56 Rajd Wisły

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez martin.h » niedziela, 12 wrz 2010, 10:27

Andrzej napisał(a):martin.h mówisz o podróżach Sawickiego dookoła gospodarstwa? :D

Na pierwszym przejeździe taką samą przygodę miał Kasprzyk w C2, a Sawicki o mało nie skończył na słupie :D
Andrzej napisał(a):Atakujcie mnie jak chcecie ale tak jest. Oczywiście mówie o tegorocznej edycji a nie tej sprzed 2 lat.Olecki + RSMP.... błagam.

Ja to potwierdzam, Olecki to mistrzostwo, trzebaby tylko wyasfaltować braki w nawierzchni i mamy rewelacyjny OeS.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów


Postprzez s1quattro » niedziela, 12 wrz 2010, 12:33

Na Podbeskidziu jest masa dróg, które byłyby rewelacyjnymi oesami :) Choć faktycznie Olecki i Zagroń to mistrzostwo świata :D. Niestety trzeba zejść na ziemię i pogodzić się z brakiem przychylności władz i mieszkańców. Osobiście uważam, że najbardziej brakuje oesu Kubalonka, Zameczek, Salmopol. Ewentualnie Straconka i podjazd na górę Żar :).
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Postprzez zbych KCH » niedziela, 12 wrz 2010, 13:16

Olecki zmiażdżyły dostrzętnie :shock: A jeżeli chodzi o przychylność to mieszkańców z tak pozytywnym nastawieniem do kibiców dawno nie widziałem :!: Pozdrowienia i podziękowania za gościnę dla gospodarzy z warsztatu samochodowego (bodajże dom nr 746), trochę powyżej tego miejsca gdzie Kasprzyk i Sawicki objeżdżali zabudowania :D
Avatar użytkownika
zbych KCH
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2008, 11:52
Lokalizacja: Chrzanów

Postprzez qbus » niedziela, 12 wrz 2010, 19:02

wie ktoś co się stało z Marcinem Stywryszko?
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez toydols » niedziela, 12 wrz 2010, 20:26

Widziałem ich mniej więcej w połowie os3, na końcu ogródka zza iglaków wystawał tył Hondy.
Nasze chłopaki z serwisu mówili, że prawy bok dość mocno pogięty o coś miękkiego, ale bez przesady.
toydols
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 14:23

Postprzez Kruk » niedziela, 12 wrz 2010, 20:29

Za co ZSS wykluczył Ingrama z Janikem ?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kris_WRC » niedziela, 12 wrz 2010, 20:58

Zbyt szeroki rozstaw osi. Co dziwne wyjątkowo Wiesiek jechał na orginalnych, homologowanych felgach Renault Sport, wiec nie wiadomo o co kaman.

Nie chce siac spiskowych teorii, ale prawdopodobnie prostest złozył Zelek.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez safetypoludnie » niedziela, 12 wrz 2010, 21:09

Mam nadzieję, że tegoroczna Wisełka się Wam podobała i jak pisałem wcześniej warto było poczekać na odsłonę tras. Mam też nadzieję że ci z Was, którzy byli i widzieli, wiedzą teraz dlaczego nie zdecydowaliśmy się dołączyć trzeciej ligi. Poza tym dziękuję wszystkim za liczne przybycie mimo padającego deszczu. Dziękuję też zawodnikom za to że dotarli do mety a ducha nie zgasili na tych ciężkich technicznie odcinkach. Mam cichą nadzieję na RSMP, może kiedyś właśnie tam...
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sejol » niedziela, 12 wrz 2010, 22:18

safetypoludnie napisał(a):Mam nadzieję, że tegoroczna Wisełka się Wam podobała i jak pisałem wcześniej warto było poczekać na odsłonę tras. Mam też nadzieję że ci z Was, którzy byli i widzieli, wiedzą teraz dlaczego nie zdecydowaliśmy się dołączyć trzeciej ligi. Poza tym dziękuję wszystkim za liczne przybycie mimo padającego deszczu. Dziękuję też zawodnikom za to że dotarli do mety a ducha nie zgasili na tych ciężkich technicznie odcinkach. Mam cichą nadzieję na RSMP, może kiedyś właśnie tam...


Bardzo dobrze że rajd się odbył. Przejechałem wszystkie oesy 2 razy przed rajdem. Miejscami trasa tak rozwalona że współczuję zawodnikom. Miejscami tak piękna, techniczna że aż się buzia sama śmiała, jechać tam na czas musiało być pięknie. Co do nie puszczenia tam zawodników z licencją R2, bez pomiaru czasu - nie rozumiem tego do dzisiaj. Przejechałem wszystkie oesy cywilnym autem [bez pomiaru czasu] to nie wiem dlaczego nie mieliby nimi przejechać zawodnicy z R2 [bez pomiaru czasu]. Chyba że uważacie że są kompletnymi kretynami i pojadą wbrew regulaminowi, w takim razie proponuję złożyć wniosek o zaostrzenie kryteriów wydawania tych licencji.

Jeśli jesteśmy w temacie jazdy z pomiarem lub bez to mam pytanie - na jakich zasadach jechał misiek i astra na końcu? Mieli normalne numery a na liście startowej ich nie ma.

Misiek http://img.rallynews.info/g/2010/9/wisl ... G_9967.jpg
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez menson » niedziela, 12 wrz 2010, 22:38

Bo to były samochody K tylko z normalnymi numerami. Był jeszcze czarny Peugeot 206 ale awaria na 1os :(
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez MOTORECORDS.PL » niedziela, 12 wrz 2010, 23:12

NOCLEGI NA RSMP, RPP, GSMP: http://motorecords.pl/noclegi.html
Avatar użytkownika
MOTORECORDS.PL
A6
 
Posty: 1243
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: kraków

Postprzez Wilu » poniedziałek, 13 wrz 2010, 13:22

Kris_WRC napisał(a):Nie chce siac spiskowych teorii, ale prawdopodobnie prostest złozył Zelek.


Ja zaraz złożę protest na ciebie ... Może cię zbanują albo jakiś dobrodziej pozbawi cię rąk, co byś takich nie popartych niczym pierdół nie pisał.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 13 wrz 2010, 16:03

PRAWDOPODOBNIE A NA PEWNO TO ZNACZNA RÓŻNICA PANIE WILU

Nie miałem jasnej sytuacji kiedy to pisałem, docierały do mnie takie informacje, od osób, które byly na miejscu.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez qbus » poniedziałek, 13 wrz 2010, 17:49

Tylko pomysl sobie teraz ile osob przeczytalo to co napisales i powtórzyło dalej nieprawde. Bez sensu przekazywać niesprawdzone informacje... zwłaszcza w Twoim przypadku.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 13 wrz 2010, 18:05

Czasem się zdarzy popełnić w afekcie błąd. Sorki.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron