Rajd Subaru

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Konrad Wiszniewski » środa, 23 lip 2008, 11:54

darude napisał(a):Władze traktują zawodników z Pucharu jak najgorszych sobie wrogów. Przez tego typu wypowiedzi chcą zniechęcić jak największą ilość kierowców do startowania w Polsce. A te słowa odnośnie Kucharczyka i Jarka Wnuka to jest przegięcie, ale nie powiem czego, bo jeszcze nie weszła w życie taka ustawa, która zezwoliłaby nam przeklinać na publicznych forach.


Zawsze mozna napisac, ze te slowa Pana Dyrektora to przegiecie wuja. Taka zonglerka slowna. :) A tak na marginesie... Kilka lat temu jechalem w Zubrach ze swoja eks jako kierowca... Ona cieszyla sie jak dziecko, bo nie dosc, ze na odcinkach mielismy pelny ogien, to na dodatek na dojazdowkach musielismy isc pelna bomba, bo czasowo bylo maksymalnie ciasno. NIe wiem, ale moze ten sam dyrektor byl, czy cos... :) Fakt faktem, ze czasami na dojazdowkach mielismy wieksza predkosc srednia, niz na odcinkach :) Ale to tak na marginesie. :) Prawda jest taka... Nic w tym rajdzie mi osobiscie sie nie podobalo. Postawa dyrekcji, odwolanie i zabezpieczenie odcinkow... Czasy z kosmosu... A na sam koniec... Ponownie postawa DYREKCJI. :)
Różnica między chłopcem a mężczyzną pojawia się w momencie, gdy prosta się kończy, zaczynają się zakręty, a chłopiec zwalnia.
Avatar użytkownika
Konrad Wiszniewski
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): poniedziałek, 1 paź 2007, 22:58
Lokalizacja: Dublin


Postprzez Wloch a ty? » środa, 23 lip 2008, 16:51

panie OZIEMBŁO nie kompromituj sie pan w oczach ludzi to poprostu nie wypada wpana wieku ODEJDŹ pan!!!!. dość pan i pana koledzy zrobili dobrego a my zawodnicy juz DZIEKUJEMY NAPRAWDE DZIEKUJEMY JESZCZE RAZ WAM WSZYSTKIM DZIEKUJEMY

ktos kiedys przy mnie (nie do mnie) powiedzial

PLUŃ ŚWINI W RYJ TO POWIE ŻE DESZCZ PADA. tak jest mój komętarz do odpowiedzi na list otwary
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez szeler » środa, 23 lip 2008, 19:27

Poprostu śmiech na sali.
Pan Oziębło ma chyba klapki na oczy, jak koń i nic poza regulaminem nie widzi.
Pragnę przypomnieć, że po zapoznaniu nikt nie zgłaszał problemu czasów na odcinkach drogowych.


Przepraszam, a jak mieli zgłaszać, jak wydaje mi się że większośc zawodników nie jezdziła drogami dojazdowymi tylko wybierała inne, krótsze dojazdy do odcinków, żeby zmieścić sie wczasie 9 godzin z zapoznaniem z trasą.

Drodzy Zawodnicy, jeżeli się podpisujecie pod jakimś dokumentem, to należy się zastanowić czy aby w Waszym przypadku jest on zgodny z prawdą.


Zgadza się, odpadliśmy z powodu awarii, tego nie da się ukryć. Nie oznacza to jednak, że nie mogę się podpisać pod czymś co w dużej mierze dotyczyło także mojej osoby. Choćby kwestia dojazdówek i zabezpieczenia z trasą.

Liczyłem trochę na inwencje twórczą Pana Oziębły, a nie tylko na podtrzymywanie się regulaminem. Jak widać przeliczyłem się. A nie przepraszam, nie zauważyłem tego. Czegoś takiego w żadnym regulaminie chyba nie ma ...

dlaczego skręcali w prawo, kiedy trasa na skrzyżowaniu prowadziła w lewo?


jak to przeczytałem, to mi poprostu szczęka opadła.
Panu pomyliły się chyba edycje rajdu i osoby które w nim uczestniczyły. Opis ten bardzo, ale to bardzo pasuje do kierowcy samochodu organizatora "B", który rok temu, na rajdzie subaru, nie wiadomo z jakich przyczyń zamiast w lewo, pojechał w prawo i co gorsza potrącił dziecko, które nie zdążyło uciec.

To ja tyle od siebie. Nie będę powielał wypowiedzi moich przedmówców na tym forum, jak i na innych stronach o tematyce rajdowej.

Mogę się mylić, mogę być w błędzie w niektórych sprawach i kwestiach regulaminowych i nie tylko, gdyż tegoroczny rajd subaru był dla mnie debiutem na prawym fotelu. Jesli tak jest to proszę mnie poprawić, uświadomić.

Grzegorz Szelerewicz
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mad Max » czwartek, 24 lip 2008, 09:18

Panie Oziębło ja bym pana za takie teksty wychłostał dla przykładu
normalnie ręce opadają....
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez Zajcev » piątek, 25 lip 2008, 10:22

fragment wywiadu z M. Ozieblo:

WRC napisał(a):Zalogi z tylu, ktore tych oesow nie przejechaly, mialy nadane przez ZSS czasy wg regulaminu, tak samo jest w mistrzostwach Polski. Pretensje moga miec tylko do swoich kolegow, ktorzy zamiast skrecac w lewo, skrecali w prawo.


:? :roll:
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez darude » piątek, 25 lip 2008, 11:00

Zajcev napisał(a):fragment wywiadu z M. Ozieblo:

WRC napisał(a):Zalogi z tylu, ktore tych oesow nie przejechaly, mialy nadane przez ZSS czasy wg regulaminu, tak samo jest w mistrzostwach Polski. Pretensje moga miec tylko do swoich kolegow, ktorzy zamiast skrecac w lewo, skrecali w prawo.


:? :roll:


Umieram :lol: Pan Marek ma naprawdę niezłe poczucie humoru.
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Mad Max » czwartek, 31 lip 2008, 18:50

tak się zachowuje prawdziwy dyrektor rajdu

http://www.rajdlotos.pl/

ciekawe co na to Pan Oziebło
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez Kruk » sobota, 16 sie 2008, 16:40

Może ktoś z Was wie jakie były powody nieobecności w wynikach końcowych następujących zawodników: Żak , Elżbieciak , Gładysz , Rzeżuchowski i Mikołajczyk.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez darude » niedziela, 17 sie 2008, 14:44

Kruk napisał(a):Może ktoś z Was wie jakie były powody nieobecności w wynikach końcowych następujących zawodników: Elżbieciak


Przerywający silnik Astry i dopełnienie wypadkiem (uszkodzone mocowanie koła na cięciu). To było na 2gim oesie. Po mecie zrezygnowali z dalszej jazdy.
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez rok-team » wtorek, 2 cze 2009, 19:36

Ma ktoś z Was jakieś zdjęcia z dzwona Kamila Butruka w dom z odcinka Gruszów z Rajdu Subaru 2007? Bo szukałem w internecie ale nic nie mogę znależć:(
Pozdrawiam.
rok-team
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2008, 09:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krist » środa, 3 cze 2009, 18:00

ponoć ma być Subaru- reaktywacja w tym roku, z okazji że krakowskiego nie było?
krist
N3
 
Posty: 370
Dołączył(a): czwartek, 3 lip 2003, 13:45

Postprzez D@MI@N17 » środa, 3 cze 2009, 21:14

krist napisał(a):ponoć ma być Subaru- reaktywacja w tym roku, z okazji że krakowskiego nie było?

ja jestem jak najbardziej za tylko sama 2 liga i poprawić organizacje a odcinki przenieść bliżej Łapanowa i park w Dobczycach i Bedzie ok
Avatar użytkownika
D@MI@N17
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): wtorek, 29 sty 2008, 21:58

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości