Rajd Wisły

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomy halik » wtorek, 29 sie 2006, 17:32

prosba do dobrze znajacych trase.jak byscie mogli opisac te niby ciekawe miejsca z mapek na oficjalnej stronie a juz cudownie by bylo jak byscie jakies fotki wrzucili tych ewentualnie innych ciekawych miejsc.niestety praca nie pozwolila na wczesniejsze objechanie odcinkow tak ze bym byl bardzo wdzieczny za pomoc.
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze


Postprzez tomy halik » wtorek, 29 sie 2006, 18:02

do kopernik:da sie tam jakos dojechac ? bo patrzac na mape to od mety bedzie chyba trooooszke dalej niz kilometr:)
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez Kopernik » wtorek, 29 sie 2006, 18:51

Jedynie od mety. Pozniej trzeba troche gibac odcinkiem w gore.
Kopernik
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2003, 19:39
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Piotrek_Górki Wielkie » wtorek, 29 sie 2006, 20:51

Piotrek mam nadzieję że się nie obraziłeś że Cię wyręczyłem? ;)[/quote]

Kamil Luzik ;-) Jeżeli chodzi i ciekawe miejsca to po tym jak skrocili os 1 to jedyne ciekawe miejsce zostalo przed prawym zakretem (zaraz przy mecie) a mianowicie jest to baaaardzo dlugi lewy podbijajacy pod góre. ale taka lightowa gore. Jak sie stanie z tylu bedzie fajnie widac kto gdzie hamuje. a reszte odcinkow za bardzo nie wiem, jutro jade objechac wszytkie oesy to wieczorekim postarm sie cos napisac. :D
Kajtka w Subaru mamy i za Niego kciuki trzymamy
Avatar użytkownika
Piotrek_Górki Wielkie
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 18:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Postprzez jarexcc » środa, 30 sie 2006, 09:50

fajne miejsce odcinek na zamarskach od drewnianego koscioła gdzie parkujemy auto około 500m w dół odcinkiem duzo widac 4 dwójkowe zakrety i jeden trójkowy na którym w 2001 roku seicento zaliczyło mocnego dacha
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Postprzez Piotrek_Górki Wielkie » środa, 30 sie 2006, 15:59

byłem przed chwila zrobic sobie opis os 3 (zamarski), przy okazji spotkalismy jednego z zawodników pucharu peugeota, jadacego golfem. Nie bede mówił głosno kto to,bo co to da.tak go nie wywalą...

Apropos tego oesu to jest jedno extra miejsce w takim lasku. POTĘŻNE spadanie i kupa niewidocznych i ciasnych zakretów. Przypuszczalnie mozna dojechac do tego miejsa od mety ul miodową,a potem ze 150m pod prąd odcinka. Pisze ze przypuszczalnie bo nie sprawdziłem tego bo jechałem zgodnie z os-em.
Kajtka w Subaru mamy i za Niego kciuki trzymamy
Avatar użytkownika
Piotrek_Górki Wielkie
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 18:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Postprzez Kisiel » środa, 30 sie 2006, 17:00

Czarny GOLF V GTI ??
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ŁukaszWRC » środa, 30 sie 2006, 17:12

Kisiel napisał(a):Czarny GOLF V GTI ??

Ten, o którym myślisz nie jeździ w pucharze, a nawet nie startuje w tym rajdzie.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez kirloy » środa, 30 sie 2006, 19:35

@Piotrek

jak widac to jednak cos daje. Jak jestes pewny to mow...
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Andrzej » czwartek, 31 sie 2006, 12:59

Kto moglby zrobic mini przewodnik z kilkoma zdjeciami na kazdy OS?? Bylbym bardzo wdzieczny
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Dj.Dario » czwartek, 31 sie 2006, 17:18

Jestem po zapoznaniu... syf i tyle...

Lipowiec - nic sie nie dzieje, będzie widac kto ma mocny silnik, bo tylko mocą sie tu jedzie - NUDA!

Cisownica - skrócony do 6,5km, głównie przed metą, czyli nie ma hopki :( Są kozackie miejsca przy wszystkich zjazdach - jest wąsko, głębokie cięcia.

Zamarski - początek OSu fajny, idzie w dół do watersplesha, potem mocno w góre, więc N0 sie bedzie wlokło. Dalej to polecam już tylko słynną serie hopek przy 'Strumieniu'. I to własciwie tyle, w dalszej części OSu albo nic sie nie dzieje ciekawego - ciągle pod góre, wąsko i wolno.

Dębowiec - OS konfiguracją odpowiada OSowi zeszłej 'cieszynki'. Pierwsza połowa OSu super - kozackie zjazdy, podbicia, świetny L6>P6>L3 - miejsce gdzie wydzwonił Herban na cieszynce. Dalsza część OSu już szybka i prosta>90>prosta.

Ogólnie jestem zawiedziony, spodziewałem sie ciekawych OSów, a tu jest dosłownie pare kilometrów 'fajnych'... Najlepszą część Cisownicy obcieli... :/
http://www.pixel-art.com.pl

Sołek OGNIA !!!!!
Avatar użytkownika
Dj.Dario
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek, 13 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: Hażlach

Postprzez Anonymous » czwartek, 31 sie 2006, 18:55

Witam !

Dziś był pierwszy wypadek na trasie rajdu wisły na oesie CISOWNICA! Mieszkaniec Cisownicy [ Tico] oraz rajdowiec [Opel Combo !!] zderzyli sie czołowo ... Sad Nikomu nic sie nie stało na szczescie . Tico w stanie opłakanym !!

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez kirloy » czwartek, 31 sie 2006, 19:31

@Dj dario: nie wiedzialem ze Cisownice tez obcieli - tam sie wybieralem. Jaki powod, to pewne?
Mnie z reguly podobja sie takie pogorkowate (a nie gorskie) trasy po waskim - wiec moze nie bedzie tak zle jak mowisz

@bartek - tez piknie - nie ma jak budowac dobre relacje z miejscowymi
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Forever » czwartek, 31 sie 2006, 19:32

W Lipowcu moim zdaniem fajne miejsce jest tam gdzie wylecieli zdaje sie na cieszynce pare lat temu Maciejewski, czerwone CC i pozniej chyba Solowow, ale Solka nie jestem pewien, bo mnie juz tam nie bylo. I dojazd swietny.

Co do Cisownicy to jutro jade sie tam popatrzec, ale jesli chodzi o wypadek to jesli to jest ta droga co mysle, tam u gory to trzeba uwazac bo ciasno bardzo.
Pedal to the metal & the metal to the ground.
Forever
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2006, 23:06

Postprzez CiapeK » czwartek, 31 sie 2006, 20:03

na oesie Dębowiec nic ciekawego sie nie działo :)...
Kajto Ola - the best !!!!!!!!!!!!!!!
GG: 9597881
Avatar użytkownika
CiapeK
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sie 2006, 10:22
Lokalizacja: Skoczów :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości