Szuter Cup 2010

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez kaczmarek » poniedziałek, 31 maja 2010, 23:48

Nie wiem jak jest w regulaminie,ale wydawało mi się że też startujemy w Szuter Cup naszym Lancerkiem, ale może się mylę. Jak ktoś mógłby to wyjaśnić.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Beret » wtorek, 1 cze 2010, 00:08

kaczmarek napisał(a):Nie wiem jak jest w regulaminie,ale wydawało mi się że też startujemy w Szuter Cup naszym Lancerkiem, ale może się mylę. Jak ktoś mógłby to wyjaśnić.


Marku, nie mam dobrych wiadomości:
1.2 Szutrowy Puchar Polski jest przeznaczony wyłącznie dla zawodników z licencją „R1” z wyłączeniem klasy N4/30 oraz klasy Gość i zostanie rozegrany podczas rajdów :
1. Rajd Lotos
2. Rajd Warmiński
3. Rajd Warszawski
4. Rajd Kormoran
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez skandal » wtorek, 1 cze 2010, 09:37

riki napisał(a):gabrally w przyszłym roku powinniscie w szuter cup zaplanowac Rajd Podlaski co prawda to RD 3L za 10 punktów ale super zorganizowany- polecam.


Niestety pomimo tego że słyszeliśmy o nim wiele dobrego , dopóki nie uzyska rajdu RPP raczej będzie ciężko ... chodzi o ilość km.

Rozmawialiśmy o różnych rajdach z GKSS i kryterium porównawczym co zresztą logiczne są km/OS no bo jak przyznać zawodnikom takie same punkty za 30 km /OS na Podlaskim i za 75 na Baltic Cup ...

Oczywiście słuchamy wszelkich sugestii i propozycji zatem śmiało , pod koniec sezonu zbierzemy je i pomyślimy jak serial ma wyglądać w przyszłym roku . :) 8)

edit: właśnie otrzymaliśmy informację że wyniki zostały skorygowane o rezygnację Łukasza Sobocina - wkrótce ukażą się wyniki uwzględniające tę zmianę.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez MSG Racing » wtorek, 1 cze 2010, 15:06

Prostym rozwiązaniem są współczynniki :)
Za rajd 3L dla zwycięzcy np 10pkt a za taki Lotos np. x2 (bo km jest x2 - choć nie do końca bo x2=60 a nie 75).
Do tego może cykl składać z iluś tam rajdów ale np można odliczyć wynik z jednego RPP lub dwóch 3L aby odliczać taką samą ilość pkt.
Nie jest to wszystko przemyślane tudzież policzone bo napisałem o tym zaraz po przeczytaniu :) ale myślę, że taki rozwiązania są najprostsze choć skomplikowane.
Pytanie tylko czy PZM na takie komplikacje pójdzie bo oni nie lubią jak jest zbyt coś skomplikowane bo nie wiem czy wychodzi to po za ich obszar myślenia/działania.
Ale próbować trzeba :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez skandal » wtorek, 1 cze 2010, 15:30

MSG Racing napisał(a):Prostym rozwiązaniem są współczynniki :)
Za rajd 3L dla zwycięzcy np 10pkt a za taki Lotos np. x2 (bo km jest x2 - choć nie do końca bo x2=60 a nie 75).
Do tego może cykl składać z iluś tam rajdów ale np można odliczyć wynik z jednego RPP lub dwóch 3L aby odliczać taką samą ilość pkt.


Oczywiście warte przemyślenia :)

Pod koniec sezonu [szuter cup kończy się we wrześniu] pomyślimy sobie na spokojnie co zaproponować na przyszły rok i wtedy zgłosimy to do GKSSu.

Ale wszystkie pomysły mile widziane ... później się zastanowimy które są dobre a które złe...

Oczywiście cały czas liczymy na Wasze uwagi ...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez Szeszkin » środa, 2 cze 2010, 23:47

Tak,tak!!!Czternaście współczynników i lig! Rozpierdaczy się samo,jak Mistrzostwa Europy...Ale chyba warto przemyśleć,by np taki Podlaski,Nowomiejski,czy Wałszę podzielić punktami na 2??? Ale wtedy pozostanie problem:WYNIKI. Wyniki n-ile?tzn wyniki z ilu rund liczyć do wyniku końcowego i wg jakiego klucza? Sam nie wiem...
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez kwiatkonen.pl » czwartek, 3 cze 2010, 09:59

Zalezaloby mi na tym zeby podlaski wlaczyc do rywalizacji, moze poprawiloby to frekwencje. Najprostszym rozwiazaniem byloby gdyby za rajdu 3L byla polowa punktow do zdobycia, a pod koniec sezonu moznaby odliczyc jeden pelny rajd lub dwa male. Proste, czytelne.
Jeśli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz za wolno
kwiatkonen.pl
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2008, 10:40

Postprzez Przem_106 » czwartek, 3 cze 2010, 10:01

A nie lepiej poprostu wydłuzyc rajd Podlaski, Nowomiejski do powiedzmy wymaganej liczby 60-70km OS?
Przem_106
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 16 cze 2009, 14:35

Postprzez Beret » czwartek, 3 cze 2010, 10:31

Przem_106 napisał(a):A nie lepiej poprostu wydłuzyc rajd Podlaski, Nowomiejski do powiedzmy wymaganej liczby 60-70km OS?


nie bardzo, wez pod uwage, ze podlaski idzie wg regulaminu RD a tam masz limit dlugosci trasy 30 km
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Przem_106 » czwartek, 3 cze 2010, 11:46

No tak. Więc RD3L idzie po swojemu, a SCup jedzie 2 razy więcej
Przem_106
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 16 cze 2009, 14:35

Postprzez MSG Racing » piątek, 4 cze 2010, 14:47

I proste. I pkt też jest więcej. Nie wiem w czym problem.
Jedynie utrudnieniem może być klucz odliczania rajdów z końcowej klasyfikacji.
Ale...albo jeden duży albo dwa małe i sprawa myślę załatwiona. Tylko rajdów musi być odpowiednia liczba tzn te dwa małe.
Szeszkin a liczenie pkt w RSMP jest proste?

Wydłużanie rajdów wiąże się min z kosztami: więcej ludzi, sędziów, policji, karetek, straży, taśmy, więcej dróg do naprawy bo nasze szutry niestety nie są należycie robione (utwardzane, mieszane).

PS
Zazdroszczę Wam tych szutrów :P
U nas w woj. było miejsce na zrobienie szutrowego rajdu 3L ale problem jest lasami, tudzież władzami, i oczywiście z kasą :?
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez skandal » piątek, 4 cze 2010, 17:23

No i ważnym aspektem o którym nie możemy zapominać są terminy !

Pytanie jak tu bedzie wygladała sytuacja w przyszłym roku ?

Czy na pozostałe dwie rundy Szuter Cupu 2010 są chętni jacyś nowi zawodnicy ??
Kto już wie że będzie startował w Warszawskim ?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez Beret » piątek, 4 cze 2010, 18:56

ja bym warszawski chetnie pojechal, na ten moment jednak budzet pozwala na pojechaniejednego rajdu. majac do wyboru warszawski i kormorana wyieram czarnego ptaszora ;) jakby niespodziewanie pojawil sie sponsor, ktory wnioslby jakies 3000 to bym pojechal
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez ictus » sobota, 5 cze 2010, 14:21

my mamy w planach warszawe pojechac
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez skandal » czwartek, 22 lip 2010, 14:02

Ruszyła strona 36 Rajdu Warszawskiego - www.rajdwarszawski.pl
RUNDY SZUTROWEGO PUCHARU POLSKI :)

w regulaminie znaleźć można informację o wpisowym dla zawodników startujących w Szutrowym Pucharze :)
Wpisowe 1200 pln
(klasa N4/30 - 2000) - tak jest w regulaminie - choć wg komunikatu 1/2010 przecież N4/30 nie bierze udziału w Szuter Cupie ??

no to teraz czekamy na więcej szczegółów :

na razie wiemy że Rajd - Sobota / Niedziela a zapoznanie chyba w czwartek :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron