Puchar Astry F

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez daniels4 » piątek, 7 sie 2009, 07:35

Beret napisał(a):nie ma jako takiego pucharu astry, w rpp jest tylko klasa markowa "astra"w ktorej to jezdzi sie astrami gsi w spec a7 :)


uuuu to niedobrze, myślałem że jest jakaś osoba która się tym zajmuje, do której można się zgłosić.

Więc pozostają nam fora i strony internetowe aby uczestnicy dowiedzieli się o imprezie.

O samej imprezie wkrótce pojawią się informacja na stronach www.s4.net.pl oraz AK Śląskiego
Avatar użytkownika
daniels4
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 6 paź 2007, 17:35


Postprzez MSG Racing » sobota, 8 sie 2009, 00:14

Nie pozostaje nic innego jak bezpośredni na rajdach RPP rozgłosić o tym rajdzie. Szkoda, że nie ma Wisły.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez esso » czwartek, 14 kwi 2011, 16:14

Czy koledzy z klasy "Astra" byliby zainteresowani wspólną stroną internetową na wzór klasan3.pl ? Mogę coś takiego przygotować i redagować i absolutnie nie chciałbym na tym zarabiać. Jedyny koszt jaki użytkownicy ponosiliby to roczne utrzymanie serwera i domeny dzielony na wszystkich chętnych. Pozdrawiam
esso
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 4 wrz 2006, 16:12

Postprzez SZUMI » czwartek, 14 kwi 2011, 23:15

Choć nie jestem zawodnikiem, myślę że to dobry pomysł. Może dzięki stronce udałoby się z klasy Astra zrobić coś na wzór pucharu, znaleźć sponsorów na jakieś nagrody itp. Jakbyś potrzebował fotki to daj znać.
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez esso » piątek, 15 kwi 2011, 07:35

Dzięki za ofertę, na pewno skorzystam, jeżeli tylko będzie zainteresowanie od reszty chłopaków.
Nie wiem na ile / jak często zaglądają tutaj zawodnicy jeżdżący astrami...
Jeżeli macie kontakty do nich to popytajcie proszę, czy byliby chętni Pozdrawiam
esso
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 4 wrz 2006, 16:12

Postprzez MSG Racing » piątek, 15 kwi 2011, 16:38

Myślę, że pomysł super.
Spróbuj z tematem ruszyć na portalu rajdowypuchar.pl tam zapewne zagląda więcej zawodników niż tutaj. Powinno się udać.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości