8 Rajd Mazowiecki

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez gabrally » sobota, 6 mar 2010, 19:17

MatiWrc napisał(a):
Rallyman BBS napisał(a):ile aut jedzie ten rajd w N2?
orientuje sie ktos?


Robert Kucharczyk, Bartek Lepianka, Bartek Wyszkowski, znany na forum jako Bero :wink:

edit: a to "utajanie" listy zgłoszeń to jakaś paranoja. zaczęło się od Memoriału, czyżby ma być to standardem w tym sezonie? ale może wszedł jakiś przepis czy coś, może o czymś nie wiem :wink:


Podobno 'góra' już zadbała o to ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Postprzez Beret » sobota, 6 mar 2010, 19:20

jeszcze nieficjalnie wiem o Jacku Znyku w civicu vti n2 :) po mojemu jak woz sie nie zepsuje to bedzie winner w n2 :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MatiWrc » sobota, 6 mar 2010, 20:05

gabrally napisał(a):Podobno 'góra' już zadbała o to ;)


Poważnie, czy żartujesz? w naszym pięknym kraju często cięzko odróżnić jedno od drugiego :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez kremer » niedziela, 7 mar 2010, 18:58

WOW jedno Subaru Oleksowicza, stare Legacy Koczeskiego plus Fiesta Misia to główne atrakcje Mazowieckiego :) Plus mało ciekawa trasa = No szykuje się najgorszy rajd od wielu lat.
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez gabrally » niedziela, 7 mar 2010, 19:11

kremer napisał(a):WOW jedno Subaru Oleksowicza, stare Legacy Koczeskiego plus Fiesta Misia to główne atrakcje Mazowieckiego :) Plus mało ciekawa trasa = No szykuje się najgorszy rajd od wielu lat.


Ja do tego dorzuciłbym Rafała Grzesińskiego w X i (wierzę w to ciągle!) Kuzaja, może nawet na zerze...?
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez MatiWrc » niedziela, 7 mar 2010, 19:14

kremer napisał(a):WOW jedno Subaru Oleksowicza, stare Legacy Koczeskiego plus Fiesta Misia to główne atrakcje Mazowieckiego :) Plus mało ciekawa trasa = No szykuje się najgorszy rajd od wielu lat.


tzn wiesz, zależy, bo an liście jest de facto ponad 80 załóg. ale faktycznie gości jakoś mało. a co do koczeskiego, to na pewno będzie miło posłuchać :wink: http://www.youtube.com/watch?v=kOE998RPjWM

edit: no i oczywiście Filip Nivette raczej nie pozwoli się nudzić :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez Tomek K » środa, 10 mar 2010, 00:48

No wygląda na to, że lista faktycznie odgórnie utajona. Czyli konkurs na rajdowy debilizm A.D. 2010, można już chyba rozstrzygnąć. Nie wiem czemu ma to słuzyc, od zawsze stopniowe publikowanie zgłoszen, wzbudzało zainteresowanie danym rajdem, pobudzało do dyskusji itd. Czasem to przeciez lista zgłoszen decyduje o tym czy kibic (przewaznie z południa) pojedzie na rajd w Polsce czy np skuszony zgłoszeniami (i wszystkim innym:)) odwiedzi Czechy. Ja rozumiem ze dla działaczy "planowanie wyjazdu" to raczej nieznane pojecie, oni przeciez i tak pojada cały sezon za dietki...
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mad Max » środa, 10 mar 2010, 01:41

Tomek K napisał(a):No wygląda na to, że lista faktycznie odgórnie utajona. Czyli konkurs na rajdowy debilizm A.D. 2010, można już chyba rozstrzygnąć. Nie wiem czemu ma to słuzyc, od zawsze stopniowe publikowanie zgłoszen, wzbudzało zainteresowanie danym rajdem, pobudzało do dyskusji itd. Czasem to przeciez lista zgłoszen decyduje o tym czy kibic (przewaznie z południa) pojedzie na rajd w Polsce czy np skuszony zgłoszeniami (i wszystkim innym:)) odwiedzi Czechy. Ja rozumiem ze dla działaczy "planowanie wyjazdu" to raczej nieznane pojecie, oni przeciez i tak pojada cały sezon za dietki...

Bo to jest akcja "Ratujmy Polskie Rajdy" - listę utajamy żeby było bardziej anonimowo a trasę rajdu ogłaszamy miesiąc wcześniej że jak złapiemy "upalaczy" to zawsze będą mogli wycofać swoje zgłoszenie
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez krist » środa, 10 mar 2010, 09:56

Mad Max napisał(a):
Tomek K napisał(a):No wygląda na to, że lista faktycznie odgórnie utajona. Czyli konkurs na rajdowy debilizm A.D. 2010, można już chyba rozstrzygnąć. Nie wiem czemu ma to słuzyc, od zawsze stopniowe publikowanie zgłoszen, wzbudzało zainteresowanie danym rajdem, pobudzało do dyskusji itd. Czasem to przeciez lista zgłoszen decyduje o tym czy kibic (przewaznie z południa) pojedzie na rajd w Polsce czy np skuszony zgłoszeniami (i wszystkim innym:)) odwiedzi Czechy. Ja rozumiem ze dla działaczy "planowanie wyjazdu" to raczej nieznane pojecie, oni przeciez i tak pojada cały sezon za dietki...

Bo to jest akcja "Ratujmy Polskie Rajdy" - listę utajamy żeby było bardziej anonimowo a trasę rajdu ogłaszamy miesiąc wcześniej że jak złapiemy "upalaczy" to zawsze będą mogli wycofać swoje zgłoszenie


Powiedz że żartujesz :) Ja nie jestem w stanie wymyślić argumentu sensownego za utajnianiem, za to wygląda to dla mnie jak powiedzenie kibicom, wara, prosze sie nie interesować. I tak mam tam daleko, miałem nie jechać, obserwowanie listy zgłoszeń to jakby jedna z przedrajdowych atrakcji, skoro to zabronione to się nie bede interesował, czyli rajd mam w tak zwanej .... Cel osiągnięty?
krist
N3
 
Posty: 370
Dołączył(a): czwartek, 3 lip 2003, 13:45

Postprzez Mad Max » środa, 10 mar 2010, 12:58

no ja właśnie też często podchodziłem do tego w taki sposób - zawsze przed rajdem jest wahanie jechać nie jechać a obserwując listę dostaje się jednak jakieś argumenty które utwierdzają człowieka o tym żeby jednak pojechać, bo w polskich rajdach trasa jest raczej bardzo przewidywalna więc wiadomo czego można się spodziewać
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez Fiesta_R2 » środa, 10 mar 2010, 14:32

Jakaś paranoja z utajnianiem listy zgłoszeń :(

Drugi / ostateczny termin do Mazowieckiego minął 08.03. o północy. Czyli, na chłopski rozum (bo zgłoszenie jest nieważne bez potwierdzenia przelewu a ryzykowanie fałszywki to jakiś debilizm) lista zgłoszeń powinna być opublikowana 09.03. max w południe. Niestety, tak się nie stało. To dosyć istotne dla zawodnika z ambicjami, czy jedzie w klasie z dwoma czy z dwudziestoma rywalami. Dyrektor rajdu chwali w wywiadzie swoich młodych współpracowników oraz ich "świeże" podejście. To ma być objaw nowoczesności?!
Fiesta_R2
N1
 
Posty: 57
Dołączył(a): środa, 9 gru 2009, 23:05

Postprzez MSG Racing » środa, 10 mar 2010, 15:06

Może zamiast biadolić na forum wykonacie jakiś konkretny telefon do organizatora czy też PZM o co to chodzi z tym ukrywaniem listy zgłoszeń. Chodzi mi o zawodników.
Nie można być wiecznie obrażonym że coś jest nie po waszej myśli i snuć tylko domysły. Trzeba prowadzić dialog z władzami rajdu czy też rajdów ogólnie. Może wtedy coś z tego wszystkiego będzie.
Inna sprawa, że za zawodnicy może dostali maila z lista zgłoszeń. Nie wiem bo nie startuję w tym rajdzie ale z własnego doświadczenia wiem, że kulturalna rozmowa z organizatorami daje więcej korzyści i dziecinne psioczenie na jakimś tam forum.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez gabrally » środa, 10 mar 2010, 16:26

Z pewnego źródła - PZM zabronił ('poprosił' - ładniej brzmi) o niepublikowanie listy zgłoszeń, argument - możliwość sztucznych zgłoszeń powiększających ilość aut w klasie... Staram się tylko to potwierdzić oficjalnie, więc powinno za niedługo coś wyjść.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Fiesta_R2 » środa, 10 mar 2010, 17:56

MSG Racing napisał(a):Może zamiast biadolić na forum wykonacie jakiś konkretny telefon do organizatora czy też PZM o co to chodzi z tym ukrywaniem listy zgłoszeń. Chodzi mi o zawodników.
Nie można być wiecznie obrażonym że coś jest nie po waszej myśli i snuć tylko domysły. Trzeba prowadzić dialog z władzami rajdu czy też rajdów ogólnie. Może wtedy coś z tego wszystkiego będzie.
Inna sprawa, że za zawodnicy może dostali maila z lista zgłoszeń. Nie wiem bo nie startuję w tym rajdzie ale z własnego doświadczenia wiem, że kulturalna rozmowa z organizatorami daje więcej korzyści i dziecinne psioczenie na jakimś tam forum.


Prosiłem, nie otrzymałem odpowiedzi na mejla. Nikt też nie wysłał listy do zgłoszonych zawodników. Może zamiast biadolić na forum wykonasz jakiś ruch sprawdzający...
Fiesta_R2
N1
 
Posty: 57
Dołączył(a): środa, 9 gru 2009, 23:05

Postprzez bzyq » środa, 10 mar 2010, 18:53

gabrally:
w sumie, to chyba nie do końca.
wgłębiając się mocniej w lekturę przepięknych regulaminów, już na etapie samego zgłoszenia zawodnik jest sankcjonowany (pkt.5.4.1) także wydaje mi się, że to nie o to kaman.
poza tym, tak naprawdę zgłoszenie jest ważne dopiero po wpłacie wpisowego, a wątpię, że ktoś zapłaci 1200 pln tylko po to, żeby widnieć na liście :)
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości