Rajd Barbórka Cieszyńska 2008

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Ziggy » wtorek, 25 lis 2008, 21:13

Brakuje do tego towarzystwa Daniela Rośka, a Janecki to już legenda RWD-1 w polskich rajdach. Muchy na bocznych szybach :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00


Postprzez kropek » wtorek, 25 lis 2008, 21:21

Ziggy napisał(a):Brakuje do tego towarzystwa Daniela Rośka, a Janecki to już legenda RWD-1 w polskich rajdach. Muchy na bocznych szybach :wink:


tu też dobrze mówisz że Rosiu też jest szybki
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez Anonymous » wtorek, 25 lis 2008, 21:23

Jeszcze jakby Wojtek Grondal jechał PPZM w tym roku ... i Jurek Tomaszczyk :)
Anonymous
 

Postprzez kropek » wtorek, 25 lis 2008, 21:29

JR napisał(a):Jeszcze jakby Wojtek Grondal jechał PPZM w tym roku ... i Jurek Tomaszczyk :)


w tym roku Jurek Tomaszczyk nie jechał ale jechał Jakub TOMASZEWSKI
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez Anonymous » wtorek, 25 lis 2008, 21:36

No wiem nie ? :wink:
Wolski też dawał rade 8)
Anonymous
 

Postprzez kopirajdy » wtorek, 25 lis 2008, 23:25

Widzę że muszę i ja zabrać głos, gdyby nie nasz dzwon na 4 oesie i jazda do końca przekoszonym malcem pewnie byśmy wygrali Cieszynkę. Ale gdyby GSMP było tylko po śniegu to mistrza by miał pewnie Waldek na moje szczeście śnieg na górskich nie padał.
kopirajdy
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa, 24 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: Czernichów

Postprzez KMart » środa, 26 lis 2008, 00:26

Było mi cholernie zimno na Barbórce i jakoś poradziłem sobie bez środków rozgrzewających, więc dało się.

Raczej nikt mnie nie przekona, że alkohol na rajdzie "w odpowiednich ilościach" czy tam "z głową" nie jest niczym złym. Nie przekona mnie dlatego, że osobiście byłem świadkiem zachowania kibiców pod wpływem alkoholu (niby niewielkiej ilości) na OS 8 Zamarski, na prawej 90 z wyjściem na główniejszą drogę. Grupa ok 10 osób między odcinkami odwiedziła okoliczny bar i ich zachowanie na w/w OS'ie przejawiało się m.in. pyskowaniem osobom zabezpieczającym, nie stosowaniem się do ich poleceń, naśmiewaniu się z innych. Dopiero po interwencji policjanta łaskawie wyszli za taśmę. Niby wszystko ok, tak? Była trochę luźniejsza atmosferka, żarciki?
Przed przejazdem Waldka Janeckiego najbardziej "wesoły" uczetnik tej zabawy zbliżył się do taśmy i gdyby nie interwencja innych kibiców wpadłby pod malucha - ktoś szarpnął go za rękaw w ostatniej chwili (on sam jeszcze chwycił się mnie i też prawie z nim poleciałem) a i tak wylądował na drodze, na szczęscie już za rajdówką.

Ja rozumiem. Rajd to wesoła sprawa. Rajdówki jeżdżą, wesoło jest, znajomi itd. ale po cholere łączyć to z alkoholem?! Czy już naprawdę nie umiecie się powstrzymać od tego przez góra trzy dni? Pomijając aspekty prawne to wystarczy małe zachwianie aby wpaść pod rajdówkę...

Zawsze twierdziłem, że kibice rajdowi to inna liga.
Teraz zaczym zauważać, że w tej innej lidze są też "kibice".
A dla kibiców rajdy powinny być na tyle ważne, że nie trzeba byłoby ich "uczcić".
Nie wiem co jeszcze napisać bo brak mi słów i chęci.
Przestałem tu pisać ale ta sprawa akurat mnie bardzo zbulwersowała.

Pozdrawiam wszystkich, a tych nie pijących na rajdzie szczególnie.
Ostatnio edytowano środa, 26 lis 2008, 18:09 przez KMart, łącznie edytowano 1 raz
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez ŁukaszWRC » środa, 26 lis 2008, 01:05

KMart napisał(a):Przed przejazdem Janka Chmielewskiego najbardziej "wesoły" uczetnik tej zabawy zbliżył się do taśmy[...]


A Janek Chmielewski startował w Cieszynce?
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez RallyMAN » środa, 26 lis 2008, 01:22

kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
Ziggy napisał(a):hihi Waldi na ostatnim rozegranym oesie wykręcił 5 czas :shock:

znowu szucuneczek
Mistrz Polski RWD-1



Mylisz się kolego... Mistrzem Polski w RWD-1 został Łukasz Mrozek :)


oj mylisz się tak jak jeździ Waldek Janecki i Paweł Kopacz to niema równych na nich a mistrza polski w klasie RWD-1 w 2008 roku niema ponieważ zbyt mało aut w klasie jeździło


Wyniki mówią same za siebie... 12 do 9 dla Mrozka... więc nie mów, że nie ma równych...

Pozdrawiam...



a powiedz ile razy jechał Waldek a ile Łukasz ja nie mówię że lukasz słabo jeździ ale taki jak Waldek i Paweł to jeszcze nie ma a wynik po cieszyncze mówią


Masz rację, Waldek lał Mroza na cieszynce... ale spójrz na wyniki innych rajdów jak startowali :)
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Ziggy » środa, 26 lis 2008, 09:01

ŁukaszWRC napisał(a):
KMart napisał(a):Przed przejazdem Janka Chmielewskiego najbardziej "wesoły" uczetnik tej zabawy zbliżył się do taśmy[...]


A Janek Chmielewski startował w Cieszynce?


koledze pomyliło się chyba z Janeckim, bo Janek nie jechał w PPZM
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Andrzej » środa, 26 lis 2008, 16:07

KMart napisał(a):Było mi cholernie zimno na Barbórce i jakoś poradziłem sobie bez środków rozgrzewających, więc dało się.

Raczej nikt mnie nie przekona, że alkohol na rajdzie "w odpowiednich ilościach" czy tam "z głową" nie jest niczym złym. Nie przekona mnie dlatego, że osobiście byłem świadkiem zachowania kibiców pod wpływem alkoholu (niby niewielkiej ilości) na OS 8 Zamarski, na prawej 90 z wyjściem na główniejszą drogę. Grupa ok 10 osób między odcinkami odwiedziła okoliczny bar i ich zachowanie na w/w OS'ie przejawiało się m.in. pyskowaniem osobom zabezpieczającym, nie stosowaniem się do ich poleceń, naśmiewaniu się z innych. Dopiero po interwencji policjanta łaskawie wyszli za taśmę..........

Ja też miałem problem tego typu zachowaniem.Np tuż przed przejazdem C idzie grupka kibiców i jeden z nich kopie wszystkie opony na cięciu na pobocze.Ja do niego podchodzę i się pytam grzecznie ,,czemu pan to robi?'',a on na to że mu przeszkadzają.Ja do niego ,że chyba tylko jemu przeszkadzają.Coś odpyskował i poszedł. Już w czasie przejazdu widziałem 2 raz tą grupkę polewającą sobie w najlepsze. Zgłosiłem to do policjanta ,bo nie chciałem mieć problemów z pijanymi kibicami :wink:
Ostatnio edytowano środa, 26 lis 2008, 16:31 przez Andrzej, łącznie edytowano 1 raz
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez gabrally » środa, 26 lis 2008, 16:17

Ja tam się mogę przyznać, używałem, wręcz nadużywałem środków rozgrzewających. Pomiędzy oesami do baru, podczas oesu z termosu. Herbatka rulez!

I da się. Bez problemu ;-)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Bujaka Jamajka » środa, 26 lis 2008, 17:15

Ja nie piłem wogóle i było giit :D tylko herbatka na oesie i głośne okrzyki :"Ogień" mnie rozgrzewały :D
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KMart » środa, 26 lis 2008, 18:11

Tak jest Panowie, Waldka Janeckiego zmęczony byłem wczoraj.
Dzięki za poprawienie.

Ano i pozdrawiam Gabrysia i Maćka bo siedzieliśmy razem między OS'ami.

Pozdrawiam
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez kropek » środa, 26 lis 2008, 18:31

RallyMAN napisał(a):
kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
Ziggy napisał(a):hihi Waldi na ostatnim rozegranym oesie wykręcił 5 czas :shock:

znowu szucuneczek
Mistrz Polski RWD-1



Mylisz się kolego... Mistrzem Polski w RWD-1 został Łukasz Mrozek :)


oj mylisz się tak jak jeździ Waldek Janecki i Paweł Kopacz to niema równych na nich a mistrza polski w klasie RWD-1 w 2008 roku niema ponieważ zbyt mało aut w klasie jeździło


Wyniki mówią same za siebie... 12 do 9 dla Mrozka... więc nie mów, że nie ma równych...

Pozdrawiam...



a powiedz ile razy jechał Waldek a ile Łukasz ja nie mówię że lukasz słabo jeździ ale taki jak Waldek i Paweł to jeszcze nie ma a wynik po cieszyncze mówią


Masz rację, Waldek lał Mroza na cieszynce... ale spójrz na wyniki innych rajdów jak startowali :)


Waldek i Paweł a na inne wyniki to tylko rajd Krakowski Waldek przegrał ponieważ ubrał nie homologowaną rzec i dostał kare i jakby nie ta kara to Waldi by wygrał, więc każdy wie że niema mocnych na Wladka Janeckiego i Pawła Kopacza i wspomnę o Danielu Rośkowi
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron