Rajd Barbórki Cieszyńskiej

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez am83 » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:32

"(...)Wczoraj po wizji lokalnej, zrezygnował z funkcji dyrektora Andrzej Szkuta, kilka dni temu awaryjnie poproszony o pomoc." Może by tak sprincik panie Szkuta?? :x Jeśli rajdu nie będzie to już druga impreza w regionie której się nie udało zorganizować, a zamiast tego pana który już pokazał jak się organizuje Zamkowy i wywala "Wisłę" z Wisły, można było poprosić awaryjnie inna osobę... Wszak rajd Wisły w tamtych rejonach się odbył, a kobieta na stanowisku dyrektora rajdu sprawdziła się znakomicie! :)

Zaznaczam: to tylko moje zdanie, a główną przyczyną pewnie i tak były wybory...
am83
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:17


Postprzez LIPciu » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:07

ten rajd musi się odbyć.
tyle
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez xsarawrc » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:41

My chcemy Marcysie na Dyrektora!!! :D
xsarawrc
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 13 wrz 2005, 20:30

Postprzez ccc » poniedziałek, 30 paź 2006, 16:09

Rajdu nie będzie na bank!!! i nie wińcie za to Andrzeja Szkuty bo robicie krzywde osobie która jest w tej sprawie bogu ducha winna!!! Przecież został poproszony o pomoc w momencie poważnej "AWARII" swojego poprzednika...
ccc
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 10:29

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 30 paź 2006, 16:28

Niestety ale wszystko rozchodzi się o $. Sam człowiek nie jest w stanie nic wskurać jeżeli nie ma sponsorów.
Anonymous
 

Postprzez kicia_pl1 » poniedziałek, 30 paź 2006, 18:18

Taki rajd i miałby sie nieodbyc :( Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i rajd sie odbedzie :wink: Jestem dobrej mysli :lol:
------------------SoGa Motorsport-----------------
Avatar użytkownika
kicia_pl1
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 18:11
Lokalizacja: tychy

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 30 paź 2006, 18:22

Cóż, mam złe przeczucie. Mam nadzieję, że jednak Cieszyńska Barbórka się odbędzie, bo to prestiżowe i dość dobrze obsadzone zakończenie sezonu Pucharu PZM. Trzymam kciuki, ale jakoś wątpię w powodzenie tego przedsięwzięcia.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez daryush » poniedziałek, 30 paź 2006, 19:41

Co z cieszyńską Barbórką?

We wtorek 31 października na wieczornym posiedzeniu zarządu Automobilklubu Cieszyńskiego rozstrzygną się losy 34 edycji Rajdu Cieszyńska Barbórka, końcowej rundy Pucharu PZM. Plotki głoszą o możliwości odwołania rajdu - z powodu poważnych kłopotów finansowo-organizacyjnych na niecałe trzy tygodnie przed imprezą.

Wczoraj po wizji lokalnej, zrezygnował z funkcji dyrektora Andrzej Szkuta, kilka dni temu awaryjnie poproszony o pomoc.
Źródło: ox.pl

Miejmy nadzieje, że jutro wieczorkiem jakieś dobre nowiny popłyna do nas z Cieszyna...
daryush
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): poniedziałek, 28 sie 2006, 20:50
Lokalizacja: Wisła/Gliwice

Postprzez adamt » poniedziałek, 30 paź 2006, 19:50

No to jedziemy w sobote do Czech na Rallysprint,bo już nic w tym roku nie zobaczymy.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez kirloy » poniedziałek, 30 paź 2006, 19:51

Coz regionu chyba nie stac na 2 rajdy w sezonie. Mieszkancom tez chyba jeden starcza.
Tak to jest jak pcha sie 2 rajdy na te same OSy.

Zawsze jednak wydawalo sie ze Cieszynka jest nie do wy.... Mimo ciaglych problemow ze sniegiem, kolcami, rozbity plotami i rozjezddzonymi rowami.

Wybory - ch z nimi, na wybory i tak nie pojde a na barborke juz sie cieszylem. Moze jakos zmienic termin.

Ktos wie jaki jest wlasciwie powod:
-wybory?
-brak kasy?
-brak zgody lokalnych wladz?
-brak checi Automobil klubu do organizacji eventu - co w oficjalnych komunikatach zrzuca sie na powody powyzsze.

Wstyd troche - mial AK Cieszynski za organizacje ktora daje rade realnie podchodzac do sprawy.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez driver.pl » poniedziałek, 30 paź 2006, 20:49

Przecież wybory są tydzień wcześniej a ewentualna druga tura zapewne tydzień po Barbórce.

Główny powód to pewnie kasa, jak zawsze.
Avatar użytkownika
driver.pl
N3
 
Posty: 286
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 13:58

Postprzez Meg(WRC) » poniedziałek, 30 paź 2006, 20:54

Wybory to dobry powód,aby ukryć nieudolność organizatorów i kłopoty finansowe(nierozliczona ubiegłoroczna edycja rajdu).
Meg(WRC)
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 lip 2006, 23:14
Lokalizacja: ŚwiatRajdów

Postprzez sumo » poniedziałek, 30 paź 2006, 21:19

am83 napisał(a):"(...)Wczoraj po wizji lokalnej, zrezygnował z funkcji dyrektora Andrzej Szkuta, kilka dni temu awaryjnie poproszony o pomoc." Może by tak sprincik panie Szkuta?? :x Jeśli rajdu nie będzie to już druga impreza w regionie której się nie udało zorganizować, a zamiast tego pana który już pokazał jak się organizuje Zamkowy i wywala "Wisłę" z Wisły, można było poprosić awaryjnie inna osobę... Wszak rajd Wisły w tamtych rejonach się odbył, a kobieta na stanowisku dyrektora rajdu sprawdziła się znakomicie! :)

Zaznaczam: to tylko moje zdanie, a główną przyczyną pewnie i tak były wybory...


wiekszych bzdur nie slyszalem

a powod jest prosty: KASA !
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 30 paź 2006, 21:20

Wiadomym jest nie od dzisiaj, że jak nie wiadomo ocb to chodzi o $. Troszke sie podjarałem, a tu taka wiadomość :cry:
Anonymous
 

Postprzez oli » poniedziałek, 30 paź 2006, 22:02

A ja wierze w to bardzooo mocno ze sie odbedzie ,troche optymizmu panowie :)
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości