Rajd Mazowiecki

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez ictus » wtorek, 28 mar 2006, 18:09

mnie bardzo interesuje czy w tym roku tez bedzie ten kawalek szutrowy w koncowce odcinka... tam na wysokosci przedostatniej strzalki na mapce
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn


Postprzez Robecki » wtorek, 28 mar 2006, 20:52

Podobno ma nie być ale to niech się może Rav wypowie bo on wie napewno :)
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez rav » wtorek, 28 mar 2006, 23:27

Na pewno będe wiedział we czwartek, jak dostanę książkę drogową, albo wcześniej, jak opublikują mapki. Z moich informacji wynika, że Maciejowice są skrócone, ponieważ w zeszłym roku nieświadomie natrafiono na prywatną drogę, której właściciel zarządał wysokiej opłaty kiedy wszystkie materiały były już wydrukowane. Klub zapłacił, ale w tym roku trasa miała być przekonfigurowana omijając prywatną drogę. Końcówka Maciejowic jest używana od kilku lat, więc myślę że chodzi o inny odcinej (chyba że w międzyczasie ktoś kupił drogę). Ktoś na forum ak-polski powiedział, że odcinek jest skrócony właśnie o tę końcówkę. Jedyną zmianą w zeszłum roku w porównaniu do odcinka sprzd 2 lat był kwadrat po asfalcie. Zdecydujcie sami. Ja mimo wszystko polecam rozstawić grilla na cały dzień na lewym zakręcie na szutrze poprzedzonym długą prostą wzdłóż wału. To na pewno będzie, bo nie ma innej drogi. Byłem tam kilka lat temu, jak jechali Czopik i Dytko w WRC-ach i nie żałuję. Warto było przejść parę klometrów.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PawelRally » środa, 29 mar 2006, 07:48

Na oficjalnej stronie rajdu są już dostępne mapki prób :arrow: Jest też aktualizowana lista zgłoszeń :arrow: . Widnieje na niej 79 załóg a nie jak miało byś 92 ?
Pięknie obsadzona jest klasa A7 i Gość. Będzie się działo.
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Fugazi » środa, 29 mar 2006, 07:57

nick555 napisał(a):Fugazi ja nic nie powiem ale ja licze na dojazdówki z Twojego GPSu :) więc mam nadzieję że nie zrobiłeś tam jakiś konkretnych poprawek :)


:D

Szkoda tylko tej końcówki, fajny lewy po luźnym i taka fajna rudera "z tarasem widokowym" mogły być ładne zdjątka :( no ale nie jest źle ...
Avatar użytkownika
Fugazi
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 19 mar 2003, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kruk » środa, 29 mar 2006, 09:06

Ciekawe dlaczego jeden pilot jest zgłoszony w A6 i N3. Jednocześnie w Peugeocie i Renault :roll: :wink: :lol: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nick555 » środa, 29 mar 2006, 09:38

rav napisał(a): ...Ja mimo wszystko polecam rozstawić grilla na cały dzień na lewym zakręcie na szutrze poprzedzonym długą prostą wzdłóż wału...

rav możesz przybliżyć to miejsce laikom takim jak ja? jak tam najprościej trafic? gdzie zostawić auto i w która stronę iść?
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Buncol » środa, 29 mar 2006, 09:56

hmm autoklub puscil plote z 92 zalogami, ale 79 ez dobrze :wink: Juz sie nie moge doczekac, od wczoraj rzuca mna na lewo i prawo. :) A grill jest sprawa ryzykowna, biorac pod uwage dzisiejsza pogode.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez qbus » środa, 29 mar 2006, 10:06

Kruk napisał(a):Ciekawe dlaczego jeden pilot jest zgłoszony w A6 i N3. Jednocześnie w Peugeocie i Renault :roll: :wink: :lol: .


Poniewaz Kuba Lisowski nie byl pewny startu i zgloszenie zostalo wyslane ot tak... w poniedzialek okazalo sie ze jednak nie jada to pilot mogl zmienic kierowce i tak zrobil. Jedzie Peugeotem.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Fugazi » środa, 29 mar 2006, 12:17

nick555 napisał(a):
rav napisał(a): ...Ja mimo wszystko polecam rozstawić grilla na cały dzień na lewym zakręcie na szutrze poprzedzonym długą prostą wzdłóż wału...

rav możesz przybliżyć to miejsce laikom takim jak ja? jak tam najprościej trafic? gdzie zostawić auto i w która stronę iść?


Dojechać to się nie da - chyba, że masz terenówkę (nie bulwarową :D ) - To jest ten lewy przed Kraskami Górnymi (patrząc od startu) jak gdzieś poszperam to mogę podrzucić waypointa do tej mapki, którą już masz 8)
Avatar użytkownika
Fugazi
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 19 mar 2003, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Fugazi » środa, 29 mar 2006, 12:29

Fugazi napisał(a):
nick555 napisał(a):
rav napisał(a): ...Ja mimo wszystko polecam rozstawić grilla na cały dzień na lewym zakręcie na szutrze poprzedzonym długą prostą wzdłóż wału...

rav możesz przybliżyć to miejsce laikom takim jak ja? jak tam najprościej trafic? gdzie zostawić auto i w która stronę iść?


Dojechać to się nie da - chyba, że masz terenówkę (nie bulwarową :D ) - To jest ten lewy przed Kraskami Górnymi (patrząc od startu) jak gdzieś poszperam to mogę podrzucić waypointa do tej mapki, którą już masz 8)


N 51 42.755
E 21 27.100
8)
Avatar użytkownika
Fugazi
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 19 mar 2003, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nick555 » środa, 29 mar 2006, 16:35

:lol: dziękówa jak stąd do Meksyku!!! czyli najprosciej do Topolina i stamtąd butem ten zaległy kilometr wzdłuż oesu...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rav » środa, 29 mar 2006, 17:17

Najprościej z Krasek dolnych. Miejsce jest zaznaczone na mapkach w WRC.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MatiWrc » środa, 29 mar 2006, 18:07

zna ktoś może jakieś ciekawe miejsca na Maciejowicach oprócz opisanego powyżej? z góry dzięki
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez Fugazi » czwartek, 30 mar 2006, 07:45

rav napisał(a):Najprościej z Krasek dolnych. Miejsce jest zaznaczone na mapkach w WRC.

DOKŁADNIE

Po drodze jeszcze jest lewy "na wał" (raczej pod wał)

Poza tym Przed mostem na Okrzejce szybkie łuki (patrzymy od startu)

W szczerym polu lewy wyskok na prostą pomiędzy Podwierzbiem a Wiśliną (zaraz za strumykiem)

Wiślina 8) łuki po szutrze... (na mapce ze strony nie ma tej kolonii)

Prawy b. szybki asfaltowy łuk z wypluciem do lasu pod sam koniec OSu (jak będzie mokro i z błotem ... :wink: 0

Kolonia Podłęż na mapce AK jest taki mały stawik na Wawskim 2001 było całkiem sympatycznie


Trche nie po kolei ale ... Tylko nie robić tłoku - proszę :wink:
Avatar użytkownika
Fugazi
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 19 mar 2003, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości