Rajd Agapit

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wloch a ty? » czwartek, 31 maja 2007, 14:28

do tomi kl
widze ze swietnie znasz sie na rajdach wszystko wiesz i wszystko widziales.jedno na co chcialbym zwrocic uwage to to ze robi sie ze fajnych kolesi chamow pierwszej wody

wygrana w rajdzie to wielka rzecz jeszcze wieksza gdy wygra sie z najbardziej znannym zawodnikiem w polsce nie mowie najbardziej znannym nie przez prawdz\iwych kibicow ale przez ogol kazdy wie kto to holowczyc, wielki rajdowiec, kazda nawet, stara baba,co nie wie czym sie rozni wyscig od rajdu wie kto to holo, wiec wygrywajac taki rajd wlasnie z holkiem stanik mial wielka szanse na pokazanie innym czyt szerszej grupie byc moze potencjalnych sponsorow ze jest lepszy. a tu nagle koles co stal 20min na oesie wyjzdza spowrotem na trase nie wiem po co.byc moze walczy o jakies pkt w klasie, ok mam wole walki o mete ok ale ze strata 20 czy 25 minut i tak zachowuje szanse na ostatnie miejsce ale jak e jedzie widzisz zkarnabal to chyba mozna sie spodziewc stanika i innych

ale co nie mysli sie?? nie wiem?? poprostu brakuje doswiadczenia niewiem?? ty tomi kl pewnie wiesz

wiec zakladajac ze z ciebie taki gentelmen sportowiec w dodatku ambitny koles z wola walki ale jak kazdy rajdowiec borykajacy sie z problemem zebrania kasy na caly sezon i pokazania ze nie tylko na tym rajdzie jest wstanie walczyc z holkiem ale i cala reszta do konca sezonu otrzymujesz szanse pokazania sie ktora tym bardziej nie przyszla latwo zostala ciezko wypracowana

jak bys sie zachowal rozklepal bys goscia na kotleta

stanik pewnie wygladal by lepiej gdyby wypchnol go w drzewa powiedzial ojojojjjjjjj strasznie sie kurzylo sie poslizglem noga drgnela strasznie mi przykro a kolesie w lesie polamani

wtedy to byl by sportowcem gentelmenem, a nie jak teraz
tak jest waszym zdaniem!!
taki powinien byc prawdziwy sport?? piekny i "czysty"
zreszta nie oczekuje zadnych odpowiedzi pozotawiam to ostatnie pytanie dla was niech kazdy odpowie sobie sam " co ja bym zrobil tarcac taka szanse przez kogos co bym zrobil????? i nie robcie z siebie swietych grzecznych uczesanych i bezpiecznych a pewnie jak by sie dalo pozbierac wasze prawdziwe mysli na ten temat to wszystnie filmy z brucem lee chukiem norisem to nic przytym co dalo by sie z tego nakreecic a o filmie psy nie zapominajac.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez złomek » czwartek, 31 maja 2007, 15:38

Wloch a ty? napisał(a):do tomi kl
widze ze swietnie znasz sie na rajdach wszystko wiesz i wszystko widziales.jedno na co chcialbym zwrocic uwage to to ze robi sie ze fajnych kolesi chamow pierwszej wody

wygrana w rajdzie to wielka rzecz jeszcze wieksza gdy wygra sie z najbardziej znannym zawodnikiem w polsce nie mowie najbardziej znannym nie przez prawdz\iwych kibicow ale przez ogol kazdy wie kto to holowczyc, wielki rajdowiec, kazda nawet, stara baba,co nie wie czym sie rozni wyscig od rajdu wie kto to holo, wiec wygrywajac taki rajd wlasnie z holkiem stanik mial wielka szanse na pokazanie innym czyt szerszej grupie byc moze potencjalnych sponsorow ze jest lepszy. a tu nagle koles co stal 20min na oesie wyjzdza spowrotem na trase nie wiem po co.byc moze walczy o jakies pkt w klasie, ok mam wole walki o mete ok ale ze strata 20 czy 25 minut i tak zachowuje szanse na ostatnie miejsce ale jak e jedzie widzisz zkarnabal to chyba mozna sie spodziewc stanika i innych

ale co nie mysli sie?? nie wiem?? poprostu brakuje doswiadczenia niewiem?? ty tomi kl pewnie wiesz

wiec zakladajac ze z ciebie taki gentelmen sportowiec w dodatku ambitny koles z wola walki ale jak kazdy rajdowiec borykajacy sie z problemem zebrania kasy na caly sezon i pokazania ze nie tylko na tym rajdzie jest wstanie walczyc z holkiem ale i cala reszta do konca sezonu otrzymujesz szanse pokazania sie ktora tym bardziej nie przyszla latwo zostala ciezko wypracowana

jak bys sie zachowal rozklepal bys goscia na kotleta

stanik pewnie wygladal by lepiej gdyby wypchnol go w drzewa powiedzial ojojojjjjjjj strasznie sie kurzylo sie poslizglem noga drgnela strasznie mi przykro a kolesie w lesie polamani

wtedy to byl by sportowcem gentelmenem, a nie jak teraz
tak jest waszym zdaniem!!
taki powinien byc prawdziwy sport?? piekny i "czysty"
zreszta nie oczekuje zadnych odpowiedzi pozotawiam to ostatnie pytanie dla was niech kazdy odpowie sobie sam " co ja bym zrobil tarcac taka szanse przez kogos co bym zrobil????? i nie robcie z siebie swietych grzecznych uczesanych i bezpiecznych a pewnie jak by sie dalo pozbierac wasze prawdziwe mysli na ten temat to wszystnie filmy z brucem lee chukiem norisem to nic przytym co dalo by sie z tego nakreecic a o filmie psy nie zapominajac.


Mam tylko jedno ale, Stanik jechal jako GOŚĆ, to nie jego piaskownica, ale nasza, czyli zawodnikow walczacych o Puchar PZM. Jesli tak bardzo chce wygrac z Hołowczycem juz niedlugo bedzie mial okazje. Wystarczy jeszcze tylko troche wiecej poprzeginac na zapoznaniach.

Dobrze sie stalo ze gosci wywalili na koniec rajdu, wkoncu mamy troche mniej zniszczone drogi.
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez tomy halik » czwartek, 31 maja 2007, 16:44

wloch zastanów sie co piszesz.Przeciez z inf prasowych przed tym rajdem wyczytalem ze cala czołówka nie pojechala sie tam scigac tylko testowac, trenowac przed polskim.Wiec zadanie wykonali i żadnych przeszkód w tym nie mieli.Wiec po ten wywód o sponsorach.O sponsora to on powalczy na rajdzie polski i niech tam sie pokaze.A to jak slusznie wszyscy zauwazyli był rajd dla chlopaków z PZMOtu.Stanik był tylko GOŚCIEM.A jak sie w gosci do kogos idzie to sie w jego domu szarogeesic nie mozna tylko trzeba sie dostosowac.A takie zachowanie swiadczy tylko o wychowaniu czlowieka.tyle
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez Wloch a ty? » piątek, 1 cze 2007, 08:09

no widze ze jakiekolwiek kometarze na tym forum nie maja sensu jak wy wiecie lepiej jakie przelozenie marketingowe maja rajdy. jezeli tak jest to po co holek mialby testowac corolle i po co byl ten temat nadety we wszystkich portalach w radio jezeli pozniej mial jechac xsara w polskim jaki sens mialby test przeciez xsara wygral by polski naewt nie ustawiona z nkami czy macie inne zdanie na ten temat?? po to SZANOWNY PZM wyslal gosi na koniec zeby kto kolwiek zobaczyl inne klasy a nie po ich przejezdzie zawinol sie na inny oes sam kiedys jezdzilem w pzm i wiem ze gdyby nie goscie rajd pzm ogladali by okoliczni mieszkancy rodziny zawodnikow z ktorzy startuja spasorzy dali by tyle kasy co na kjs a dziennikarze byli by tam za kare i pili by za bledy otograficzne fotorepoterzy przyjechali by tylko po to zeby sprzedac swoje zdjecia ktore zrobili na poprzednim pzm. pucharowicze powiedzieli by swoim potecjalnym lub obecnym sponsorom ze rajd zrobiony w lesie ktory ogladal nikt o ktorym bylo cicho kosztowal ich minimum 4000pln zalzy od klasy zyby nie stworzyla sie dyskusja ze nie wiem ile to kosztuje. taki gruby pan sponsor pekby ze smiechu

a do ZLOMEK o nie wiem po co jezdzicie w pucharze ??
wydaje mi sie ze po to zeby kiedys jezdzic w mp me itd a myslisz ze jezdzac po drodze nie zniszczonej bez kolejny jak przejdziesz do klasy wyzej mam na mysli mp gdzie jezdzi 20 n grup nie bedziesz mial koleiny kiedy potrenujesz wypadanie z niej na mp?? gdzie rajd kosztuje 3 rzay tyle ?? kiedy bedziesz mial na asfalcie tyle syfu itd wyzej napisalem kometarz o gosciach o przesunieciu ich na tyl stawki i dlaczego.

jeszcze jedno co moge powiedziec o waszym wychowaniu samo slowo GOSCIE do czegos zobowiozuje goscia sie szanuje chyba ze wy jestescie wychowani innaczej to gosciowi podaje sie jako pierwszemu talerz i nie nalezy sie z tego powodu buntowac !!! takie sa zasady kultury to gosc siada pierwszy przy stole mimo ze zjesz pierwszy czekasz az dokonczy gosc to ty wynosisz talez po gosciu a nie gosc po tobie

"STANIK BYL TYLKO GOSCIEM" tylko czy az?? on sie nie szarogesil powiedzil poprostu nie dales mi skonczyc obiadu
"DOSTOSOWAC SIE DO REGUL" czyli to jest regula ze ze kogos blokujesz

"dobrze ze GOSCI WYWALILI na koniec, (wkonicu my mamy miniej zniszczone drogi)" czytaj (wiecej zarcia na stole niech goscie jedza kosci jak my sie troche odsuniemy od stolu to moze jeszcze troche salaty skubna~)
ale co ja wiem o kulturze o gosciach o rajdach o rajdowym marketingu
g.... wiem
wy wiecie wiecej ...........
powodzenia chlopaki dobra droga

GOSCIE WONN NASZA MISKA TYLKO NASZA

"JA CHCE WIECEJ MI DAJCIE WIECEJ A WLASNIE ZA JA MI SIE NALEZY WIECEJ" BO NASZA JEST SWIETA RACJA BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIZ TWOJSZA BO MOJA RACJA JEST NAJ MOJSZA"
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez honda » piątek, 1 cze 2007, 09:55

Panowie wyluzujcie, Włochu nie przekonasz ich więc nie lepiej klawiatury zaoszczędzić trochę i nerwów :P
Zawsze pełnym ogniem ...
honda
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 10:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez martin.h » piątek, 1 cze 2007, 11:19

Wloch a ty? napisał(a):... wiem ze gdyby nie goscie rajd pzm ogladali by okoliczni mieszkancy rodziny zawodnikow z ktorzy startuja spasorzy dali by tyle kasy co na kjs a dziennikarze byli by tam za kare i pili by za bledy otograficzne fotorepoterzy przyjechali by tylko po to zeby sprzedac swoje zdjecia ktore zrobili na poprzednim pzm....


Tutaj się mylisz. Oglądając niejedną rundę pucharu PZM stwierdzam, że zawodnicy z Pucharu PZM jeżdżą bardziej widowiskowo (nawet ci w sejach) niż goście w Lancerach czy Subaru, i to na nich patrząc mam większy uśmiech na twarzy, dla nich jade na rajd.

Wloch a ty? napisał(a):...jeszcze jedno co moge powiedziec o waszym wychowaniu samo slowo GOSCIE do czegos zobowiozuje goscia sie szanuje chyba ze wy jestescie wychowani innaczej to gosciowi podaje sie jako pierwszemu talerz i nie nalezy sie z tego powodu buntowac !!! takie sa zasady kultury to gosc siada pierwszy przy stole mimo ze zjesz pierwszy czekasz az dokonczy gosc to ty wynosisz talez po gosciu a nie gosc po tobie...


No tak to może mamy się jeszcze przed nimi kłaniać. Zawodnicy z Pucharu PZM płacą cholernie wysokie wpisowe (jak na Polskie warunki), dla niektórych są to ostatnie ciężko zarobione pieniądze. I co? Mają jechać po przeoranym polu po przejeżdzie kilkunastu czteronapędówek. Według mnie średnia przyjemność.
Dla Gości są MP, dla zawodników z PZM-otu Puchar. Tak samo jest z piłką czy innymi dyscyplinami, są rózne kategorie, jest I liga, II liga itd.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez kirloy » sobota, 2 cze 2007, 15:01

Nie da sie ukryc sie Wloch ma swoje racje bo goscie robia kawal dobrej roboty marketingowej dla zawodnikow PZM.

Trudno jednak usprawiedliwiac takie zachowania - Stanikowi puscily nerwy - powinien wstydzic. Nie mozna sie godzic na takie sytuacje bo do czego to doprowadzi.
Kempa zreszta tez sie powinien wstydzic bo jak mozna sie nie domyslec ze Nka go nie dogoni...
"to je rally...."

Odnosnie reakcji Stanika na ta sytuacje to moze lepiej bylo zapowiedziec ze to koniec jego startow w PZM na takich warunkach - i tego sie trzymac.
Solka juz na cieszynce nie zobaczymy po incydentach z kolcami.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez ccc » niedziela, 3 cze 2007, 13:40

http://picasaweb.google.pl/szybkimarian ... apitKSport


tego jeszcze nie było. jeździec bez głowy? taki ładny kask :)
ccc
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 10:29

Postprzez złomek » niedziela, 3 cze 2007, 14:10

Wloch a ty? napisał(a):no widze ze jakiekolwiek kometarze na tym forum nie maja sensu jak wy wiecie lepiej jakie przelozenie marketingowe maja rajdy. jezeli tak jest to po co holek mialby testowac corolle i po co byl ten temat nadety we wszystkich portalach w radio jezeli pozniej mial jechac xsara w polskim jaki sens mialby test przeciez xsara wygral by polski naewt nie ustawiona z nkami czy macie inne zdanie na ten temat?? po to SZANOWNY PZM wyslal gosi na koniec zeby kto kolwiek zobaczyl inne klasy a nie po ich przejezdzie zawinol sie na inny oes sam kiedys jezdzilem w pzm i wiem ze gdyby nie goscie rajd pzm ogladali by okoliczni mieszkancy rodziny zawodnikow z ktorzy startuja spasorzy dali by tyle kasy co na kjs a dziennikarze byli by tam za kare i pili by za bledy otograficzne fotorepoterzy przyjechali by tylko po to zeby sprzedac swoje zdjecia ktore zrobili na poprzednim pzm. pucharowicze powiedzieli by swoim potecjalnym lub obecnym sponsorom ze rajd zrobiony w lesie ktory ogladal nikt o ktorym bylo cicho kosztowal ich minimum 4000pln zalzy od klasy zyby nie stworzyla sie dyskusja ze nie wiem ile to kosztuje. taki gruby pan sponsor pekby ze smiechu

a do ZLOMEK o nie wiem po co jezdzicie w pucharze ??
wydaje mi sie ze po to zeby kiedys jezdzic w mp me itd a myslisz ze jezdzac po drodze nie zniszczonej bez kolejny jak przejdziesz do klasy wyzej mam na mysli mp gdzie jezdzi 20 n grup nie bedziesz mial koleiny kiedy potrenujesz wypadanie z niej na mp?? gdzie rajd kosztuje 3 rzay tyle ?? kiedy bedziesz mial na asfalcie tyle syfu itd wyzej napisalem kometarz o gosciach o przesunieciu ich na tyl stawki i dlaczego.

jeszcze jedno co moge powiedziec o waszym wychowaniu samo slowo GOSCIE do czegos zobowiozuje goscia sie szanuje chyba ze wy jestescie wychowani innaczej to gosciowi podaje sie jako pierwszemu talerz i nie nalezy sie z tego powodu buntowac !!! takie sa zasady kultury to gosc siada pierwszy przy stole mimo ze zjesz pierwszy czekasz az dokonczy gosc to ty wynosisz talez po gosciu a nie gosc po tobie

"STANIK BYL TYLKO GOSCIEM" tylko czy az?? on sie nie szarogesil powiedzil poprostu nie dales mi skonczyc obiadu
"DOSTOSOWAC SIE DO REGUL" czyli to jest regula ze ze kogos blokujesz

"dobrze ze GOSCI WYWALILI na koniec, (wkonicu my mamy miniej zniszczone drogi)" czytaj (wiecej zarcia na stole niech goscie jedza kosci jak my sie troche odsuniemy od stolu to moze jeszcze troche salaty skubna~)
ale co ja wiem o kulturze o gosciach o rajdach o rajdowym marketingu
g.... wiem
wy wiecie wiecej ...........
powodzenia chlopaki dobra droga

GOSCIE WONN NASZA MISKA TYLKO NASZA

"JA CHCE WIECEJ MI DAJCIE WIECEJ A WLASNIE ZA JA MI SIE NALEZY WIECEJ" BO NASZA JEST SWIETA RACJA BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIZ TWOJSZA BO MOJA RACJA JEST NAJ MOJSZA"


Z braku czas i funduszy na PPZM zakoncze swoja zabawe. Zbudowanie auta kosztowalo mnie sporo kasy i chce nim scigac sie w przyzwoitych warunkach, a nie walczyc o to zeby nie wypasc z koleiny.

Goscie sa potrzebni, ale puchar jest dla nas i to my powinnismy miec zapewnione jak najlepsze warunki do scigania sie, szczegolnie ze placimy za to duze pieniadze, w wiekoszci swoje.
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez samer_wrc » środa, 13 cze 2007, 01:01

ccc napisał(a):http://picasaweb.google.pl/szybkimarian/10RajdAgapitKSport


tego jeszcze nie było. jeździec bez głowy? taki ładny kask :)



Szybka zmiana kola, a kask szybko sciagniety niestety przypadkowo trafil pod kolo.
Rajdy to nie tylko sciganie, to tez przygoda :)

Pozdro
13.02.2004 , dlaczego ten dzien musial byc ? :( Janusz trzymaj sie! Jestes Nadal Mistrzem

Nowe GG - 6195772
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez Biluch » środa, 13 cze 2007, 07:10

Mysle ze kazdy z was ma po troche racji Goscie napedzaja media i publike ale z drugiej strony jak jada na koncu to jest szansa ze publika zostaje do konca odcinka i chłopaki z nizszych klas maja szanse na ogladarke przez co ich sponsorzy sie ciesza ze sa zauwazalni. :lol:
www.rwdidiots.pl
Avatar użytkownika
Biluch
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 10:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość