Eliminacje 2007

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » środa, 13 gru 2006, 21:15

Adi dokładnie ! Ale problem to też mieszkancy ... zawsze cos stoi na przeszkodzie :( Walczmy o Tychy i Cieszynke ! To Wiemy ze zima przychodzi zawsze przed Barbórka :) Ale pamietam Cieszynke po błotku ale mniejsza z tym .. Idzie os zrobic zeby te rajdy powróciły czy to juz jest sprawa załatwiona i tylko daty zaklepać ? Nie mam dostepu do neta a jak juz jestem to sa minuty i nie moge wszystkiego połapać :)

Pozdro
Anonymous
 


Postprzez pigal » środa, 13 gru 2006, 23:39

sory po tym co sie stalo z cieszynka w tym roku niestety nie mozna jeszcze raz eksperymentowac, czy moze organizatorom zechce sie robic rajd
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez !ADI! » czwartek, 14 gru 2006, 05:22

pigal zgadzam się! Tylko, że idąc tym tokiem myślenia, to by w PL zostało z 5-6 rajdów.
Przykład: Krakowski, Dolnośląski, z Agapitem też przeprawy były.
A teraz konfrontacja tego kto dał ciała i kto jest na liście i co?
Czyżby organizatorom Dolnośląskiego zachciało się rajd robić??

Teraz wypadła Cieszynka, tu się zgadzam, bo AK-Cieszyński jest poprostu tragiczny, raz byłem w ich siedzibie, to myślałem że nagle znalazłem się na planie filmu pt:"Miś", oczywiście pominąłem fakt totalnego dania du*y z rajdem, który o mało co już parę razy się nie odbył. Tylko nie rozumiem czemu nie ma Tychów?

Zakładam, że ten rok, to będzie czas na otrzęsienie się dla AK Cieszyńskiego i może w 2008 rajd powróci w pełni sił.


A teraz takie moje przemyślenie na temat organizacji. Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale jest coś takiego jak: uwaga tu trudne słowo synergia to jakby 2+2>4. AK Beskidzki [którego jestem człon*iem], w końcu nie zorganizował wyścigu górskiego, bo komuś nie związanemu z AK coś się nie spodobało - z resztą jak zwykle. To dlaczego nie można spróbować połączyć sił i w ten sposób próbować rozwiązać ten problem. Nie mam na myśli zapożyczania safeciarzy, tylko moce związane z organizacją rajdu, sponsorów etc.

Na koniec:
Wiem, że łatwo się mówi i że żyjemy w Polsce.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez pigal » czwartek, 14 gru 2006, 12:29

!adi! zgadzam sie z Toba, ze Tychy sie powinny odbyc, tak samo jak i zamkowy ktory w 2005 roku mial dobra organizacje, ale taka powinna byc zasada ze jak sie rajd nie odbywa to w nastepnym roku moze byc jedynie kandydatem do rozgrywek w pzm.
Dlatego nie rozumien dlaczego nie ma zamkowego, tych a barborka mimo ze swietny rajd to organizatorzy nie potrafia sobie z nim poradzic.
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez Anonymous » czwartek, 14 gru 2006, 16:49

No dokładnie a Ak cieszynskim szkoda pisac ... :) A co do Mery to nie wiem ! Rajd organizacja dobra ! Sponsora mają ... ehh ten Pzm :(
Anonymous
 

Postprzez kirloy » piątek, 15 gru 2006, 00:08

Barborka po tym samych trasach co Wisla to jest maly problem -ale PZMotowi to nigdy nie przeszkadzalo. Zreszta Cieszynke mozna by posunac troche na polnoc - Chybie, Pruchna, Konczyce-Zebrzydowice, Jbie i odpuscic tradycyjne OSy wisle ktora bymogla jechac w MP
To ze rajd sie nie odbyl to maly pikus - inne rajdy nie odbyly sie wiecej racy i dostaly druga szanse.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez KMart » piątek, 15 gru 2006, 11:50

No jak znam życie to może być też tak, że coś odpadnie (odpukać) i w ciągu 2 tyg będą chcieli zorganizować Cieszynkę. Ja bardzo lubiłem ten rajd, ale jak AKC ma dostać kopa po tym wyciepnięciu z kalendarza to przeboleję, z ciężkim sercem ale przeboleję. Niech tych dziadków (nie mówie o wszystkich bo kilku porządnych się znajdzie) wywala wkońcu! Porzeba młodej krwi...

Priorytetem tego AK powinna być organizacja kul(T)owej Barbórki a nie KJS dla samorządowców :P

Życzę naszym kochanym działaczom pracowitego Nowego Roku :) Poślę im kartkę na święta z jakimiś ciepłymi słowami zachęty ;)
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez kicia_pl1 » wtorek, 19 gru 2006, 23:20

2 Rajd Tyski ma zostac w PPZM ale ma sie odbyc nie jak to dotychczas było w srodku lata tylko na poczatku listopada :roll: to juz niebedzie to samo ale przynajmniej TYski rajd bedzie :wink:
------------------SoGa Motorsport-----------------
Avatar użytkownika
kicia_pl1
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 18:11
Lokalizacja: tychy

Postprzez skandal » czwartek, 28 gru 2006, 13:32

no i wszystko Fajnie , ale regulaminów nadal nie ma :( ?? :shock:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez skandal » czwartek, 28 gru 2006, 13:48

dostałem odpowiedź z PZM'u :shock:

pytanie dotyczyło oczywiście , terminu ukazania się regulaminów 2007 :

odpowiedź cytuje: "Jutro, jak dobrze pójdzie, powinny być na stronie PZM."

Dziękuję Pani Patrycji 8)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez skandal » piątek, 29 gru 2006, 14:43

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez Anonymous » piątek, 29 gru 2006, 15:02

nie jest źle panowie :) Tyski jest i jest dobrze :) Szkoda jednak Cieszynki ... Tyski na jesien ... hmm moze byc ciekawie ale atmosfera nie ta sama co w lato ...

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez skandal » piątek, 29 gru 2006, 15:14

jestem laikiem w temacie ...

proszę o podpowiedzi jakie rajdy są wg. Was Ciekawe do pojechania , by się uczyć .... bo nie ukrywam że w 2007 roku będę 1 raz startował i myślę o jakiś 3-6 eliminacjach ... co byście polecali ... ?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez SZUMI » piątek, 29 gru 2006, 15:50

O widze w kalendarzu Rajd Świdnicki Etol, a o ile sie nie myle to rajd Strzeliński też miał w nazwie Etol, więc, AK Sudecki zrobi trasy nie w rejonie strzelina a świdnicy??
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez Marmetal » piątek, 29 gru 2006, 16:29

SZUMI napisał(a):O widze w kalendarzu Rajd Świdnicki Etol, a o ile sie nie myle to rajd Strzeliński też miał w nazwie Etol, więc, AK Sudecki zrobi trasy nie w rejonie strzelina a świdnicy??


Wiadomo na razie tyle: "Rajd Strzeliński stał się Rajdem Świdnickim-ETOLL." :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości