Rajd Barbórki Cieszyńskiej

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez rav » poniedziałek, 30 paź 2006, 22:31

am83 napisał(a):"(...)Wczoraj po wizji lokalnej, zrezygnował z funkcji dyrektora Andrzej Szkuta, kilka dni temu awaryjnie poproszony o pomoc." Może by tak sprincik panie Szkuta?? :x Jeśli rajdu nie będzie to już druga impreza w regionie której się nie udało zorganizować, a zamiast tego pana który już pokazał jak się organizuje Zamkowy i wywala "Wisłę" z Wisły, można było poprosić awaryjnie inna osobę... Wszak rajd Wisły w tamtych rejonach się odbył, a kobieta na stanowisku dyrektora rajdu sprawdziła się znakomicie! :)

Zaznaczam: to tylko moje zdanie, a główną przyczyną pewnie i tak były wybory...


Ubiegłoroczny Zamkowy był jednym z najlepiej zorganizowanych PZM-otów, w których startowałem. To był jedyny rajd, gdzie od pokoju do biura rajdu miałem 200m, a stanowisko serwisowe miałem rozłożone przy wyjściu z mojego hotelu.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez dany » poniedziałek, 30 paź 2006, 22:51

jeśli poziom organizacji rajdu opierasz na tym że miałeś blisko z pokoju hotelowego do biura i na strefę to gratulacje...
Avatar użytkownika
dany
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 17:23
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez xsarawrc » poniedziałek, 30 paź 2006, 22:54

To prawda!Co jak co ale Panu Szkucie nie mozna zarzucic niczego zlego!Zamkowy byl dobrze zorganizowany,zero wpadek,nastawienie do zawodnikow i pomoc bardzo w porzadku!
Cos mi sie wydaje,ze jego rezygnacja i sytuacja rajdu to nie do konca sprawa braku funduszu czy problemow z trasami.Bardziej pachnie tu sytuacja w klubie bo czy z powodow wyzej wymienionych rezygnowal by ze stanowiska??Kapitan z tonacego statku schodzi ostatni... Ale moze sie myle...
xsarawrc
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 13 wrz 2005, 20:30

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 30 paź 2006, 23:03

Nie no muszę coś powwiedzieć bo niemogę wytrzymać.
Andrzej Szkuta - jemu należy dziekować że Wisła jechała i nie miał dluższej przerwy (czytaj nie wypadła z kalendarza wcześniej) Gdyyby nie przenosiny (wymuszone przez sponsorów) rajdu by nie było przez dwa lata. Wcześniej też były problemy z który bardzo dobrze sobie radził i rajd jechał.
Zamkowy. Od wielu zawodników słyszałem że bdb zorganizowany tylko te trasy. Niestety taki urok jest dróg w tamtych okolicach. A Zamkowy w tym nie pojechał bo urzędasy :twisted: nie pozwoliły i oczywiście nasza wspaniała policja :twisted: która tiwrdziła " że drzewa za blisko drogi rosną".
A w cieszynie przeszkadzają wybory (tak jak i GSMP na podbeskidziu) i nie chodzi tu o dziń że trzeba isć do urn i pan Wiesio nie dojdziue bo rajd bedzie, nie nie. Wójtowie chcą wygrać wybory utrzymać dupę na chwiejnym, ciepłym stołku i wolą nie podpaść mieszkańcom którym przeszkadza, choć i tak siedzą w domu (nigdzie się nie wybieraja), nic nie słyszą (bo mają albo dom dalej od drogi albo nowe okna) i chcą żeby rajd przenieść na TOR!!!
paranoja
brak kasy ( choć nie wiem dlaczego nie mają Lotosa jako sponsora).

Ale to jest Polska i powinniśmy się przyzwyczaić.
Ja wolę sie nie przyzwyczajać i prawdopodobnie wyjeżdzam z kraju i za pracą i za startami.
Mam dość, ja wysiadam z tego wozu drabiniastego
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez am83 » wtorek, 31 paź 2006, 01:56

OK -sorry, trochę mnie poniosło i może za szybko wyjechałem z oskarżeniami, (prawie szlag mnie trafil jak usłyszałem tą "nowinę") ale dziwi mnie to że dyrektor awaryjnie wezwany rezygnuje, więc coś jest chyba nie tak? A co do konkretów to myśle że lepiej zaczekać na oficjalne stanowisko w tej sprawie!
am83
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:17

Postprzez Szkucik » wtorek, 31 paź 2006, 15:05

hejka
Zabiorę głos w tej sprawie choć wcale go nie chciałem zabierać :!: A teraz słuchać uważnie, bo nie będą powtarzał :!:

Piaszę bo trochę jestem urażony słowami w stronę Andrzej Szkuty - defakto mojego ojca (teraz ciiiii żeby nik się nie dowiedział :wink: ) Chiałbym powiedzieć tylko że Barbórka nie idzie ponieważ przy rajdzie nic nie ma zrobionego. Niestety nie mogą rospisać się więcej bo po pierwsze nie chcę nikogo urazić, bo drugie szkoda mi AK Cieszyńskiego i tamtych terenów.

My to znaczy AK Zamkowy te teraz ma problemy związane z mieszkańcami po Zamkowym Super Rally Sprincie.
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez am83 » wtorek, 31 paź 2006, 15:30

Szkucik napisał(a):hejka
Zabiorę głos w tej sprawie choć wcale go nie chciałem zabierać :!: A teraz słuchać uważnie, bo nie będą powtarzał :!:

Piaszę bo trochę jestem urażony słowami w stronę Andrzej Szkuty - defakto mojego ojca (teraz ciiiii żeby nik się nie dowiedział :wink: ) Chiałbym powiedzieć tylko że Barbórka nie idzie ponieważ przy rajdzie nic nie ma zrobionego. Niestety nie mogą rospisać się więcej bo po pierwsze nie chcę nikogo urazić, bo drugie szkoda mi AK Cieszyńskiego i tamtych terenów.

My to znaczy AK Zamkowy te teraz ma problemy związane z mieszkańcami po Zamkowym Super Rally Sprincie.


Tak jak wspomniałm wyżej -nieco mnie poniosło, za co przepraszam... To było napisane pod wpływem negatywnych emocji... Zamierzałem startować w tym rajdzie temu mi ciśnienie skoczyło... :)
am83
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:17

Postprzez rav » wtorek, 31 paź 2006, 15:58

dany napisał(a):jeśli poziom organizacji rajdu opierasz na tym że miałeś blisko z pokoju hotelowego do biura i na strefę to gratulacje...


Jest to bardzo znaczący atut. Rajd miał również wiele innych zalet. Został zorganizowany prolog. Mimo ze teren nie był zbyt urozmaicony to trasy były bardzo ciekawe. Ktoś wreszcie zrozumiał, że szykana to nie tylko element obniżający średnią prędkość na OS-ie, ale że również może być ciekawym technicznie elementem. Nigdzie indziej nie spotkałem się z tym, żeby szykanę jechać 3-cim biegiem. Wszyscy inni organizatorzy ustawiają je tak, żeby niemal zatrzymać się w miejscu.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MSG Racing » wtorek, 31 paź 2006, 16:09

Szkucik Tego sie obawiałem> że działacze zawalili. Od kilku lat rajd był robiony na ostatnią chwilę i głównie z wpisowego od zawodników. Wszystko szło po najmniejszej lini oporu, ale nie poweim bo rajd zawsze był dobrze zorganizowany za co należą sie brawa AK Cieszyńskiemu.
Jednak muszę powiedzieć, że potrzebują zmian, pomimo tego że są tam ludzie którzy robia impreże Trytono Moto Szoł (zajeb... sprincik za 15zł)
to zmian potrebują.

I sie pokuszę o stwierdzenie ze Cieszynka to njaleprzy rajd w tym rejonie i szkoda go bedzie, jeżeli nie wtym to żeby w przyszłym pojechał, bo mam obawy że sytuacja się nie zmieni (nawiazujac do tego co wyżej napisałem)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Szkucik » wtorek, 31 paź 2006, 18:47

MSG Racing napisał(a):Szkucik Tego sie obawiałem> że działacze zawalili. Od kilku lat rajd był robiony na ostatnią chwilę i głównie z wpisowego od zawodników. Wszystko szło po najmniejszej lini oporu, ale nie poweim bo rajd zawsze był dobrze zorganizowany za co należą sie brawa AK Cieszyńskiemu.
Jednak muszę powiedzieć, że potrzebują zmian, pomimo tego że są tam ludzie którzy robia impreże Trytono Moto Szoł (zajeb... sprincik za 15zł)
to zmian potrebują.

I sie pokuszę o stwierdzenie ze Cieszynka to njaleprzy rajd w tym rejonie i szkoda go bedzie, jeżeli nie wtym to żeby w przyszłym pojechał, bo mam obawy że sytuacja się nie zmieni (nawiazujac do tego co wyżej napisałem)




niestety ja nie tylko mówię że nie będzię go w tym roku ale - to jest moje zdanie - (chodź już wiem że jak się nie odbędzie w tym roku to w przyszłym nie będzie go w kalendarzu Pucharu PZM na przyszły rok) rajd raczej na 2 albo nawet 3 lata nie pójdzie - chciałbym się mylić z tym stwierdzeniem :(
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez el_misios » wtorek, 31 paź 2006, 18:55

Kurde najlepszy mój rajd po Elmocie i Polskim niypojedzie tego bych sie w największym koszmarze niyspodziywoł.
Może powodem jest wypadek z udziałem kibiców w tamtym roku ???
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez MSG Racing » wtorek, 31 paź 2006, 23:08

Ciekawe jak to będzie. W sumie trzeciej ligi nie ma więc jak rajd nie pojedzie w tym roku a wszystko będzie ok w przysżłym roku to nie widzę przeszkód aby pojechał.
na ten rok nie mam słów
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez !ADI! » wtorek, 31 paź 2006, 23:52

To w takim razie Chmielewski wygrał puchar??? :/
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez mgboy » środa, 1 lis 2006, 00:11

z tego co uchem jednym usłyszałem to faktycznie jest organizacyjne zero, trzy tygodnie do rajdu, a nie ma jeszcze regulaminu, p.Szkuta poproszony o pomoc, przyjechał, popatrzył i stwierdził że nie ma sensu się szarpać
mgboy
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 23 sie 2006, 11:00

Postprzez MSG Racing » środa, 1 lis 2006, 02:59

Wcalę mu się nie dziwię. Bo co w trzy tygodnie zrobiłby jak taki rajd trzeba przygotowywać z pół roku. Cieszyński chyba czekał aż znajdzie sie sponsor i wtedy reszte już sie jakos zrobi.

Niestety rajdu nie ma i Puchart węduje do Janka.
Szkoda
:cry:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości