N4/30 w RPP

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez wrx » poniedziałek, 4 sty 2010, 17:10

przeciez taki ktos mogl do tej pory zglosic sie jako gosc - tez mial swoja klase i tez nie byl klasyfikowany w generalce. A koszt mial 200pln wyzszy (licencja R a nie R1) - chyba nie o takie oszczednosci nam wszytskich chodzi
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P


Postprzez qbus » poniedziałek, 4 sty 2010, 18:00

tez nie do konca bo musial zrobic licencje a to wcale tanie nie jest :)

spoko no sa ludzie dla ktorych ta klasa byla by idealna bo od poczatku chca jezdzic 4 łapem jak Szafraniec czy Szymański.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Beret » poniedziałek, 4 sty 2010, 18:00

tak, ale nie bylo sezonowej klasyfikacji w klasie gosc... chociaz klasa oczywiscie glownie dla tych, dla ktorych rpp jest koniecznym przystankiem przed rsmp
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Kisiel » wtorek, 5 sty 2010, 19:11

Czy ktoś z Was orientował się trochę dokładniej o wynajęcie samochodu ???

Sprawa wygląda tak, że za wynajęcie 206 A6 od Majka mieliśmy podpisaną umowę na 8 tysięcy na Rzeszowski 08 - (do realizacji nie doszło bo kolega Majek stwierdził, że mechanik mu samochód rozwalił), za Clio N3 (goła enka, seryjna długa skrzynia) Tomek Dudek mówił 10 000

Za 206 VK na Rzeszowski 09 chcieli już 12 000.
Bzyq jest na forum on jest zorientowany ile Piękoś płacił za VK w sezonie 08, ale były to sumy chyba między 8 a 10 tys.

Więc nie wiem skąd Wam się biorą tak niskie ceny wynajmu.
Zresztą Bartek Boruta za Clio chcę chyba teraz koło 15 tysiecy za RPP.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez wrx » środa, 6 sty 2010, 10:15

kolego poszukaj dobrze - czasami auto mozna wynajac naprawde w dobrej cenie - 16euro / 1km za Type-R czyli przy pzm wychodzi ok. 4800PLN + ubezpieczenie i inne "pierdy" i w 10tyś pln sie miescisz spokojnie. Poza tym Świat nie kończy sie na Polsce
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez ictus » środa, 6 sty 2010, 10:50

wrx to podaj w takim razie konkrety... bo 4000 za type Ra to chyba w AVISie
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn

wynajęcie ...

Postprzez martinez » środa, 6 sty 2010, 11:33

poszukaj autora artykułu (rzeczpospolita) z ostatnich startów Kubicy w rajdach ,
tytuł brzmiał grożnie : Kubica startuje Clio R3 ......-kilometr rajdu kosztuje 100zł.!!!
jak znajdziesz i okaże się że autorowi nie pomyliła się waluta to daj znać
martinez
 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 27 sty 2008, 12:58
Lokalizacja: łódź

Re: wynajęcie ...

Postprzez wrx » środa, 6 sty 2010, 12:02

tylko marudzic umiecie
http://www.rallycarsforsale.net/ szukajcie
16e za starego type-r a za nowego r3 49e
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez MSG Racing » środa, 6 sty 2010, 16:30

Chłopie ale to jest cena pewnie z samo auto. Do tego paliwo ok 500-1000zł, opony minimum 3000zł, ubezpieczenie wcale nie mało, mechanicy, transport i jeszcze parę innych rzeczy.

Honda w A6 to jeden kierowca musiał mieć budżet 50 000zł na swój niepełny sezon przy oszczędzaniu na oponach, hamulcach i testach i ogromnej pomocy kolegów. Info z pierwszej ręki.
Nie ma bata żeby mieć TypeR za 10 000zł za całość. To nie ta bajka.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez wrx » środa, 6 sty 2010, 16:46

chłopie jechalem jedna z tych Hond a druga testowalem - spokojnie da sie pojechac Type-R do 10tys pln
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez sjz » środa, 6 sty 2010, 22:43

Da sie da... WRX wie co mówi... a z naszego podwórka top A-grupa do wygrywania to koszt 16k.

Ale o Czechach to różne opinie są...
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez PSYCHObójca » piątek, 5 lut 2010, 18:56

co do tego Type R za 16e to :

"Rent a car:

All mentioned cars are offered to hire for any race MMČR,sprintrally,up hill races and the others as well as abroad. Except standart service we are ready to cover logistic praparations,accommodation,testing,promotion actions etc.
HIRING CONDITIONS:

The price includes:
petrol for a racing car
full time service during the race
hiring of a service car
racing car tyres( according to weather and your choice-slick,wet,intermedia)
car-repairer accommodation
The price does not include:
car transport to the race place,petrol costs of a supporting (service) car / about 5 Crowns/km from Zlín-team head-quarters/
In case of a car accident:
An advance payment must be paid before a race ( according to the agreement ). In case of no accident and car damage the advance payment is given back immediately after the race. In case of an accident the real damage is paid by the hirer.
The hiring price depends on kilometre numbers of the speed tests, as well as how regularly the client hires the car during a year.

Rallysprint do/to 80 km RZ/SS 49.000 Kč 1950 Euro
Do/to 200 km RZ /of SS 500 Kč/km RZ 20 euro/SS km
Nad/over 200 km RZ /of SS 400 Kč/km RZ 16 euro/SS km
-mentioned prices are net of VAT"

....czyli reasumując :
-16e to placisz jak rajd ma więcej niż 200km ... hmm...
-za RPP zaplacisz min. 2000 Euro + dojazd +VAT :(
-i obawiam się że na tym koszty się nie kończą :( chlopcy w Czechach nie ubezpieczają samochodów - zostawia im się horendalną kaucję a jak wydzwonisz to kupujesz autko lub placisz za zniszczenia (wg ich wyceny)....
przekonał się (między innymi) jak drogi w naprawie może być w naprawie Lancer Pan T ;)
.... jeżeli ktoś myśli że ubezpieczy to auto w Polsce - to śpieszę aby wyprowadzić go z błędu - nie da się ... :(
... tak sobie myślę ,że trzeba być odważnym czlowiek żeby korzystać z takich okazji ;)
przykro mi ale nie ma nic za darmo .... lub za pół darmo ....
....jakby ktoś wypożyczał Type-R za 5tys. to na każdym rajdzie byloby 100 załóg ;)
Avatar użytkownika
PSYCHObójca
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 24 sie 2005, 19:10
Lokalizacja: Wawa

Postprzez radzio » piątek, 5 lut 2010, 21:15

jesli ktos ma kase i jajca zeby czechom zaplacic prawie 10 tys ojro kaucji, to rzeczywiscie oferta wydaje sie byyc mega okazja w porownaniu do naszego lokalnego rynku.....................no chyba ze bedzie bum........
radzio
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 14:23

Postprzez Kris_WRC » piątek, 5 lut 2010, 22:12

Z Czechosłowakami da się dogadać po ludzku, a poza tym myśle, że taniej po prostu ubezpieczyć by było... Miałem tez kilka podejść do wynajmu czechosłowackiej rajdówki i zyczyli albo kaucje (jednak nie było to 10 k euro jak ktos to napisał) a cos w okolicy 4 000 naszych złotych


Z moich doświadczeń wynika, że nie da się wynająć Typera za mniej niż 12 000. Miałem styczność z tym trzykrotnie w 2004 i 2005 dawno co prawda, ale jesli wtedy było to tyle warte to teraz moze byc tylko więcej tak mi się wydaje. Jeśli ma być taniej to pewnie bedzie kaucja jakaś, albo nie będzie opon w cenie, lub trzeba bedzie zapłacić spanie ekipie czy cos w tym stylu. Takie moje doswiadczenie były mogę sie mylić, choć z rozmów z zawodnikami klasy N3 wygląda na to ze mam racji sporo. Oczywiście wszystko zależy tez od kogo i jaki jest układ, bo mozna sie oczywiscie dogadać...
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

N4/30 w RPP

Postprzez Michał Kochanowski » niedziela, 21 lut 2010, 01:52

wrx napisał(a):Koszt startu typer zależy też od jego ,stanu' , kursu euro, kontraktu jaki się podpisze. wystartować można od ok 7 do 10tys


WRX gadasz glpoty daj mi namiar na kogoś kto mi wynajmie type R za 7-10 tyś pln za rajd a wynaję go na cały zezon.
Oczywiście w sensownej specyfikacji. Ale i tak uważam że nie da rady.
Michał Kochanowski
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 25 lip 2006, 10:26
Lokalizacja: wawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości