36 Rajd Barbórka Cieszyńska

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

36 Rajd Barbórka Cieszyńska

Postprzez RallyMarco » poniedziałek, 5 paź 2009, 11:28

Witam! Do Cieszynki zostało półtora miesiąca, także myślę że można powoli zaczynac temat tego rajdu:) Jak ktoś coś Wie lub dowie się szybciej niż piszą o tym portale to proszę- podzielcie się swoją wiedzą w tym temacie:). Ja narazie dowiedziałem się co nieco odnosnie odcinków - podobno ma iśc Oes kończyce Małe-Kończyce Wielkie ( zawsze oes dojeżdzał do zwirowni albo od, ale w tym roku nie wiem jak to będzie bo podobno Wójt Gminy Hażlach, po protestach ludności odnośnie upalania przed rajdem nie zgodził sie na przebieg rajdu przez Gmine Hażlach. Kończyce Wielkie leżą w gminie hażlach niestety i niewiem czy zrobią oes tylko po K.M czy jakoś tam się dogadają w tej sprawie. Gdyby nie doszło do porozumienia to pozegnalibysmy także odcinek Hażlach i Zamarski;/ Zaznaczam, że info niesprawdzone. Jeszcze raz, jak ktos coś wie- wklejać : swoje posty. Pozdro;)
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn


Postprzez RallyMarco » poniedziałek, 5 paź 2009, 11:43

z tego co udało mi się przedchwila wyczytac na necie to mają być uzyte odcinki sprzed 10 lat...pamietacie oes Kończyce ( start zaraz za torami) ale po ulicy zagrodowej, pózniej obok figurki Maryji i zjazd serpentynami- najlepsze miejsce rajdu!! Dalej wjazd w las przy kaczycach i dzida szybkimi technicznymi [artiami do mety w kończycach. Tam ten odcinek szedł 10 lat temu, jeszcze QHR Golfem Kit Carem wtedy jechał, to byly czasy! Może puszcza ten odcinek:D
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez gabrally » poniedziałek, 5 paź 2009, 14:44

Tutaj masz dyskusję na temat Barbary:

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic. ... &start=315
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez emilos27 » poniedziałek, 5 paź 2009, 14:54

gabrally napisał(a):Tutaj masz dyskusję na temat Barbary:

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic. ... &start=315


ale to jest stara barborka, zeszly rok, w tym roku jest jak napisal kolegoa 36 rajd wiec wypadalo by zalozyc nowy temat :) po za tym odnosnie odcinkow z tego co slyszalem wg mnie bedzie lipa poza jednym odcinkiem... nie pisze jakie to odcinki bo tylko slyszalem, bede wiedzial na 100% napisze...
www.facebook.com/kajtoogniapl <---- Serwis Kibiców Kajetana Kajetanowicza! Zapraszamy !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
emilos27
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 12 sie 2008, 15:59
Lokalizacja: Chybie

Postprzez gabrally » poniedziałek, 5 paź 2009, 15:18

emilos27 napisał(a):
gabrally napisał(a):Tutaj masz dyskusję na temat Barbary:

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic. ... &start=315


ale to jest stara barborka, zeszly rok, w tym roku jest jak napisal kolegoa 36 rajd wiec wypadalo by zalozyc nowy temat :) po za tym odnosnie odcinkow z tego co slyszalem wg mnie bedzie lipa poza jednym odcinkiem... nie pisze jakie to odcinki bo tylko slyszalem, bede wiedzial na 100% napisze...


No to moderator zmienia nazwę na 36... No ale róbcie jak chcecie...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez klimo » poniedziałek, 5 paź 2009, 19:43

Poniekąd masz Maro rację, ale nie do końca. W Kończycach Małych i Zebrzydowicach na bank dwa oesy - pierwszy z Koloni na Kotucz (przejazd koło mojego domu :lol:) Drugi z okolic boiska w Zebrzydowicach na Podlesie, ale nie wiem czy meta przed główną drogą w kierunku Kaczyc czy dopiero na ulicy Zagrodowej. Serwis oczywiście na Morcinku, a trzeci oes z Ustronia bodajże Lipowca do Brennej czy Górek Wielkich.
klimo
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 21 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Kończyce Małe / Cieszyn

Postprzez np126p » poniedziałek, 5 paź 2009, 20:45

za pare dni startuje strona rajdu pewnie tam bedzie troszke wiecej info
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez emilos27 » wtorek, 6 paź 2009, 14:52

klimo napisał(a):Poniekąd masz Maro rację, ale nie do końca. W Kończycach Małych i Zebrzydowicach na bank dwa oesy - pierwszy z Koloni na Kotucz (przejazd koło mojego domu :lol:) Drugi z okolic boiska w Zebrzydowicach na Podlesie, ale nie wiem czy meta przed główną drogą w kierunku Kaczyc czy dopiero na ulicy Zagrodowej. Serwis oczywiście na Morcinku, a trzeci oes z Ustronia bodajże Lipowca do Brennej czy Górek Wielkich.


a kolega skad taki pewny? ja slyszalem calkiem o innych odcinkach, z jednym sie zgodze, brenna poleci raczej :)
www.facebook.com/kajtoogniapl <---- Serwis Kibiców Kajetana Kajetanowicza! Zapraszamy !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
emilos27
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 12 sie 2008, 15:59
Lokalizacja: Chybie

Postprzez RallyMarco » wtorek, 6 paź 2009, 15:03

N :D razie tylko pewny jest OS w brennej, co do reszty to zoabczymy, ale z Kończycami coś jest na rzeczy!! Myślę, że choć jeden OES poleci po moich Kończycach:D
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez klimo » wtorek, 6 paź 2009, 17:42

emilos27 napisał(a): a kolega skad taki pewny? ja slyszalem calkiem o innych odcinkach, z jednym sie zgodze, brenna poleci raczej :)


Wiem od ludzi z gminy, którzy zgodę na przeprowadzenie oesów wydawali i twierdzą, że na 100 procent to zaklepane. Poza tym nawet w naszej gazetce parafialnej jakiś czas temu pisało że rajd w Kończycach będzie.
klimo
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 21 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Kończyce Małe / Cieszyn

Postprzez RallyMarco » wtorek, 6 paź 2009, 18:53

Klimo, też sie zorientowałem i OS po kończycach leci, ale tylko jeden, nei ma Oesu m.in ulicą zagrodowa, tylko koło Ciebie:P Nie wiem skąd żeś wytrzasnął takie info:P
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez np126p » sobota, 17 paź 2009, 13:25

http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez RallyMarco » sobota, 17 paź 2009, 20:21

A co z pozostałymi odcinkami, bo już mnie ciekawość zżera... :P
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez emilos27 » niedziela, 18 paź 2009, 13:11

RallyMarco napisał(a):A co z pozostałymi odcinkami, bo już mnie ciekawość zżera... :P


Brenna, Cisówka, Ruptawa
www.facebook.com/kajtoogniapl <---- Serwis Kibiców Kajetana Kajetanowicza! Zapraszamy !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
emilos27
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 12 sie 2008, 15:59
Lokalizacja: Chybie

Postprzez RallyMarco » niedziela, 18 paź 2009, 14:27

kolego Emilos, info sprawdzone??
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Następna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron