Porządki

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Porządki

Postprzez ŁukaszWRC » niedziela, 19 lis 2006, 23:48

Wzorem Gucia zrobiłem małe sprzątanie w dziale Puchar PZM i co za tym idzie wprowadzam pewne nowe zasady w tymże dziale.
Zabrania się tworzenia nowych tematów dotyczących rajdów pucharu, jeżeli takie zawody odbywały się wcześniej. Zostawiłem tylko najnowsze tematy o pucharowych rajdach, usuwając z nich kolejne numery i roczniki; wszystkie starsze topici pozamykałem.
Druga sprawa to nazwenictwo tematów. Dobrze by było, gdyby tytuły nie zawierały emotek, gwiazdek i innych glupot, bo to nie chat, tylko sprawiające pozory poważnego forum :wink:
Jeżeli macie jakieś inne pomysły USPRAWNIENIA tego działu to piszcie. Podejżewam, że Pan Krzysztof K. mógłby USPRAWNIĆ to forum, likwidując wszystkie...tematy.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR


Postprzez Marmetal » poniedziałek, 20 lis 2006, 19:58

Brawo Łukasz! O to właśnie chodzi. Nazwy tematów powinny zawierać tylko nazwę rajdu, bez rocznika czy numeru edycji, gdyż co roku to się przecież zmienia. Brawo, ja też lubię porządek :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rav » piątek, 24 lis 2006, 20:04

Mam inne zdanie na ten temat. Nikomu nie przeszkadza że na samym dole znajduje się temat dotyczący rajdu rozegranego 2 lata temu. Natomiast jeśli nagle na górze wyskakuje mi np. "Rajd Krakowski", pod którym jest już kilkadziesiąt postów, to tracę sporo czasu, żeby znaleźć początek dyskusji na temat tegorocznej edycji. Każda edycja rajdu powinna mieć swój własny temat.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » piątek, 24 lis 2006, 20:19

rav napisał(a):Natomiast jeśli nagle na górze wyskakuje mi np. "Rajd Krakowski", pod którym jest już kilkadziesiąt postów, to tracę sporo czasu, żeby znaleźć początek dyskusji na temat tegorocznej edycji.


Ale jakie sporo czasu? :D Wystarczy kliknąć na ikonkę "Zobacz najnowszy post" i bez żadnego szukania pojawi Ci się początek dyskusji od Twojej ostatniej wizyty na forum ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rav » sobota, 25 lis 2006, 00:50

Marmetal napisał(a):
rav napisał(a):Natomiast jeśli nagle na górze wyskakuje mi np. "Rajd Krakowski", pod którym jest już kilkadziesiąt postów, to tracę sporo czasu, żeby znaleźć początek dyskusji na temat tegorocznej edycji.


Ale jakie sporo czasu? :D Wystarczy kliknąć na ikonkę "Zobacz najnowszy post" i bez żadnego szukania pojawi Ci się początek dyskusji od Twojej ostatniej wizyty na forum ;).


Już tyle lat kożystam z tego forum i nie znalazłem takiej ikonki. Myślę że zdecydowana większość użytkowników nie umie jej znaleźć. Nawet teraz, jak mi powiedziałeś, przeszukałem całe forum w jej poszukiwaniu i nie znalazłem.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » sobota, 25 lis 2006, 18:04

rav napisał(a):
Marmetal napisał(a):
rav napisał(a):Natomiast jeśli nagle na górze wyskakuje mi np. "Rajd Krakowski", pod którym jest już kilkadziesiąt postów, to tracę sporo czasu, żeby znaleźć początek dyskusji na temat tegorocznej edycji.


Ale jakie sporo czasu? :D Wystarczy kliknąć na ikonkę "Zobacz najnowszy post" i bez żadnego szukania pojawi Ci się początek dyskusji od Twojej ostatniej wizyty na forum ;).


Już tyle lat kożystam z tego forum i nie znalazłem takiej ikonki. Myślę że zdecydowana większość użytkowników nie umie jej znaleźć. Nawet teraz, jak mi powiedziałeś, przeszukałem całe forum w jej poszukiwaniu i nie znalazłem.


Jeśli to nie był żart to oto link ze screenem:

Obrazek

Proste, a jak przydatne ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez _misiek055_ » sobota, 25 lis 2006, 18:35

Marmetal napisał(a):
rav napisał(a):
Marmetal napisał(a):
rav napisał(a):Natomiast jeśli nagle na górze wyskakuje mi np. "Rajd Krakowski", pod którym jest już kilkadziesiąt postów, to tracę sporo czasu, żeby znaleźć początek dyskusji na temat tegorocznej edycji.


Ale jakie sporo czasu? :D Wystarczy kliknąć na ikonkę "Zobacz najnowszy post" i bez żadnego szukania pojawi Ci się początek dyskusji od Twojej ostatniej wizyty na forum ;).


Już tyle lat kożystam z tego forum i nie znalazłem takiej ikonki. Myślę że zdecydowana większość użytkowników nie umie jej znaleźć. Nawet teraz, jak mi powiedziałeś, przeszukałem całe forum w jej poszukiwaniu i nie znalazłem.


Jeśli to nie był żart to oto link ze screenem:

Obrazek

Proste, a jak przydatne ;).

Tutaj to już kolego pojechałeś :roll: rav nie szuka ostatniego posta którego przeczytał tylko tego, który go interesuje. Ta ikonka jak sama nazwa wskazuje to posty od ostatniej wizyty na forum, a nie od postów które cię interesują.
Łopatologicznie:jeśli od twojego ostatniego logowania nikt nic nowego nie napisze to takiej ikonki nie będzie. A jeśli dyskusja o nowej edycji rajdu w topicu toczy się od paru twoich logowań to znajdziesz tylko ostatnie posty (w założeniu nieprzeczytane).
Sorry jeśli trochę zapętliłem :wink:
http://dziecineo.prv.pl Obrazek
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez rav » sobota, 25 lis 2006, 20:22

Ja nigdy takiej ikonki u siebie nie widziałem.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mars » sobota, 25 lis 2006, 23:58

Ja sie zgadzam z Rav'em ... zupełnie nie praktyczne jest opisywanie kazdej edycji rajdu w jednym topicu ... głupota jak dla mnie. Mamy 2006, chce znalezc cos z 2004 to moge se szukać ... a tak to szukam topicu o 2004 i mam ... ale ja sie nie znam.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Robecki » niedziela, 26 lis 2006, 01:16

Potwierdzam, ale to i tak już nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez Gucio » środa, 13 gru 2006, 00:33

Dlatego takie starsze tematy się zamyka o rajdach sprzed kilku lat, a zamyka się po to, żeby tylko juz przeczytac, a nie napisac coś w starym temacie jeśli istnieje już z aktualna datą takowy.
Niektórzy sprawiaja problem na siłę.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kruk » czwartek, 28 gru 2006, 20:27

Zgadzam się z ravem , Marsem i Robeckim. Nie rozumiem natomiast zupełnie pozostałych uczetsników dyskusji. Po co robić dodatkowy bajzel :roll: :?:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gucio » czwartek, 28 gru 2006, 22:35

Nie nazywaj mnie i marmetal'a pozostałymi uczestnikami dyskusji to raz.
A dwa to to, że i tak moderator zrobi tak jak uważa za słuszne.
Oczywiście może wziąć pod uwage twoje zdanie.
Starsze tematy sa poprostu zamykane jesli zostanie stworzony nowy.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kisiel » czwartek, 28 gru 2006, 22:51

Gucio to ja proponuję Tobie zamknąć całe forum, bo ono nie wnosi nic do dyskusji, no i zlikwidujemy bajzel....

Mów co chcesz, ale jak dla mnie to za bardzo sie panoszysz na forum.


Z nowo rocznym pozdrowieniem

KISIEL
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gucio » czwartek, 28 gru 2006, 22:52

Tekst roku w kierunku mojej osoby na tym forum !!
Obrazek
Wiesz ogólnie to tak jak i w rajdy...wkalkulowałem pewne ryzyko w ta robote.
Ale jakoś mało sie tym przejmuję wiesz ? :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron