Rajd Barbórka Cieszyńska 2008

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 24 lis 2008, 20:46

8)

Chciałbym poinformować o możliwosci składania zamówień na filmy i zdjęcia z Cieszyńskiej Barbórki.


jarzynarecords@gmail.com
www.jarzynarecords.bnx.pl
www.jarzynafotos.pl.tl

Przy okazji serdeczne podziękowania kieruję w strone zawodników którzy znaleźli miejsce na swoich wozach na naszą naklejke , mowa o Kamilowi Kapitanowi , Olafowi Malmowi , Lukaszu Sitku , Robertowi Kucharczykowi , Tomkowi Mięcielowi oraz tradycyjnie Kamilowi Sumie .
Dzięki Panowie !!
Anonymous
 


Postprzez oli » wtorek, 25 lis 2008, 01:34

A ja powiem tyle -Dawno nie widzialam tyle pijanych kibicówna trasie(nie miejscowi)ja rozumie ze kazdy sie rozgrzewal jak umial ale to co sie dzialo na odcinkach prosi o ...az dziw ze rajd odwolali z powodu warunkow pogodowych i jakiegos nie wypalu... a nie z tych pseudo ...
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 25 lis 2008, 11:34

oli napisał(a):A ja powiem tyle -Dawno nie widzialam tyle pijanych kibicówna trasie(nie miejscowi)ja rozumie ze kazdy sie rozgrzewal jak umial ale to co sie dzialo na odcinkach prosi o ...az dziw ze rajd odwolali z powodu warunkow pogodowych i jakiegos nie wypalu... a nie z tych pseudo ...


po 1) sam latałem z żołądkową pod pachą i się tego nie wstydzę-bo było tak zimno że przegięcie
po 2) pić to trzeba umieć i z kulturą i z głową
po 3) jeżeli ktoś wypił za dużo ale bezpośrednio nie zagraża to bezpieczeństwu rajdowców jak i jego samego, to po co się tym podniecać?
A jeżeli masz dowody, że było realne zagrożenie czyjegoś bezpieczeństwa przez "pijaństwo kibiców" to pokaż foty albo filmy jakieś?


EDIT: do osoby poniżej, bo nie chce kolejnego posta pisać. Jeżeli uważasz, że mój post w odpowiedzi na zarzuty takie jak "pijak" i "pseudokibic" do wielu osób które były na tym rajdzie - nic nie wnosi, to puknij się w głowę. Możesz sobie pisać "te" Aro, możesz pisać nawet jeszcze zakładając trzecie konto (bo juz dwa masz jak widzę?). Ale ja akurat biorę udział w dyskusji, a Twój post jest o czym sorry?
Ostatnio edytowano wtorek, 25 lis 2008, 15:33 przez Cogonieznajom, łącznie edytowano 1 raz
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez sjz » wtorek, 25 lis 2008, 15:19

"te" Aro, co temat to się czepiasz wszystkiego. Zacząłbyś kiedyś porządną dyskusje.

http://www.youtube.com/watch?v=VJFXzywFly0
sjz
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2008, 10:39

Postprzez pigal » wtorek, 25 lis 2008, 15:52

czy posiada ktos kontakt do kolegi INGRAMA z niebieskiego clio z numerem 25?
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez RallyMAN » wtorek, 25 lis 2008, 17:55

Cogonieznajom napisał(a):
oli napisał(a):A ja powiem tyle -Dawno nie widzialam tyle pijanych kibicówna trasie(nie miejscowi)ja rozumie ze kazdy sie rozgrzewal jak umial ale to co sie dzialo na odcinkach prosi o ...az dziw ze rajd odwolali z powodu warunkow pogodowych i jakiegos nie wypalu... a nie z tych pseudo ...


po 1) sam latałem z żołądkową pod pachą i się tego nie wstydzę-bo było tak zimno że przegięcie
po 2) pić to trzeba umieć i z kulturą i z głową


to herbatka z termosu w ząbki kłuje? jak rano idziesz do pracy np i pizdzi to też głębszego sobie walisz żeby Ci zimno nie było? Nie wiem czy wiesz, ale alkohol przyspiesza wychładzanie ciała.

Dla mnie alkohol i rajd to totalny debilizm i tyle...
Ostatnio edytowano wtorek, 25 lis 2008, 19:59 przez RallyMAN, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez qbus » wtorek, 25 lis 2008, 18:01

Dobrze ze dodales ze dla Ciebie...


a wracajac do rajdu... niestety ale najlslabsza cieszynka na jakiej bylem... 2 akcje ktore napewno zostana mi z tego rajdu w pamieci to slajd i obrocenie Dudziaka gdy minal sie na centymetry ze slupem... wiem ze warunki ciezkie i w ogole ale zdecydowana wiekszosc stawki bardzo mocno odpuszczala.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 25 lis 2008, 18:23

RallyMAN napisał(a):to herbatka z termosu w ząbki kuje?


nie, nie kłuje :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez oli » wtorek, 25 lis 2008, 18:45

Co Rajdu po dlugiej nie obecnosci na odcinkach ciarki mi po plecach przeszly na widok przejezdzajacej zalogi Jedrusinski, Sopolinski(os-3 Chybie )o koledze Janeckim nie wspomne, choc Kopacz ten nie zapomnial jak sie jezdzi :) Generalnie pogoda dopisala szczegolnie na os8 zamarski lod mróz bylo warto postac i zostac o konca ...
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez RallyMAN » wtorek, 25 lis 2008, 20:00

Cogonieznajom napisał(a):
RallyMAN napisał(a):to herbatka z termosu w ząbki kuje?


nie, nie kłuje :wink:


już? pośmiałeś się?
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez kropek » wtorek, 25 lis 2008, 20:08

RallyMAN napisał(a):
Ziggy napisał(a):hihi Waldi na ostatnim rozegranym oesie wykręcił 5 czas :shock:

znowu szucuneczek
Mistrz Polski RWD-1



Mylisz się kolego... Mistrzem Polski w RWD-1 został Łukasz Mrozek :)


oj mylisz się tak jak jeździ Waldek Janecki i Paweł Kopacz to niema równych na nich a mistrza polski w klasie RWD-1 w 2008 roku niema ponieważ zbyt mało aut w klasie jeździło
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez RallyMAN » wtorek, 25 lis 2008, 20:15

kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
Ziggy napisał(a):hihi Waldi na ostatnim rozegranym oesie wykręcił 5 czas :shock:

znowu szucuneczek
Mistrz Polski RWD-1



Mylisz się kolego... Mistrzem Polski w RWD-1 został Łukasz Mrozek :)


oj mylisz się tak jak jeździ Waldek Janecki i Paweł Kopacz to niema równych na nich a mistrza polski w klasie RWD-1 w 2008 roku niema ponieważ zbyt mało aut w klasie jeździło


Wyniki mówią same za siebie... 12 do 9 dla Mrozka... więc nie mów, że nie ma równych...

Pozdrawiam...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Niedźwiedź » wtorek, 25 lis 2008, 20:50

RallyMAN napisał(a):
Wyniki mówią same za siebie... 12 do 9 dla Mrozka... więc nie mów, że nie ma równych...

Pozdrawiam...


zapytaj kibiców kto dla nich jest mistrzem RWD1 - kibic ci odpowie
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Postprzez Anonymous » wtorek, 25 lis 2008, 20:54

Dla Mnie Henryk Sosnowski ...
Anonymous
 

Postprzez kropek » wtorek, 25 lis 2008, 21:13

RallyMAN napisał(a):
kropek napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
Ziggy napisał(a):hihi Waldi na ostatnim rozegranym oesie wykręcił 5 czas :shock:

znowu szucuneczek
Mistrz Polski RWD-1



Mylisz się kolego... Mistrzem Polski w RWD-1 został Łukasz Mrozek :)


oj mylisz się tak jak jeździ Waldek Janecki i Paweł Kopacz to niema równych na nich a mistrza polski w klasie RWD-1 w 2008 roku niema ponieważ zbyt mało aut w klasie jeździło


Wyniki mówią same za siebie... 12 do 9 dla Mrozka... więc nie mów, że nie ma równych...

Pozdrawiam...



a powiedz ile razy jechał Waldek a ile Łukasz ja nie mówię że lukasz słabo jeździ ale taki jak Waldek i Paweł to jeszcze nie ma a wynik po cieszyncze mówią
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości