33 Rajd Kormoran 2009

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kuner » niedziela, 30 sie 2009, 11:19

speedyzxz napisał(a):Czemu według wyników załoga Kochanowski-Laren/Nowakowska jest w klasie Gość?

A oni nie jeżdżą w RSMP?
Niezależny Serwis Samochodów MINI
http://www.swiatMINI.pl

http://www.sklep.swiatMINI.pl
Avatar użytkownika
Kuner
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 20:42
Lokalizacja: Raszyn/Wawa


Postprzez gabrally » niedziela, 30 sie 2009, 12:53

Kuner napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Czemu według wyników załoga Kochanowski-Laren/Nowakowska jest w klasie Gość?

A oni nie jeżdżą w RSMP?


Nie, pewnie jakaś pomyłka...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez speedyzxz » niedziela, 30 sie 2009, 13:56

gabrally napisał(a):
Kuner napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Czemu według wyników załoga Kochanowski-Laren/Nowakowska jest w klasie Gość?

A oni nie jeżdżą w RSMP?


Nie, pewnie jakaś pomyłka...


Tym bardziej że w klasyfikacji RPP mają 9 punktów
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Kuner » niedziela, 30 sie 2009, 14:29

to mi się coś pochrzaniło... :) Im pewnie też.
Niezależny Serwis Samochodów MINI
http://www.swiatMINI.pl

http://www.sklep.swiatMINI.pl
Avatar użytkownika
Kuner
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 20:42
Lokalizacja: Raszyn/Wawa

Postprzez Beret » niedziela, 30 sie 2009, 21:10

Michal za pozno wyslal wpisowe (po ogloszeniu listystartowej) mial do wybopru jechac w gosciach albo nie wystartowac. podstawa dla Michala sa punkty do licencji R
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 31 sie 2009, 09:56

Beret napisał(a):Michal za pozno wyslal wpisowe (po ogloszeniu listystartowej) mial do wybopru jechac w gosciach albo nie wystartowac. podstawa dla Michala sa punkty do licencji R


Czyli błędu nie ma? Dzięki :wink:


Edit:
http://www.pzm.com.pl/rajdy2009/VIrundaP/generalka.pdf
A czemu nie ma w oficjalnych wynikach Frankowskiego i Treli na 8 pozycji??
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Grzesieek » poniedziałek, 31 sie 2009, 10:42

Grzesieek
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): niedziela, 7 cze 2009, 19:52

Postprzez MatiWrc » poniedziałek, 31 sie 2009, 12:11

speedyzxz napisał(a):http://www.pzm.com.pl/rajdy2009/VIrundaP/generalka.pdf
A czemu nie ma w oficjalnych wynikach Frankowskiego i Treli na 8 pozycji??


wykluczenie (nie wiem za co). ogólnie organizacja była mega :lol: a szkoda, bo same oesy były naprawdę fajne na focenie, oglądanie i przede wszystkim śmiganie po nich :wink: ale rajd to nie tylko trasy, co było widać na każdym kroku, od opóźnionego prologu, zamieszania ze startem, odwołaniem pieniężna, opóźnieniem całego rajdu, brakiem jakichkolwiek informacji i tak dalej i tak dalej...
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez men » poniedziałek, 31 sie 2009, 12:58

MatiWrc napisał(a):
speedyzxz napisał(a):http://www.pzm.com.pl/rajdy2009/VIrundaP/generalka.pdf
A czemu nie ma w oficjalnych wynikach Frankowskiego i Treli na 8 pozycji??


wykluczenie (nie wiem za co).


Za niemanie katalizatora (wypaliło wkład)
www.medelski.pl
men
 
Posty: 42
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 21:08

Postprzez men » poniedziałek, 31 sie 2009, 13:02

Koledzy i koleżanki!!

Jeśli jakimś cudem zdarzyło się, że komuś chciało się zaczekać na przejazdy Rajdowego Debiutu, będę wdzięczny za wszelkie materiały foto/wideo na adres marcin (małpka) medelski.pl

Pozdrawiam
www.medelski.pl
men
 
Posty: 42
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 21:08

Postprzez bzinek » poniedziałek, 31 sie 2009, 14:49

jak się dowiedziałem to powodem kłopotów był brak sędziów a nie safeciarzy.jak się kończy impreze o 6 to trudno dojechać na 8 na oesy. a sędziowie byli z całej polski. :?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 sie 2009, 22:08 przez bzinek, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Postprzez kibic » poniedziałek, 31 sie 2009, 15:23

Drogi "bzimku", z ilosci postów wynika że powinieneś sie znać na rajdach, ale jak widać jesteś cienki, nie przepraszam bardzo cienki w tych sprawach. Jeżeli już rozsiewasz plotki, to przynajmniej takie w które ktoś uwierzy. Sedziowie byli na swoich punktach już na 2 godziny przed startem samochodów funkcyjnych, brak było zabezpieczenia. Najpierw się upewnij a dopiero potem pisz. Nie pozdrawiam, bo nie ma kogo.
Przepraszam wszystkich forumowiczów, ale na coś takiego co wypisuje "bzimek', po prostu brak słów
kibic
N1
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lip 2006, 18:31
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Larc » poniedziałek, 31 sie 2009, 15:53

Pewnie nie wszyscy czytają olsztyńskie fora motoryzacyjne więc wrzucę tu :
Ryszard Wędrowski na http://rally.olsztyn.pl/ napisał(a):Chcialbym coś wyjaśnić
po pierwsze
to nie Marek Oziębło organizowal a tylko oceniał rajd , nie przeszkadzał a jako Delegat ds bezpieczeństwa pomógl aby rajd chociaż z opóźnieniem ale pojechał - mogl odwolac
po drugie
to na wniosek Przewodniczącego ZSS start do 2 oesu opóźniono o 1,5 godziny aby zawodnicy mogli rywalizować sportowo a nie zwiedzać turystycznie Warmię i mogę was zapewnić że Andrzej Górski zrobil wszystko aby rajd ruszył. Nie rozumiem tylko chamskiego zachowania sie w stosunku do niego dzień wczesniej i uszkodzenia jego samochodu. Naprawdę nie zasłuzyl na to.
po trzecie
to nie był prolog tylko impreza towarzysząca i za organizatorów super sprintu i prezentację zawodników jest mi poprostu wstyd - tez jestem czlonkiem klubu - mialo to być pofesjonalnie wplyw na organizacje mial ktos inny.

A teraz o rajdzie :
Jako Dyrektor sportowy chcialbym podziękować ;'
- wszystkim osobom w pojazdach funkcyjnych , którzy spelnili swoje zadanie z nawiazką , a w szczegolnie Rafalowi Eljas za profesjonalne podejście do sprawy pomimo ,że przez dwa dni wczesniej taśmowwal do późnej nocy oesy to miał jeszcze mial siłe na przejechanie 91 km oesowych - 300 km dojazdówki aby zawodnicy mogli przejechać na sportowo pozostale oesy, a więc nie prawdą jest że zabrakło profesjonalistów może było ich za mało bo zabrakło nr 111.
Jako Dyrektor sportowy biorę całą odpowiedzialność za zamieszanie na oesach po prostu niedopilnowalem spraw zabezpieczenia myslałem ,że po ubieglorocznym kormoranie gdzie bylo super juz nie trzeba kontrolować . Mogę stwierdzić ,że Biuro Rajdu pracowalo bardzo dobrze sam widzialem jak pomagano zawodnikom zamiast tylko wymagać, nie było zastrzeń do pracy CKR ,Łączności, Pomiaru Czasu, Parku Serwisowego, Parku Zamkniętego czy organizacji BK tam działali profesjonaliści. Nie zadziałała jak zwykle Komisja Obliczeń. Sumując to wszystko PRZEPRASZAM zawodników, KIBICÓW za brak profesjonalizmu w zabezpieczeniu oesów to moja wina nie dopilnowalem.Naprawdę wierzcie zrobiliśmy wszystko oczywiście przy pomocy Piotrka Burdalskiego i akceptacji ZSS , Obserwatora , Policji aby rajd chociaz z opóźnieniem odbył sie .Myśle ,że będziemy mieli okazję zrehabilitować się za tą wpadkę w oczach zawodników , kibiców , wladz PZM.
Ryszard Wędrowski
v-ce Dyrektor Sportowy
33 Rajdu Kormoran

ps. wszystkich którym zależy na dobrym organizowaniu rajdów zapraszam do współpracy.

[ Dodano: Pon 31 Sie, 2009 15:35 ]
no i oczwiście dziękuję wszystkim ekipom sedziowskim za profesjonalne wykonywanie swoich obowiazków pomimo uszczypliwych uwag przyjmowali to z usmiechem na ustach.
Avatar użytkownika
Larc
N2
 
Posty: 132
Dołączył(a): poniedziałek, 1 cze 2009, 17:11
Lokalizacja: Southampton

Postprzez bzinek » poniedziałek, 31 sie 2009, 16:25

kibic napisał(a):Drogi "bzimku", z ilosci postów wynika że powinieneś sie znać na rajdach, ale jak widać jesteś cienki, nie przepraszam bardzo cienki w tych sprawach. Jeżeli już rozsiewasz plotki, to przynajmniej takie w które ktoś uwierzy. Sedziowie byli na swoich punktach już na 2 godziny przed startem samochodów funkcyjnych, brak było zabezpieczenia. Najpierw się upewnij a dopiero potem pisz. Nie pozdrawiam, bo nie ma kogo.
Przepraszam wszystkich forumowiczów, ale na coś takiego co wypisuje "bzimek', po prostu brak słów

jeżeli ilość postów odpowiada wiedzy o rajdach to trudno wierzyć w to co mówisz.plotki-taka jest prawda.myślę ,że post uderza w ciebie bezpośrednio więc Twoja agresywna reakcja ma swoje odzwierciedlenie. wiem to z bardzo pewnego źródła więc odpuść swe dyrdymały i idź na stadion bo tam miejsce takich kibiców znaczy pseudokibiców.może zmień nick będziesz wyraźniejszy.
PS.na zabezpieczeniu były również osoby z licencją sędziowską 8)
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Postprzez Automobilkub Królewski » wtorek, 1 wrz 2009, 00:09

Pisze z tego konta bo już nie wytrzymam tego oczekiwania na autoryzację nowego własnego konta...
Moje osobiste spostrzeżenia:

Wybraliśmy się na odcinek 2 bo i tak przewidywaliśmy że pierwszy zostanie odwołany. Nasze miejsce docelowe to punkt sos 3 (teoretycznie) Start pierwszego zawodnika przewidziany był na godzinę9.45.
na miejsce dojechaliśmy około 9.15
mało brakowało abyśmy wjechali na odcinek bo tablica zakaz wjazdu stała gdzieś w krzakach a taśmy tylko leżały po za drogą

Jak wszystkim wiadomo gotowość jest 1.5 godziny przed startem pierwszego zawodnika czyli o 8.15 powinno być zabezpieczenie już gotowe i sędziowie na punkcie jak to bywa w wspomnianym wcześniej AK Polskim. (kolega który wypisywał wcześniej coś o tym klubie chyba wogóle nie był na żadnym rajdzie)

Tak wiec zabezpieczenia nie było trasa nie przygotowana nie mówiąc już o punkcie sos którego też nie było.
Stoimy czekamy na samochody funkcyjne... przyjeżdża C i B oczywiście obstawy punktu sos dalej nie ma, ale wreszcie się zjawiła... po dłuższym naszym oczekiwaniu ustawili się byle jak wyciągając tylko jedna tablice - bo tylko jedną mieli. Nie znali kolejności przejazdów samochodów funkcyjnych jak i co najgorsza procedury bezpieczeństwa!!!!

I niech mi nikt nie mówi że to plotki bo wiele osób może to potwierdzić!!!

Ale nie żebym była pesymistką. Bardzo się cieszę że rajd się odbył. ze choć odcinek opóźnił się o 2 godziny to że jednak ruszył. Bo już się martwiłam że przyjechałam na darmo i szkoda mi było kierowców.

Odcinki obstawiali sędziowie z całej Polski, jedni gorsi drudzy lepsi. Ale pamietajmy łańcuch jest tak mocny jak silne jest jego najsłabsze ogniwo. Ja natrafiłam na to najsłabsze. które tez bez braku decyzji kierownika os chciało wypuszczać straż pożarna na odcinek.

Mogła bym jeszce wiele pisać pozytywów i negatywów. Ale skończe i uczmy się na błędach. Nie powielajmy ich.

Pozdrawiam
AngelDriver
Automobilkub Królewski
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 16:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron