Kto gdzie i czym w PPZM??

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez olo77 » poniedziałek, 11 kwi 2011, 11:35

Kris_WRC napisał(a):Szczerze? Rzygałem jak widzialem co koleś robi miśkiem... Profanacja mitatsubshi.... W tym miejscu apeluje: Panie Tomaszek... Daj pan se spokój jeśli auta za dwadzieśa pare tysia leczą go o grube minuty... Weż pan się rozpędzi i przywal w ściane... No fuckin way... Ja rozumiem, zawsze fajnie, że ktoś jedzie czymś mocnym w PPZM, ale Pan nawet nie próbujesz cokolwiek. Przez dwa dni totalna nicość, zero czegokolwiek! daj pan lepiej kase mlodemu kilerowi, albo just change car, żeby nie robić śmiechu... Szkoda szargać taką chujnią opini poważnego businesnmana... Kup se Pan saxo whatever, ale daj se Pan spokój z miśkiem.... Taki mini apel, od zarzyganego kibica Pańską jazdą... Nie mam na celu zgnojenia etc tym postem. Po prostu wyciąg Pan wnioski z wyników....



mam pytanie jakie masz doświadczenie praktyczne w rajdach?



Mimo bardzo szczerych chęci bata z gówna nie ukręci....

P.S. Martin.h... Przestań bluźnić.... Jak mogłeś napisać taką pierdołe to ja nie wiem.... Zastanów się trzy razy zanim napiszesz,że 300 konny misiek ma mało mocy i napęd wpieprza wszytko.... Uśmiałem się setnie z tej bzdury wierutnej..



[']



mam pytanie jakie masz doświadczenie praktyczne w rajdach?
olo77
olo77
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): wtorek, 12 lis 2002, 15:06
Lokalizacja: krakuf


Postprzez Andrzej » poniedziałek, 11 kwi 2011, 12:50

Kris_WRC napisał(a):
Andrzej napisał(a):Z całym szacunkiem ale znajdź coś ciężkiego w zasięgu ręki i się p..... tym w głowę.


Czasem by się sprzydało, zwłaszcza jak piszesz coś majac kilka promili... ;-)

Nie mniej nieemocjonalnie na chłodno już nadal uważam, że gość totalnie padaczy, a jego przejazdy wywołują salwy śmiechu wśród kibiców... Po co sobie to robić? Mnie nie sprawiłoby frajdy jeżdżenie Evo za cenę opini które ludzie wyrażają podczas jego przejazdów, ale jeśli to lubi i sprawia mu fun to w sumie niech jeździ sobie, a ja na przyszłość swoich pijanych opinii nie puszczam w eter... Przepraszam urażonych :)

A ja przepraszam w takim razie za mój komentarz. Teraz dopiero to co piszesz ma sens :wink:
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Beret » poniedziałek, 11 kwi 2011, 13:06

TOmaszki (2 ich jst) niejeden rajd ukończyli, jechali wiele razy jako 0, w ostatniej Barbórce Adam Tomaszek zajął chyba 9 miejsce
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez martin.h » poniedziałek, 11 kwi 2011, 18:41

Kris_WRC napisał(a):Szczerze? Rzygałem jak widzialem co koleś robi miśkiem... Profanacja mitatsubshi.... W tym miejscu apeluje: Panie Tomaszek... Daj pan se spokój jeśli auta za dwadzieśa pare tysia leczą go o grube minuty... Weż pan się rozpędzi i przywal w ściane... No fuckin way... Ja rozumiem, zawsze fajnie, że ktoś jedzie czymś mocnym w PPZM, ale Pan nawet nie próbujesz cokolwiek. Przez dwa dni totalna nicość, zero czegokolwiek! daj pan lepiej kase mlodemu kilerowi, albo just change car, żeby nie robić śmiechu... Szkoda szargać taką chujnią opini poważnego businesnmana... Kup se Pan saxo whatever, ale daj se Pan spokój z miśkiem.... Taki mini apel, od zarzyganego kibica Pańską jazdą... Nie mam na celu zgnojenia etc tym postem. Po prostu wyciąg Pan wnioski z wyników....




Mimo bardzo szczerych chęci bata z gówna nie ukręci....

P.S. Martin.h... Przestań bluźnić.... Jak mogłeś napisać taką pierdołe to ja nie wiem.... Zastanów się trzy razy zanim napiszesz,że 300 konny misiek ma mało mocy i napęd wpieprza wszytko.... Uśmiałem się setnie z tej bzdury wierutnej..


Miałem cię za poważnego człowieka... Miałem.

Po pierwsze jako zawodnik RPP nie wypowiadałbym się w ten sposób o kolegach. Każdy się uczy, każdy ma prawo do jeżdżenia tym czym mu się podoba, obrażanie jakby nie było kolegów po fachu to średni pomysł.
Mam nadzieję, że kilku zawodników z RPP wyciągnie wnioski z Twojej wypowiedzi i przekona się jak to młoda gwiazda rajdów obrosła w piórka.

Pokaż mi wykres Lancera z 30 mm zwężką na seryjnym paliwie, 300 KM to ma eNka z 32 mm zwężka na Pancie :lol:

Ale możesz śmiało napisać w swoim CV rajdowym, że objechałeś Lancera, myślę że teraz nie masz co się już marnować w RPP, przejdź od razu do WRC.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez qbus » poniedziałek, 11 kwi 2011, 19:10

Martin po 1 mylisz Krisa z kimś innym, po 2 dajcie trochę na luz, ewidentnie widać że chłopak za dużo wypił po drodze do domu i dał się ponieść fantazji :)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez martin.h » poniedziałek, 11 kwi 2011, 19:53

qbus napisał(a):Martin po 1 mylisz Krisa z kimś innym, po 2 dajcie trochę na luz, ewidentnie widać że chłopak za dużo wypił po drodze do domu i dał się ponieść fantazji :)

Mój błąd, przepraszam Mateusza, że go pomyliłem z osobą z forum.

Ale zdanie mam takie samo, takich rzeczy zachowuje się dla siebie, a tymbardziej pisząc o czymś o czym ma się blade pojęcie.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 11 kwi 2011, 20:12

Hej no zluzuj zluzuj... W historii forum zdarzyło się wiele postów po pijaku, szczerze to nie pamietam momentu redagowania posta :) Rano dopiero sobie przeczytałem, co napisałem. Andrzej zacytował, więc nie było co usuwać i edytować tymbardziej. Przyjąłem na klate, przeprosiłem, co więcej moge zrobić, obiecać poprawe tylko :) Jak napisał kolega Qubuś, fantazja poniosła... Przepraszam raz jeszcze.

Nie mniej jednak argumenty o słabszym i gorszym evo od przykładowo typeRa nie trafia do mnie totalnie, nawet jeśli tak faktycznie jest, to jak tłumaczyć takie różnice do astr i cliówek, beemki Janeckiego i puga 106? Chyba nie powiesz mi, że misiek też jest od nich gorszy, bo ma skręcone turbo i większą wagę przez napęd... Rozumiem jeszcze, gdyby odstawał od 5 - 10 zawodników, ale 30??
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez luks » poniedziałek, 11 kwi 2011, 22:33

_Mateo_ napisał(a):Nie wiecie dlaczego Tomaszczyk nie jedzie w elmocie?


chyba jednak nie
http://www.tomaszczykrallyteam.pl/159.html
powodzenia!
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez Philippe » wtorek, 12 kwi 2011, 12:43

Luzik chłopaczyny :)
Niech se każdy jeździ czym i gdzie chce ;) jakbym miał kasę na takiego Lancera to też bym jeździł i szybszy bym nie był zapewne więc rozumiem :D
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez kirloy » wtorek, 12 kwi 2011, 18:45

Wlasnie chcialem pytac co z tomaszczykiem, myslalem ze nie dali rady kasy zebrac ale info jest inne. Trzymam kciuki bo fajnie zobaczyc w RPP paru bardziej doscwiadczonych kierowcow.

Nie wie ktos co z innymi driverami z zeszlego sezonu ie: Mrozkiem
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Andrzej » wtorek, 9 sie 2011, 23:31

Mrozek resztę sezonu pojedzie. Hondą Civic Type-R :D
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Re: Kto gdzie i czym w PPZM??

Postprzez kubicafan1 » poniedziałek, 2 gru 2013, 21:57

panowie może odświeży temat trochę bo taka tu cisza :D
robert kraus 1 sezon w rpp będzie jeździł 208 r2
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Re: Kto gdzie i czym w PPZM??

Postprzez Maxikitcar » wtorek, 3 gru 2013, 02:50

kubicafan1 napisał(a):panowie może odświeży temat trochę bo taka tu cisza :D
robert kraus 1 sezon w rpp będzie jeździł 208 r2

o to będzie gorszy wstyd dostawać baty od Hond Civic Type r za 70tys zł, niż teraz w topowym clio na sadevie :lol:
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: Kto gdzie i czym w PPZM??

Postprzez rundi » wtorek, 3 gru 2013, 10:00

Maxikitcar napisał(a):
kubicafan1 napisał(a):panowie może odświeży temat trochę bo taka tu cisza :D
robert kraus 1 sezon w rpp będzie jeździł 208 r2

o to będzie gorszy wstyd dostawać baty od Hond Civic Type r za 70tys zł, niż teraz w topowym clio na sadevie :lol:


Chłopak się dopiero uczy. Ma w planach testy więc pewnie w 2014 będzie szybszy a czy wstyd to się dopiero okaże po sezonie a na razie jeździ jak umie i tyle.
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: Kto gdzie i czym w PPZM??

Postprzez kubicafan1 » wtorek, 3 gru 2013, 18:21

z tego co widziałem to fiestą r2 doginał póki nie było bum :D
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron