Bogu za to dziekuje. juz raz tak mielismy na warszawskim 2009, ze nie jechalismy otwocka a ceremonie mety mielismy w trakcie przejazdu czolowki rpp. ale jak jazda bez pomiaru to powinna obowiazywac TA SAMA ksiazka drogowa, czyli w tym prolog.
PANOWIE ORGANIZATORZY, TO NIE JEST OK
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Zoe » sobota, 19 cze 2010, 15:41

Bad-i napisał(a):
W 100% sie zgadzam, fakt faktem ze dla kibicow przyjezdzanie na piatkowy prolog nie ma sensu.


Myślę, że piątkowy prolog został zorganizowany w ten, a nie inny dzień niejako w podzięce dla miejscowych ;) przyzwoita pora, wszyscy po pracy, wieczorne piwko i rajdówki... Ot, jeśli nie interesujesz się rajdami to i tak wpadniesz, bo nie będziesz mieć co robić.

Pozdrawiam,
Zoe
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Postprzez allelisiorr1 » sobota, 19 cze 2010, 15:59

Zoe napisał(a):
Bad-i napisał(a):
W 100% sie zgadzam, fakt faktem ze dla kibicow przyjezdzanie na piatkowy prolog nie ma sensu.


Myślę, że piątkowy prolog został zorganizowany w ten, a nie inny dzień niejako w podzięce dla miejscowych ;) przyzwoita pora, wszyscy po pracy, wieczorne piwko i rajdówki... Ot, jeśli nie interesujesz się rajdami to i tak wpadniesz, bo nie będziesz mieć co robić.

Pozdrawiam,
Zoe

dokladnie ale tylko dla miejscowych! przeczytaj dokladnie co napisal Bad-i
"...dodaję gazu, bo za szczytem może być prosta..." -Janusz Kulig [*]

Kubicuje!!!
Avatar użytkownika
allelisiorr1
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): sobota, 11 kwi 2009, 19:48
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Zoe » sobota, 19 cze 2010, 16:19

allelisiorr1 napisał(a):dokladnie ale tylko dla miejscowych! przeczytaj dokladnie co napisal Bad-i


Przeczytałem i... nie wiem o co Ci chodzi :oops:
Może o to, że prolog jest tylko dla miejscowych i czasowo niefunkcjonalnie rozlokowany dla przyjezdnych? Jeśli tak - cóż - jeżeli chcemy, aby Rajd Krakowski się odbywał, organizator musi jakoś zdobyć przychylność "tambylców" w stosunku do rajdów i pokazać im, że to fajny sport, a wtedy piątkowy prolog jest najlepszą możliwością?

Jeśli coś pogmatwałem to wybacz :)
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Postprzez rovanpera » sobota, 19 cze 2010, 21:42

Zoe napisał(a):
allelisiorr1 napisał(a):dokladnie ale tylko dla miejscowych! przeczytaj dokladnie co napisal Bad-i


Przeczytałem i... nie wiem o co Ci chodzi :oops:
Może o to, że prolog jest tylko dla miejscowych i czasowo niefunkcjonalnie rozlokowany dla przyjezdnych? Jeśli tak - cóż - jeżeli chcemy, aby Rajd Krakowski się odbywał, organizator musi jakoś zdobyć przychylność "tambylców" w stosunku do rajdów i pokazać im, że to fajny sport, a wtedy piątkowy prolog jest najlepszą możliwością?

Jeśli coś pogmatwałem to wybacz :)


Myślenicom nie trzeba pokazywać co to są rajdy bo to miasto jest związane z rajdami od DAWNA, jeśli ktoś siedzi w temacie i zna historie RSMP to wie od kiedy w Myślenicach gościł Rajd Krakowski ! ! !
rovanpera
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 16 mar 2010, 22:37
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Zoe » niedziela, 20 cze 2010, 19:40

rovanpera napisał(a):
Zoe napisał(a):
allelisiorr1 napisał(a):dokladnie ale tylko dla miejscowych! przeczytaj dokladnie co napisal Bad-i


Przeczytałem i... nie wiem o co Ci chodzi :oops:
Może o to, że prolog jest tylko dla miejscowych i czasowo niefunkcjonalnie rozlokowany dla przyjezdnych? Jeśli tak - cóż - jeżeli chcemy, aby Rajd Krakowski się odbywał, organizator musi jakoś zdobyć przychylność "tambylców" w stosunku do rajdów i pokazać im, że to fajny sport, a wtedy piątkowy prolog jest najlepszą możliwością?

Jeśli coś pogmatwałem to wybacz :)


Myślenicom nie trzeba pokazywać co to są rajdy bo to miasto jest związane z rajdami od DAWNA, jeśli ktoś siedzi w temacie i zna historie RSMP to wie od kiedy w Myślenicach gościł Rajd Krakowski ! ! !


Ta, no i nawet zawody Trialu Motocyklowego tam się odbywają. Spoko. To wiem, ale chyba chodzi o to, żeby MYŚLENICZANIE nieinteresujący się rajdami na zasadzie hobby, mieli dostęp do rajdu, który odbywa się niejako na ich "podwórku" w możliwie łatwy sposób?
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości