Rajd Zamkowy

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez RallyMAN » sobota, 12 lis 2005, 15:01

Ja mysle, ze nie kazdy musi umiec jezdzic, najwazniejsze to czerpac z tego jak najwiekszą frajde, bawić się w to i cieszyć się tym... takie jest moje zdanie, spojzcie na Piotra Meresińskiego, sam przyznał kiedys w wywiadzie: 'wiem, ze nie jestem żadnym asem', i co w tym złego? wazne sie działa w rajdach, jezdzi i cieszy sie tym... a Ty Slick myslisz ze jak rav nie wygrywa rajdów to ze jest jakis gorszy czy co? bo nie czaje o co Ci chodzilo z tym 'jezdzić to Ty nie potrafisz'?? Zabrzmialo to jak bys robil z siebie nie wiadomo kogo i nie wiadomo jakiego mistrza kierownicy... takie jest moje zdanie przynajmniej...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez slick » sobota, 12 lis 2005, 15:51

rav napisał(a): Jednak nie ulega wątpliwości, że wspomniana wcześniej szykana, a następnie partia szybkich zakrętów nad jeziorem z kończącym ją prawym oporem były przeze mnie ... na maxa.

i o to mi tylko chodziło...widze że tylko rav zrozumiał o co mi chodziło i o co pytałem,reszta nie bardzo...
slick
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 paź 2005, 21:04
Lokalizacja: z krainy szutru

Postprzez Robecki » sobota, 12 lis 2005, 16:45

do slick-a : Nikt tu nie mówi że rav jest gwiazda :!: Chyba Tobie sie tylko tak wydaje. Rav jest po prostu jednym z niewielu zawodników którzy udzielaja sie na tym forum i mozna od niego uslyszec nie tylko suche fakty. I chwala mu za to. :) :!: Z pewnoscia nie jeździ tak szybko jak czolowka pucharu ale co z tego :!: Jeden jezdzi gorzej, drugi lepiej i tyle :!: Bardzo nie lubie jak ktos mowi ze ten, czy tamten NIE UMIE jezdzic i stad moja spontaniczna i niezbyt grzeczna wypowiedz (mam nadzieje ze Cie nie urazilem :wink:, jesli tak to przepraszam). Takie podsumowania jesli juz zostawmy dla siebie.
Co do twojego ostaniego posta: Jesli chodzilo Ci tylko o to, to wydaje mi sie ze twoje pytanie zostalo niezbyt trafnie sformulowane, ale juz mniejsza z tym. 8)
Aha i mam nadzieje ze miales podstawy do tego by twierdzic ze rav nie umie jezdzic. Moze np. jestes jednym z zawodnikow ktorzy kiedys wymiatali w pucharze, sam juz nie wiem. Byloby milo gdybys nam cos o tym opowiedzial. Tak czy owak
POZROOOOOO :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez slick » sobota, 12 lis 2005, 17:28

ok,koniec tematu,może faktycznie trochę źle pytanie zabrzmiało a chodziło mi tylko o tą nieszczęsną szykanę :wink:
pozdro
slick
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 paź 2005, 21:04
Lokalizacja: z krainy szutru

Postprzez -=KrzysiekWRC=- » wtorek, 15 lis 2005, 22:44

Na stronie http://www.mpac-motorsport.go.pl filmik z Rajdu Zamkowego.

PS. Autor debiutował w roli kamerzysty;)[/url]
Avatar użytkownika
-=KrzysiekWRC=-
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): sobota, 1 sty 2005, 21:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Szkucik » sobota, 19 lis 2005, 20:14

widzieliście informacje na autoklubie w sprawie kalendarza MP i PPZM?? proponuje zrobić wielki bunt w sprawie nie zamieszczenia Rajdu Zamkowego w nastepnym sezonie. Jestem dosłownie wściekły :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez wrxsti0 » niedziela, 20 lis 2005, 00:41

Bez Zamkowego !!! Przecierz był to najlepszy rajd i jeszcze robiony przez najlepszych ludzi którzy zanją się na rajdach mówię o panu Andzeju Szkucie i jego współpracownikach. Mam już w d*** cały PZM-łot i wszystkich pa***** którzy decysują o tym jaki rajd idzie. Ludzie chcą organizować rajdy a tu jakiś pa**** nie zgada się na to. Piszcie kto jest za tym aby Rajd Zamkowy został wpisany do kalendarza
wrxsti0
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 13 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez sumo » niedziela, 20 lis 2005, 09:52

przecież wiadomo jaki jest PZMot... no i wiadomo jakim człowiekiem jest A.Szkuta... ja też chce Zamkowy w kalendarzu !
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Mroowa » niedziela, 20 lis 2005, 11:19

A ja powiem że dla mnie najlpesiejszy był Strzeliński !!! coprawda w tym roku im nie pojszło bo co chwila dzwon. A o Zamkowym się niewypowiem bo niebyłem. Ale...ponoć niejest jakaś rewelka...
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez LUKAS_rally » niedziela, 20 lis 2005, 12:39

Pewnie znowu chodzi o jakieś chore układy w PZM i nie wiadomo co, przecież od poczatku z tym rajdem nie było jasne do końca a teraz ktoś sie go poprostu pozbył...jest tylko jedno jasne że cierpią przez to kibice i same rajdy ehhhh...
LUKAS_rally
 
Posty: 49
Dołączył(a): piątek, 24 gru 2004, 12:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez oli » wtorek, 22 lis 2005, 18:05

el_misios napisał(a):Obrazek Foto z zamkowego 72 zdjęcia

http://www.rallyfans.republika.pl/galeria.html
jakos tez wasze fota sie nie chca otwierac
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez rav » wtorek, 22 lis 2005, 22:52

Zobaczycie że w połowie sezonu jak któryś z organizatorów podejmie decyzję o odwołaniu swojej eliminacji na jego miejsce wskoczy zamkowy.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kimi » środa, 23 lis 2005, 06:39

byłoby fajnie , rajd był całkiem udany
chyba że PZM się zdenerwował na to że cały czas termin się zmieniał i dlatego nie ma go w kalendarzu na sezon 2006
Kimi
N3
 
Posty: 489
Dołączył(a): niedziela, 25 wrz 2005, 10:01

Postprzez PLayer » poniedziałek, 26 gru 2005, 13:24

Galeria mojego znajomego
Są to jego pierwsze próby fotografowania rajdów samochodowych, więc napiszcie co sądzicie. Był pierwszy raz na jakimkolwiek rajdzie, stąd może nie za dobre miejscówy, no i był sam na tym rajdzie... oceńcie.
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez rav » wtorek, 27 gru 2005, 04:38

Foty ni w kij dmuchał. Niezłe.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron