Rajd Wisły

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyfan2 » poniedziałek, 17 wrz 2007, 20:25

Bartek Cieszyn napisał(a):kolega to są rajdy . Marcin chyba 3 rajd z rzędu jechał po Ladzie i wiele razy ja doganiał . Marcin wpadł do rowu kibice niezbyt chętnie przyszli mu z pomocą , zaczęli nie wiadomo czemu skakać mu po dachu i rozwalili tylną szybe ... ehh :wink:


Jesli chodzi o Kwasnego slyszalem w zeszlym roku o nim zle rzeczy od jednego zawodnika z jego klasy.Nie mi rozstrzygac jak jest i bylo ale mozliwe ze niektorzy do niego sympatią nie palaja.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25


Postprzez Anonymous » poniedziałek, 17 wrz 2007, 20:30

Jeśli nie jest w porządku to czemu przed prologiem jechał po bodajże pompe dla załogi Mikołajczyk/Borowiczka :?: Mniejsza o to , niech mówią co chcą Marcin jest w porządku wg. Mnie . Czy mu kibucują czy nie brzydko sie zachowali :wink:
Anonymous
 

Postprzez Ziggy » poniedziałek, 17 wrz 2007, 20:32

Bartek Cieszyn napisał(a):Nie :wink:

Chce ktoś nagrania :?:


generalnie chodziło o to, że Daniel byłby wyżej w generalce a nie to, że Kwaśny leżał w fosie :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez rallyfan2 » poniedziałek, 17 wrz 2007, 20:50

Bartek Cieszyn napisał(a):Jeśli nie jest w porządku to czemu przed prologiem jechał po bodajże pompe dla załogi Mikołajczyk/Borowiczka :?: Mniejsza o to , niech mówią co chcą Marcin jest w porządku wg. Mnie . Czy mu kibucują czy nie brzydko sie zachowali :wink:


Pamietaj ze nie tylko Mikołajczyk w N0 jezdzi , dobra juz zakonczmy te dywagacje.Powiedzialem co slyszalem
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 17 wrz 2007, 20:51

W jakim N0 :?: Drugi Mikołaj śmiga Pugiem :wink:
Anonymous
 

Postprzez Szkucik » poniedziałek, 17 wrz 2007, 21:44

Bartek Cieszyn:

widzisz ale Ty nie wiesz dużo o takich sprawach bo ja niestety wiem rzeczy takie o rajdach że płakać się chce /niestety/ Wisła nie będzie w RSPM 2008 jest to pewnie na 100%
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez darude » poniedziałek, 17 wrz 2007, 21:50

ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):...czy mój mistrz Elżbieciak. Michał zmiażdżył rywali w N0, pokazując tym samym, że nie ma na niego w tym sezonie mocnych. :D.....

Darude - twój mistrz nie miał sie z kim ścigać po tym jak na Zamarskach odpadli Kamieński i Cywiński...tak wiec ogarnij sie i bez zbednej propagandy


ElMatador proszę cię! To że Kamień i Cywiński odpadają na 3 oesie, to chyba tylko i wyłącznie ich zasługa. A już i tak na pierwszych oesach (razem z podaną dwójką) rosła niezła przewaga. :wink:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez ZOWA » poniedziałek, 17 wrz 2007, 22:07

pilnie poszukuje nagrania z wizyty poza droga zalogi 51 Światecki/Walczak. bedziemy bardzo wdzieczni i napewno sie odwdzieczymy. saxo.rallyteam@interia.pl
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 wrz 2007, 23:07 przez ZOWA, łącznie edytowano 1 raz
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez marcelo » poniedziałek, 17 wrz 2007, 22:27

Może ma ktoś zdjęcia ze strefy serwisowej???
marcelo
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 16 wrz 2007, 20:54

Postprzez MSG Racing » wtorek, 18 wrz 2007, 00:06

Aśka wracaj do zdrowia!!!
A rajd był fajny na zajebistych trasach tylko większość driverów to kalecy.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Ziggy » wtorek, 18 wrz 2007, 07:51

MSG Racing napisał(a):Aśka wracaj do zdrowia!!!
A rajd był fajny na zajebistych trasach tylko większość driverów to kalecy.


nawet portale o niej piszą http://motoryzacja.interia.pl/news/na-d ... 977974,415
Zdrowia
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez ZOWA » wtorek, 18 wrz 2007, 08:25

ponawiam prosbe.jesli mialby ktos jakies zdjecia lub materialy filmowe bardzo prosze o przeslanie na meila.jest to dosc pilne dla nas.
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez Darno » wtorek, 18 wrz 2007, 09:24

Nie za bardzo rozumiem czemu czepiacie się Kwaśnego. Z tego co słyszałem od załogi Mikołajczyk/Borowiczka, to Kwaśny jest bardzo ok. Rywalizacja rywalizacją, ale jak trzeba sobie pomóc czy wymienić się doświadczeniami to nie ma problemu. Dobrym przykładem była teraz Wisła, jak Chlopakom zepsuło się auto po Bk, to od razu przyjechał Kwaśny z Pilotem, pomagali jak umieli, Marcin jechał potem po pompe paliwową. Naprawdę starał się pomóc. A było wiele załóg, które nawet nie zatrzymały się wracając do Wisły przy zepsutym seju. Nie wiem jak było z Kwaśnym w zeszłym roku i nie wnikam, ale w tym sezonie jest ok.
Darno
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:05

Postprzez ElMatador » wtorek, 18 wrz 2007, 09:59

darude napisał(a):
ElMatador napisał(a):
darude napisał(a):...czy mój mistrz Elżbieciak. Michał zmiażdżył rywali w N0, pokazując tym samym, że nie ma na niego w tym sezonie mocnych. :D.....

Darude - twój mistrz nie miał sie z kim ścigać po tym jak na Zamarskach odpadli Kamieński i Cywiński...tak wiec ogarnij sie i bez zbednej propagandy


ElMatador proszę cię! To że Kamień i Cywiński odpadają na 3 oesie, to chyba tylko i wyłącznie ich zasługa. A już i tak na pierwszych oesach (razem z podaną dwójką) rosła niezła przewaga. :wink:


Jaka przewaga - 13 sek?
ElMatador
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 1 cze 2004, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez piguła » wtorek, 18 wrz 2007, 11:30

kropek napisał(a):dalmnie rajd nie udany chodz dawno nie widziałem takiej rywalizacji w klasie RWD-1 my z Jurkiem śliśmy włeb włeb naprawde walczyliśmy o setne sekundy i tu nagle miałem takiego pecha skrzynia mi padła na ostatnim odcinku niemiałem żadnych biegów Gratulacje wielkie dla Jurka za zwycięztwo ma ktoś może fotki zalogi GRONDAL/KWIECIEŃ nr 75 Prawie Jak Subaru e-mail: gronpiek@wp.pl


Twoja ortografia mnie poraża...nie da się tego czytać
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron