8 Rajd Mazowiecki

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez gabrally » środa, 10 mar 2010, 20:09

bzyq napisał(a):gabrally:
w sumie, to chyba nie do końca.
wgłębiając się mocniej w lekturę przepięknych regulaminów, już na etapie samego zgłoszenia zawodnik jest sankcjonowany (pkt.5.4.1) także wydaje mi się, że to nie o to kaman.
poza tym, tak naprawdę zgłoszenie jest ważne dopiero po wpłacie wpisowego, a wątpię, że ktoś zapłaci 1200 pln tylko po to, żeby widnieć na liście :)
pozdrawiam


No powód jest głupszy niż głupi, no ale to nie mój wymysł :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Postprzez MSG Racing » czwartek, 11 mar 2010, 16:14

Fiesta_R2 napisał(a):
MSG Racing napisał(a):Może zamiast biadolić na forum wykonacie jakiś konkretny telefon do organizatora czy też PZM o co to chodzi z tym ukrywaniem listy zgłoszeń. Chodzi mi o zawodników.
Nie można być wiecznie obrażonym że coś jest nie po waszej myśli i snuć tylko domysły. Trzeba prowadzić dialog z władzami rajdu czy też rajdów ogólnie. Może wtedy coś z tego wszystkiego będzie.
Inna sprawa, że za zawodnicy może dostali maila z lista zgłoszeń. Nie wiem bo nie startuję w tym rajdzie ale z własnego doświadczenia wiem, że kulturalna rozmowa z organizatorami daje więcej korzyści i dziecinne psioczenie na jakimś tam forum.


Prosiłem, nie otrzymałem odpowiedzi na mejla. Nikt też nie wysłał listy do zgłoszonych zawodników. Może zamiast biadolić na forum wykonasz jakiś ruch sprawdzający...


Nie muszę bo nie stertuje w tym Rajdzie. A biadolić będę na takich malkontentów co dużo mówią mało robią a potem narzekają.
Ja czasem dłuugo czekałem na odp. Ale zawsze można jeszcze zadzwonić. Jakby nie było jesteśmy dość nowoczesnym krajem.
Jak nie tak to tak. Trzeba ich męczyć żeby coś było dobrego, ale przede wszystkim kulturalnie rozmawiać.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Cebeer » piątek, 12 mar 2010, 19:03

Gdzie ta lista panowie ... ????
Cebeer
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek, 31 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Katowice, Sarnów

lista ,lista...

Postprzez martinez » piątek, 12 mar 2010, 20:04

tajne/łamane przez poufne
podobno lista startowa ma być opublikowana w przyszły piątek wieczorem po odbiorze administracyjnym i BK

to jest tzw. budowanie napięcia
martinez
 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 27 sty 2008, 12:58
Lokalizacja: łódź

Re: lista ,lista...

Postprzez gabrally » piątek, 12 mar 2010, 20:11

martinez napisał(a):tajne/łamane przez poufne
podobno lista startowa ma być opublikowana w przyszły piątek wieczorem po odbiorze administracyjnym i BK

to jest tzw. budowanie napięcia


:O Organizatorzy czekają na jej ostateczną wersję, zaakceptowaną przez PZM. Wg. regulaminów, ma być dzisiaj.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez bociant01 » piątek, 12 mar 2010, 20:34

Jeżeli tak ma wyglądać promocja rajdów i zachęcanie kibiców do odwiedzania tras rajdowych to poza zapaleńcami, widownią będą miejscowi przypadkowi bezrobotni. Ja nie zdecyduję się na jazdę na drugi kraniec Polski nie wiedząc ilu kierowców wystartuje. Trzeba przecież zaplanować urlop, zamówić kwaterę i po co jeżeli nie wiadomo ilu kierowców pojedzie. Zawodnicy z Pucharu zawsze narzekali że na ich przejazdach pozostawało niewielu kibiców i mieli racje że PZM nie szuka pomysłow wyjscia z i tak trudnej sytuacji w rajdach. Oby tak dalej a kibicami będą członkowie zespołów rajdowych i ich rodziny. Gabrally na Elmocie mimo wszystko będę tak jak Ci pisałem. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez gabrally » piątek, 12 mar 2010, 21:54

Z uwagi na lokalne podtopienia terenu i wynikające z tego ograniczenia w użytkowaniu drogi dojazdowej do Strefy Serwisowej wprowadza się następujące zmiany i uzupełnienia w Regulaminie Uzupełniającym Rajdu Mazowieckiego. Odbiór administracyjny, biuro rajdu oraz biuro prasowe zostają przeniesione do Hotelu Osieck w Osiecku.

Zmieniony został także termin rozdania nagród, które odbędzie się na mecie Rajdu w sobotę, 20 marca 2010 od godz. 18.25.

Jak zostaliśmy poinformowani przez organizatorów, lista zgłoszeń powinna się pojawić jeszcze dzisiaj na oficjalnej stronie rajdu. [www.rajdowypuchar.pl]

Bociant01, mam nadzieję, że do zobaczenia :) również pozdrawiam
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: lista ,lista...

Postprzez bzinek » piątek, 12 mar 2010, 22:02

gabrally napisał(a):Organizatorzy czekają na jej ostateczną wersję, zaakceptowaną przez PZM. Wg. regulaminów, ma być dzisiaj.


a czy ktoś może przytoczyć odpowiedni przepis bo nie mogę znaleźć? :wink:
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Postprzez sjz » piątek, 12 mar 2010, 22:13

sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Re: lista ,lista...

Postprzez MSG Racing » piątek, 12 mar 2010, 22:41

bzinek napisał(a):
gabrally napisał(a):Organizatorzy czekają na jej ostateczną wersję, zaakceptowaną przez PZM. Wg. regulaminów, ma być dzisiaj.


a czy ktoś może przytoczyć odpowiedni przepis bo nie mogę znaleźć? :wink:


Przejrzałem na szybkości regulamin RPP i RSMP i albo jestem ślepy albo nie umiem czytać albo jest małym druczkiem albo po prostu nie ma...
Nie wiem czemu ma to służyć. :?
tak samo jak nie wiem o co kaman z tym że PZM ma zatwierdzić :?
Beznadzieja tak czy inaczej
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez gabrally » piątek, 12 mar 2010, 22:46

sjz napisał(a):http://www.rajdmazowiecki.pl/dokumenty/RPP_Lista_zgloszen.pdf


Dla mnie RPP z takimi listami będzie 1 ligą w Polsce :D
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez sjz » piątek, 12 mar 2010, 23:05

Przeglądam sobie wypowiedz Przemka Janika przed Mazowieckim i jeżeli dobrze go zrozumialem, to chce on wystartować C2R2. Regulamin RPP nie dopuszcza samochodow homologowanych w R2B, R2C itp.. do startu.
O co kaman?

Czy może coś przegapiłem?
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez Beret » piątek, 12 mar 2010, 23:10

sjz napisał(a):Przeglądam sobie wypowiedz Przemka Janika przed Mazowieckim i jeżeli dobrze go zrozumialem, to chce on wystartować C2R2. Regulamin RPP nie dopuszcza samochodow homologowanych w R2B, R2C itp.. do startu.
O co kaman?

Czy może coś przegapiłem?

Radek Kacprzyk lata c2, Michal Kochanowski-Laren tez jezdzil. te auta mozna zglazac jako a6 po prostu :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez sjz » piątek, 12 mar 2010, 23:29

A byłem przekonany że to były VTSy ze zwykła skrzynią... Ale gafa.
Po prostu jestem rok w plecy :lol: Trzeba nadrabiać...
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez CzarnyWRC » sobota, 13 mar 2010, 00:21

Defacto Przemek Janik w c2... Będzie sie działo, mam nadzieje ;-)
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron