Rajd Wisły

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 18 wrz 2007, 18:09

piguła napisał(a):
kropek napisał(a):dalmnie rajd nie udany chodz dawno nie widziałem takiej rywalizacji w klasie RWD-1 my z Jurkiem śliśmy włeb włeb naprawde walczyliśmy o setne sekundy i tu nagle miałem takiego pecha skrzynia mi padła na ostatnim odcinku niemiałem żadnych biegów Gratulacje wielkie dla Jurka za zwycięztwo ma ktoś może fotki zalogi GRONDAL/KWIECIEŃ nr 75 Prawie Jak Subaru e-mail: gronpiek@wp.pl


Twoja ortografia mnie poraża...nie da się tego czytać


Jakos nie zauwazylem aby bylo to forum polonistyczne :lol:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25


Postprzez Robson » wtorek, 18 wrz 2007, 18:12

Zapis wypadku załogi Chmielarz/Jakubiec
http://www.rajdy.org.pl/rajd/884.html
Ostatnio edytowano wtorek, 18 wrz 2007, 18:22 przez Robson, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Robson
N2
 
Posty: 175
Dołączył(a): sobota, 25 paź 2003, 19:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez kirloy » wtorek, 18 wrz 2007, 18:14

@SZKUCIK
Moze i masz racje ze Wisly nie bedzie w RSMP, ale wydaje mi sie ze organizator stanal na wysokosci zadania.
Kibice mimo sredniej pogody tez dopisali i byli w miare zdyscyplinowani i obeznani w tym o co chodzi w tym sporcie.
Trasy tez sa ok.
Tradycje duze - numer 54 zoobowiazuje.
Kasa ?

Czego wiec Wisle brakuje zeby wejsc do RSMP?

Co bedzie w przyszlym roku - dublujacy z Elmotem Nikon?
Cieniujacy Subaru?

przy takiej ilosci kibicow mysle ze zaslugujemy na powrot RSMP na Wisle i PZMot na Cieszyn, a moze na odwrot - dla mnie tez ok;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez piguła » wtorek, 18 wrz 2007, 18:35

rallyfan2 napisał(a):
piguła napisał(a):
kropek napisał(a):dalmnie rajd nie udany chodz dawno nie widziałem takiej rywalizacji w klasie RWD-1 my z Jurkiem śliśmy włeb włeb naprawde walczyliśmy o setne sekundy i tu nagle miałem takiego pecha skrzynia mi padła na ostatnim odcinku niemiałem żadnych biegów Gratulacje wielkie dla Jurka za zwycięztwo ma ktoś może fotki zalogi GRONDAL/KWIECIEŃ nr 75 Prawie Jak Subaru e-mail: gronpiek@wp.pl


Twoja ortografia mnie poraża...nie da się tego czytać


Jakos nie zauwazylem aby bylo to forum polonistyczne :lol:


chłopie,wiem jakie to jest forum ale jakieś zasady powinny obowiązywać no chyba że ma to być forum dla "gamoni"...wiem że zwróciłem uwagę dla Waszego "idola" ale aż się boję pomysleć jak ten kolega napisze ofertę dla sponsora lub jakieś pismo do dyrektora rajdu...

PS.jak inny użytkownik na tym forum zrobi jakiś rażący błąd to od razu jest mu to wytykane także postąpiłem tak samo.
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Postprzez subaru_girl_bc_90 » wtorek, 18 wrz 2007, 18:51

Zostawcie kropka w spokoju... robicie offtop takim gadaniem :evil:
subaru_girl_bc_90
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): niedziela, 9 wrz 2007, 20:05

Postprzez Miro14 » wtorek, 18 wrz 2007, 18:59

Na tym filmie widze siebie jak kiwie żeby przyśpieszała, stoje z tom grupką widać tam kolesia z czerwoną czapką.Straszne film nie ukazuje tego co naprawdę sie tam stało,Ten huk ... a ona jeszcze nam machała i smiała i nikt nie przypuszczal że może dojść do czegoś takiego. :( :(
Ostatnio edytowano wtorek, 18 wrz 2007, 19:21 przez Miro14, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Miro14
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 16 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Cisownica

Postprzez darude » wtorek, 18 wrz 2007, 19:12

ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):
ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):...czy mój mistrz Elżbieciak. Michał zmiażdżył rywali w N0, pokazując tym samym, że nie ma na niego w tym sezonie mocnych. :D.....

Darude - twój mistrz nie miał sie z kim ścigać po tym jak na Zamarskach odpadli Kamieński i Cywiński...tak wiec ogarnij sie i bez zbednej propagandy


ElMatador proszę cię! To że Kamień i Cywiński odpadają na 3 oesie, to chyba tylko i wyłącznie ich zasługa. A już i tak na pierwszych oesach (razem z podaną dwójką) rosła niezła przewaga. :wink:


Jaka przewaga - 13 sek?


no to już znaczna przewaga po 2 oesach, nie uważasz? :wink:
Michał zresztą sam potwierdził swoją dyspozycję wygrywając 3 raz z rzędu i 4 raz w sezonie rajd w N0. 8)
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Szkucik » wtorek, 18 wrz 2007, 19:18

kirloy napisał(a):@SZKUCIK
Moze i masz racje ze Wisly nie bedzie w RSMP, ale wydaje mi sie ze organizator stanal na wysokosci zadania.
Kibice mimo sredniej pogody tez dopisali i byli w miare zdyscyplinowani i obeznani w tym o co chodzi w tym sporcie.
Trasy tez sa ok.
Tradycje duze - numer 54 zoobowiazuje.
Kasa ?

Czego wiec Wisle brakuje zeby wejsc do RSMP?

Co bedzie w przyszlym roku - dublujacy z Elmotem Nikon?
Cieniujacy Subaru?

przy takiej ilosci kibicow mysle ze zaslugujemy na powrot RSMP na Wisle i PZMot na Cieszyn, a moze na odwrot - dla mnie tez ok;)



czemu nie wejdzie bo taki jest regulamin /jak nie bedzie jakiegoś rajdu ok może Wisła wróci/ co do szczegółów się nie wypowiadam bo mam bardzo inne zdanie na ten temat /nie chcę lub nie mogę wszystkiego mówić bo znam rzeczy które muszą pozostać w wąskim gronie/
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez ElMatador » wtorek, 18 wrz 2007, 20:01

darude napisał(a):
ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):
ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):...czy mój mistrz Elżbieciak. Michał zmiażdżył rywali w N0, pokazując tym samym, że nie ma na niego w tym sezonie mocnych. :D.....

Darude - twój mistrz nie miał sie z kim ścigać po tym jak na Zamarskach odpadli Kamieński i Cywiński...tak wiec ogarnij sie i bez zbednej propagandy


ElMatador proszę cię! To że Kamień i Cywiński odpadają na 3 oesie, to chyba tylko i wyłącznie ich zasługa. A już i tak na pierwszych oesach (razem z podaną dwójką) rosła niezła przewaga. :wink:


Jaka przewaga - 13 sek?


no to już znaczna przewaga po 2 oesach, nie uważasz? :wink:
Michał zresztą sam potwierdził swoją dyspozycję wygrywając 3 raz z rzędu i 4 raz w sezonie rajd w N0. 8)


Nie uważam, że Elżbieciak jest kiepskim kierowcą bo jest b. dobrym ale nie pisz o miażdzeniu konkurentów bo 13 sec po 3 (a nie 2) odcinkach to jest tyle co jedno niedohamowanie sie na oporze. Miażdzenie rywali to jest wygrywanie wszystkich OS jak np Bouffier na Kaszubskim gdzie wygrał wszystkie odcinki na ktorych jechal sprawnym autem - bodajże 9 z 11.
Chodziło mi o Twoję propagande, która kojarzy mi sie z tym co robi nasz rząd i prezydencik...
ElMatador
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 1 cze 2004, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez np126p » wtorek, 18 wrz 2007, 20:16

Szkucik napisał(a):
kirloy napisał(a):@SZKUCIK
Moze i masz racje ze Wisly nie bedzie w RSMP, ale wydaje mi sie ze organizator stanal na wysokosci zadania.
Kibice mimo sredniej pogody tez dopisali i byli w miare zdyscyplinowani i obeznani w tym o co chodzi w tym sporcie.
Trasy tez sa ok.
Tradycje duze - numer 54 zoobowiazuje.
Kasa ?

Czego wiec Wisle brakuje zeby wejsc do RSMP?

Co bedzie w przyszlym roku - dublujacy z Elmotem Nikon?
Cieniujacy Subaru?

przy takiej ilosci kibicow mysle ze zaslugujemy na powrot RSMP na Wisle i PZMot na Cieszyn, a moze na odwrot - dla mnie tez ok;)



czemu nie wejdzie bo taki jest regulamin /jak nie bedzie jakiegoś rajdu ok może Wisła wróci/ co do szczegółów się nie wypowiadam bo mam bardzo inne zdanie na ten temat /nie chcę lub nie mogę wszystkiego mówić bo znam rzeczy które muszą pozostać w wąskim gronie/
pozyjemy zobaczymy zostan sobie w waskim gronie ojca rydzyka
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez darude » wtorek, 18 wrz 2007, 20:23

ElMatador napisał(a):Chodziło mi o Twoję propagande, która kojarzy mi sie z tym co robi nasz rząd i prezydencik...


heh, luz. a więc nie będę już więcej szerzył propagandy. :wink:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez mortonrally » wtorek, 18 wrz 2007, 20:24

Robson napisał(a):Zapis wypadku załogi Chmielarz/Jakubiec
http://www.rajdy.org.pl/rajd/884.html


moze ktos wrzucic na jakis upload?? bo za duża liczba oglądnięć
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Mroowa » wtorek, 18 wrz 2007, 20:28

kirloy napisał(a):Co bedzie w przyszlym roku - dublujacy z Elmotem Nikon?
Cieniujacy Subaru?


czy one się tak dublują??? nie powiedziałbym... looknij na trasę w tym roku i powiedz czy się dublują ?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Anonymous » wtorek, 18 wrz 2007, 20:39

Na prośbę załogi materiał z wypadku został usunięty .
Anonymous
 

Postprzez np126p » wtorek, 18 wrz 2007, 20:57

Bartek Cieszyn napisał(a):Na prośbę załogi materiał z wypadku został usunięty .

moze ma ktos filmik i udostepni na youtube
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości