36 Rajd Barbórka Cieszyńska

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » wtorek, 27 paź 2009, 01:15

dodam jeszcze, że na Zamkowym wspomógł ideę tanich rajdów w RD-3L, i ukarał trzecioligowców (właściwie to nie do końca się orientuję, jakie prawo głosu miał nie zasiadając w ZSS) połową wpisowego kary za grzanie opon. nadmieniam, ze załóg zaproszonych na posiedzenie ZSS było kilka za to przewinienie, jednak drugoligowców ukarano 100 zł karą. uzasadnieniem było to, że chłopaki się uczą 'rajdować' i im wcześniej się nauczą, tym lepiej.
Brawo!
Miałem zamiar po zamkowym pisemnie zwrócić się do GKSS o wyjaśnienie tej hipokryzji, ale przechodzi mi ochota na walkę z wiatrakami.
do dyskusji konieczne są dwie rzeczy: temat, oraz dwóch dyskutantów.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez adamt » wtorek, 27 paź 2009, 01:39

Na odwołanie rajdu zebrało się chyba więcej czynników ?
Przeczytajcie dwa pierwsze komentarze pod artykułem opisującym odwołanie rajdu na portalu Śląska Cieszyńskiego.

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,11410 ... ny....html
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez MSG Racing » wtorek, 27 paź 2009, 01:43

Taak nowowiejscy. Największy wróg rajdów ale również także tradycyjnego życia ludzi na wsi. Myślą że jak mają kasę z kredytu na 5 pokoleń, stawiają dom i mają nowe gówno warte auto z salonu to mogą decydować i rządzić wszystkimi. Jeden bardziej ruchliwy weekend w roku im przeszkadza ale jak mieszkali w mieście gdzie rzadko w weekend jest spokojniej niż na wsi to im nie przeszkadzało :/

Co za grzanie opon? Równie dobrze mógł ukarać za za duże ciśnienie w oponach. W żadnym regulaminie nie jest zabronione grzanie opon.
Natomiast widzę po tych działaniach już na 100%, że 3L zrobił po to by zawodnicy się odpie..... od niego i dali święty spokój. Otóż muszę powiedzieć, że chyba właśnie tego spokoju nie będzie miał. Bo jak tak dalej będzie to w końcu komuś puszczą nerwy i będzie wojna.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez martin.h » wtorek, 27 paź 2009, 12:27

gabrally, podsunąłeś mi świetny pomysł. Jakby tak zrobić takie transparenty na Barbórkę?
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez emilos27 » wtorek, 27 paź 2009, 12:30

ale sie z tego wszytskiego syf zrobi...

do poprzedników jestem za tym pomyslem a co!
www.facebook.com/kajtoogniapl <---- Serwis Kibiców Kajetana Kajetanowicza! Zapraszamy !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
emilos27
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 12 sie 2008, 15:59
Lokalizacja: Chybie

Postprzez Zajcev » wtorek, 27 paź 2009, 17:47

emilos27 napisał(a):ale sie z tego wszytskiego syf zrobi...

do poprzedników jestem za tym pomyslem a co!


wiekszy syf juz raczej nie moze byc:)

w PZM jest wiekszy syf jak w PZPN i tylko dlatego ze sporty motorowe sa w cieniu pilki noznej, uchodzi im to na sucho... mam nadzieje ze gdy skonczy sie afera korupcyjna w pilce noznej (ale niestety cos konca nie widac) ktos posprzata w PZM, bo jest co sprzatac oj jest...
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez sjz » wtorek, 27 paź 2009, 20:43

bzyq napisał(a):dodam jeszcze, że na Zamkowym wspomógł ideę tanich rajdów w RD-3L, i ukarał trzecioligowców (właściwie to nie do końca się orientuję, jakie prawo głosu miał nie zasiadając w ZSS) połową wpisowego kary za grzanie opon.


Co znaczy ukarać za "grzanie opon?" Paranoja
Ten facet wie, że nie ma racji w wielu kwestiach, mimo wszystko nadal "to" robi...

Cieszynka RIP [*]
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez laGadula » środa, 28 paź 2009, 09:26

Zostali ukarani za wężykowanie - cokolwiek to znaczy, ale rozumiem że chodzi o zmiany pasa ruchu. Nadziali się na ZSS jadacy z naprzeciwka. Tylko nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie ZSS nadaje kary wynikające z przekroczenia kodeksu drogowego.
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez np126p » środa, 28 paź 2009, 10:54

http://www.youtube.com/watch?v=iipoJE_YWos az sie lezka w oku kreci kiedy to bylo
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez GrYzLy » środa, 28 paź 2009, 12:39

np126p napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=iipoJE_YWos az sie lezka w oku kreci kiedy to bylo


Dzis by posypali sola droge... albo rajd odwolali... smutek
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez laGadula » środa, 28 paź 2009, 15:44

Dzis mógłbyś zapomnieć o oponach z kolcami. Jechałem już taką Barbórke. Mówili o niej nawet w Teleexpresie :D
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez MSG Racing » czwartek, 29 paź 2009, 00:18

Ciekawe w sumie że kiedyś to tak nie przeszkadzało a teraz wielkie halo się robi. Kiedyś puchar to byli niemal amatorzy i kilku zawodowców z MP towarzysko startujących. Teraz to mniejsze MP gdzie startują nie byle jacyś zawodnicy i potrafią panować nad autem, mają budżety z którym ja pewnie bym w MP mógł jechać, ale stwierdza się, że są nieco bardziej zaawansowanymi amatorami i może być za ślisko dla nich. Równie dobrze na innym rajdzie można powiedzieć, że jest za dziurawa droga lub za wąska.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MatiWrc » czwartek, 29 paź 2009, 18:25

MSG Racing napisał(a):Równie dobrze na innym rajdzie można powiedzieć, że jest za dziurawa droga


to już było :) chociażby na Warszawskim w tym roku, dlatego wyleciały Maciejowice.
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez GrYzLy » piątek, 30 paź 2009, 08:58

E tam... najlepiej na Zimowym odwolac odcinek z powodu oblodzenia ;)
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez piter306 » czwartek, 5 lis 2009, 22:01

Po 3 latach przerwy miałem chęci i możliwości obejrzeć znowu sport motorowy na żywca, a tu kupa. Żeby być zdrowszym trzeba położyć na to lache i cieszyć się F1 Retro na ESPN Classic.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość